• Informacje na temat:

  ścieżki rowerowe

Artykuły na temat: ścieżki rowerowe
 • Bezpieczeństwo na drodze. Najważniejsze punkty kodeksu rowerowego

  Wspólne wycieczki rowerowe to jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania czasu wolnego w Polsce. Coraz częściej na drogach spotykamy całe rodziny na rowerach, rodzice często przewożą nawet malutkie dzieci w specjalnie do tego przystosowanych siodełkach lub bagażnikach. Prawo sprzyja rowerzystom - nowe przepisy znacznie rozszerzają ich możliwości, a dużą część odpowiedzialności przenosi się na...

 • Nad rzeką Ij

  Stolica Holandii to miasto kompletne: ma wspaniałe muzea, przytulne kawiarnie, ekskluzywne sklepy, niezliczone targi i najlepsze ścieżki rowerowe. Amsterdam jest pełen kontrastów, dlatego nigdy się nie nudzi. A kanały sprawiają, że jest też piękny.

 • Jak spędzić rodzinne wczasy w zgodzie z naturą?

  Dania wielu osobom kojarzy się z ekologią, ale niewielu jako kierunek wakacyjny. Niesłusznie. Jest tam mnóstwo atrakcji związanych z naturą, które spodobają się członkom rodziny w każdym wieku: piękne, piaszczyste plaże, krystalicznie czyste jeziora, ogrody zoologiczne, safari i parki krajobrazowe wpisane na listę UNESCO, liczne ścieżki rowerowe, a nawet LEGOLAND i LEGO House, pełne klocków LEGO...

 • Dlaczego nie wsiadamy na rower? 7 najczęstszych wymówek

  Nikogo już chyba nie trzeba przekonywać o zaletach jazdy na rowerze. Jest zdrowsza, tańsza i szybsza niż jazda autem, zwłaszcza jeśli chodzi o dojazdy do i z pracy. Polscy urbaniści też coraz częściej biorą pod uwagę potrzeby rowerzystów, budując kolejne ścieżki rowerowe. Infrastruktura się powiększa, zdrowie polepsza, tymczasem wielu ludzi wciąż ma opory przed zmianą pojazdu na ten dwukołowy...

 • ​Amsterdam - raj dla rowerzystów

  Amsterdam to miasto stworzone dla rowerów. Ścieżki rowerowe są niemal wszędzie. W centrum miasta panuje spory ruch, trzeba uważać zwłaszcza na taksówki i tramwaje. Dlatego decydując się na dwa kółka warto wybrać się do spokojniejszej okolicy gdzie ruch na ulicach jest mniejszy.

 • Helsinki - miasto dbające o rowerzystów

  Niklas Aalto-Setala, rocznie z budżetu na ruch rowerowy i pieszy przeznacza się około 10 mln euro. Inwestycje w drogi i inne udogodnienia rowerowe stanowią blisko 10 proc. budżetu urzędu ds. infrastruktury. Właściciel serwisu rowerowego w dzielnicy T""l" Jan Krister Rapo, miłośnik rowerów, który sam podróżuje codziennie do swojej pracy rowerem, i który na dwóch kołach zwiedził wiele miast, uważa...

 • Białka Tatrzańska. Warto odwiedzić

  Ta podhalańska wieś jest idealnym miejscem wypoczynku dla każdego. Zmęczeni znajdą tu ciszę i kontakt z naturą, aktywni górskie ścieżki do spacerów i wypraw rowerowych, a dzieci wspaniałe miejsca do zabawy.

 • Białka Tatrzańska

  Ta podhalańska wieś jest idealnym miejscem wypoczynku dla każdego. Zmęczeni znajdą tu ciszę i kontakt z naturą, aktywni górskie ścieżki do spacerów i wypraw rowerowych, a dzieci wspaniałe miejsca do zabawy.

