• Informacje na temat:

  z norwegii

Artykuły na temat: z norwegii
 • Śmiertelnie chora księżna Norwegii na świątecznych zdjęciach

  Mette-Marit – księżna Norwegii – ma 46 lat i żyje na tykającej bombie. Ponad rok temu dowiedziała się, że zostało jej maksymalnie pięć lat życia.

 • Norwegia: Kraina Fiordów

  Położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, nad Störfjordem, Ålesund to dawne centrum połowów dorsza, a dzisiaj perła norweskiej secesji oraz ważny port i ośrodek turystyczny. Kiedy na początku XX wieku(...) Norwegowie ingerują bardzo ostrożnie. Wśród zielonych dachów Ekologiczne dachy, które obecnie zyskują coraz większą popularność na całym świecie, w Norwegii cieszą się uznaniem już od stuleci...

 • W Norwegii zobaczysz wodospad od tyłu...

  Norwegia to nie tylko zachwycające fiordy, ale również niezliczone wodospady. Nieopodal Bergen, w południowo-zachodniej części Norwegii, znajduje się wodospad Steinsdalfossen - wyjątkowy z tego względu, że można zobaczyć go od tyłu...

 • Tajemnicza choroba zabija psy w Norwegii

  Nieznana dotąd choroba uśmierciła już kilkadziesiąt psów w Norwegii. Właściciele czworonogów są przerażeni. Objawy choroby są bardzo gwałtowne i w krótkim czasie doprowadzają do śmierci. Eksperci próbują ustalić, co jest przyczyną.

 • Największe atrakcje Norwegii

  Norwegia to nie tylko wyjątkowo malownicze krajobrazy, pełne historycznych zabytków miasta i urokliwe porty, ale też niezwykle sympatyczni mieszkańcy i absolutnie unikatowa kuchnia. Dowiedz się, co koniecznie trzeba zobaczyć podczas wypadu do Norwegii i odkryj wszystkie jej największe tajemnice.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan spędziła święta w Norwegii

  Gwiazda wraz z mężem i dziećmi wyjechała do Oslo. W Norwegii mieszka brat Radosława Majdana.

 • Położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, nad Störfjordem, Ålesund to dawne centrum połowów dorsza, a dzisiaj perła norweskiej secesji oraz ważny port i ośrodek turystyczny. Kiedy na(...) popularność na całym świecie, w Norwegii cieszą się uznaniem już od stuleci. Przede wszystkim ze względu na swoje właściwości termoizolacyjne, które świetnie się sprawdzały w surowych warunkach...

 • Było kiedyś największym i naj- bardziej ruchliwym miastem Norwegii. Dziś ruch też jest spory, a to za sprawą przede wszystkim turystów.

 • Zimą na północy Norwegii można się wyspać. Słońce wstaje późno i krótko oraz nisko wędruje po nieboskłonie. Na wybrzeżu nie jest zbyt zimno, bo temperatury sięga- ją -10°C, za to w głębi lądu, w górach, może być kilkanaście stopni mniej.

 • Poznajecie ją? Polka robi zawrotną karierę w Norwegii!

  W Norwegii chciała tylko złapać oddech. A nagle została gwiazdą popularnego tam serialu. Ale aktorka stawia na Polskę.

Zdjęcia na temat: z norwegii
Wideo na temat: z norwegii
 • Północna Norwegia - wakacje dla odkrywców

  Preikestolen, zrób sobie zdjęcie na Trolltundze – najchętniej fotografowanym występie skalnym w Norwegii.

 • Zięć króla Norwegii Ari Behn oskarżył Kevina Spacey o molestowanie seksualne

  Kolejne oskarżenie wobec Kevina Spacey. Zięć króla Norwegii Ari Behn twierdzi, że był molestowany przez aktora. Do zdarzenia miało dojść po koncercie z okazji wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla w 2007 roku. - Wspaniale nam się rozmawiało, usiadł naprzeciwko mnie. Po pięciu minutach Spacey powiedział: "hej, wyjdźmy na papierosa". Potem włożył rękę pod stół i złapał mnie za jądra - wyznał pisarz

 • Życie Polaków w Norwegii

  Hanna Seferowicz opowiada o pomyśle stworzenia serialu o życiu Polaków pracujących w Norwegii. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: z norwegii
 • Re: pomysły na wieczór panieński

  Może noc na kajakach z szampanem. Widziałam taki wieczór panieński w Norwegii. Babki świetnie się bawiły. Panna Młoda się skąpała :)

 • Re: Tajemnicza choroba zabija psy w Norwegii

  Rzecz dzieje się w Norwegii, młocie.

 • Re: Ciężko mi znaleźć pracę i chyba zdecyduję się na dziecko

  A nie myślałaś o tym, żeby wyjechać za granicę? W Norwegii poszukują specjalistów i możesz tam zarobić krocie. Przetłumaczysz sobie cv w tej firmie http://pracaidealna.pl/ i oni Ci pomogą w znalezieniu pracy w zawodzie. Nie łam się, jestes jeszcze młoda!

 • Re: Norwegia: Kraina Fiordów

  Podczas urlopu w Norwegii jedząc w knajpie potwornie się zatrułam. Już mi się to raz zdarzyło, więc byłam przygotowana na taki wypadek - miałam m.in. elektrolity i źródło kalorii na takie wypadki - Nutramil. Genialnie regeneruje ten preparat - w ogóle nie czuć go na żołądku a dodaje sił.

 • Sąsiadka podrywa mojego męża....

  Na początku nawet mnie to bawiło, ale ostatnio przesadziła.Mój mąż jest zadowolony, bo on uwielbia być w centrum, ale daje jej do zrozumienia, że trochę dziwnie się zachowuje. Jej mąż pracuje w Norwegii i przyjeżdża raz na trzy miesiące. Może powinnam z nim porozmawiać? Czuję się też zazdrosna, bo ona jest całkiem interesującą kobietą. Co robić?

 • Re: Anders Breivik. Nakręcony do zbrodni

  Prorok ! Bohater narodowy Norwegii !

 • Re: Karmienie piersią w miejscach publicznych... bywam zniesmaczona!

  Polska to dziki kraj gdzie na ulicy kobieta karmi dziecko piersia ,takie widoki jeszcze mozna zoaczyc w Rumunii . W krajach muzułmańskich karmienie piersią na ulicach to norma, kobiety mają ze sobą specjalne chusty lub kocyk do okrycia. W Norwegii, Szwecji, Australii, Szkocji też nikt problemu nie robi. :)W Wielkiej Brytanii kobiety robią to również, jednakowoż bardzo dyskretnie. I już nie ma

 • Re: Czy równouprawinienie istnieje?

  świecie w różnych dniach. W Trynidad i Tobago, podobnie jak w Indiach, po raz pierwszy obchodzono je 19 listopada, na Malcie 7 lutego, w Rosji i na Ukrainie 23 lutego, w Brazylii 15 lipca, w Norwegii

 • Re: Gok Wan. Pojedynek z kompleksami

  Polacy są paskudni, ze wsi czy z miasta, bo to jedna kasta