 • Jesienne wędrówki po Bieszczadach

  Bukowe lasy na górskich stokach mienią się tu odcieniami czerwieni i złota. Słońce grzeje, jak przystało na najdalej wysunięty na południe kawałek Polski. A turystyczne ścieżki kuszą, by bez pośpiechu podziwiać ten spektakl natury.

 • Bukowe lasy na górskich stokach mienią się tu odcieniami czerwieni i złota. Słońce grzeje, jak przystało na najdalej wysunięty na południe kawałek Polski. A turystyczne ścieżki kuszą, by bez pośpiechu podziwiać ten spektakl natury.

Zdjęcia na temat: ścieżki rowerowe
Dyskusje na temat: ścieżki rowerowe
 • Re: Beskid Wyspowy. Polski turystyczny raj

  a jakieś ścieżki rowerowe są?

 • Re: Świat nam tego zazdrości

  ale chodniki i ścieżki rowerowe wszedzie autami pozastawiane

 • Re: Gdzie się wybrać na wycieczkę rowerową z rodziną

  Piękna pogoda... fajne ścieżki rowerowe..... dopóki nie pojawi się na ścieżce maluch na rowerze z rodzicem, którego nic nie interesuje !!!! Maluch bezczelnie patrzy i jedzie prosto na Ciebie, przecież rodzic nie zwraca mu uwagi, że to się jedzie prawą stroną!!! A po co ????? Uciekam jak widzę takie wycieczki!!!! Raz w życiu widziałam tatę, a za nim dwóch synów równiutko jadących gęsiego za

 • Re: Jak dbać o czyste powietrze w mieszkaniu

  Ścieżki rowerowe i garby na drodze to jakaś mania by nie powiedzieć choroba.

 • Re: Nawyki dobre dla sprawniejszych płuc

  A WSZYSTKIE ŚCIEŻKI ROWEROWE w mieście są przy ulicy, to gdzie jeździć?

 • Re: Dziesięć najlepszych polskich plaż 2019

  ŚWINOUJŚCIE ..... WIADOMO ! PIĘKNE MIASTO - KNAJPKI - PLAŻE - ŚCIEŻKI ROWEROWE - CUDOWNE MIASTO ! DO MIĘDZYZDROJÓW PLAŻĄ PO MUSZELKACH ŚWIETNIE SIĘ SZŁO .

 • Re: Poprzednicy doktora Mengele: naziści i eksperymenty na ludziach

  Mieliśmy trzecią armię w Europie. Teraz mamy ścieżki rowerowe i aquaparki i parę milionów Ukraińców w nagrodę za rozmontowanie PRL- u.

 • Re: Gdy ciśnienie szaleje

  20 pompek ..Wole rower, ale ścieżki rowerowe zajete przez tych właśnie, co witaminy w sportowym kupują i dla babć już miejsca nie ma . Najwyżej jakaś chamska odzywka ..Przykre ale prawdziwe.

 • Re: Amsterdam - miasto wielu pokus

  Byłem , nie polecam , tłoczno , rowerzysta - Bóg, wcale turystów tam nie chcą , wręcz jest zakaz chodzenia grupami w strefie "Czerwonych latarni" - przewodnik kazał nam się rozproszyć . ŚCIEŻKI ROWEROWE większe niż chodniki dla pieszych . Nie radzę wkraczać na ścieżkę rowerową. KRAKÓW JEST PIĘKNY !!!

 • Re: Patrycja Volny przyjechała do Polski

  Jacek Kaczmarski i Przemysław Gintrowski tworzyli w bardzo specyficznym klimacie (Mury), tego młodzi, nawet ci protestujący przeciwko dewastacji środowiska, nigdy nie zrozumieją, latem młodzi rzucali butelki na ścieżki rowerowe, zaśmiecali plaże nie tylko puszkami po piwie...Patrycja jest ładna kobietą, ale powiedzmy sobie szczerze: niewiele rozumie z tamtych czasów.