• Informacje na temat:

  lot grecja

Artykuły na temat: lot grecja
 • Grecja i Turcja - Polacy kochają te kierunki!

  Grecja, Turcja i Hiszpania - to najpopularniejsze kierunki wypoczynku Polaków w tym sezonie - wskazuje raport Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Egipt, tak lubiany przez Polaków jeszcze parę lat temu, plasuje się obecnie na czwartym miejscu.

 • Grecja: Trzy mniej znane, a przepiękne wyspy

  Grecja to jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych Polaków, zaraz po Chorwacji. Ale dokąd się wybrać tego lata, by urlop spełnił marzenia i oczekiwania? Zamiast hałaśliwej Krety czy zatłoczonego i drogiego Rodos, może warto wypocząć na którejś z kameralnych wysepek na Morzu Egejskim.

 • Gdzie lecieć, by uniknąć utrudnień na lotnisku

  Hiszpania, Grecja, Włochy, Francja i Portugalia to od lat jedne z najpopularniejszych krajów w Europie, w których Polacy spędzają swoje urlopy. Klimat, plaże, atrakcje turystyczne i ceny - na co(...) problemów na lotnisku, które mogą zrujnować cały urlop.

 • Zakintos. Wyspa najpiękniejszej zatoki Europy

  Żeby trafić na wyspę spełnionych marzeń, nie trzeba wydawać majątku i lecieć przez pół świata. Takie miejsce jest o dwie godziny lotu z Polski. Zakintos leży w otulinie turkusowego Morza Jońskiego.

 • Kochamy latać!

  Wakacje tuż tuż i wielu z nas zaplanowało już wypoczynek dla całej rodziny. W Polsce pogoda bywa kapryśna, a ceny w nadmorskich kurortach trzymają europejski poziom, dlatego nie brak chętnych na to, aby tegoroczne lato spędzić poza granicami kraju. Grecja, Chorwacja a może Hiszpania?

 • .... KR Podróż Samolotem z przesiadką w Atenach to koszt około 1500 zł w obie strony. Warto szukać bezpośrednich lotów czarterowych. Cena biletu ok. 1000 zł. Nocleg: Skromne, ale wygodne i funkcjonalne...

 • ​Albania - wakacyjny raj, o którym nie można zapomnieć

  ...znalezienie  tanich lotów do Albanii . Nawet jeśli organizowanie podróży na własną rękę jest mniej wygodne niż po prostu wykupienie wycieczki, to jednak poczucie nieskrępowanej wolności i bycia panem własnego...

 • ​Santorini. Dlaczego warto pojechać tam na wakacje?

  ..., z których słynie kuchnia śródziemnomorska. Podróż na Santorini jest o tyle wygodna, że na wyspie znajduje się port lotniczy, obsługiwany przez linie z całego świata. Dzięki temu nie trzeba organizować dodatkowego transferu promem. Bilety lotnicze do portu Thira w najlepszej cenie zarezerwujecie na  Tanich lotach do Santorini .

 • Ciąża a plany wakacyjne

  Jestem w 4. miesiącu. Chciałabym wyjechać z mężem na urlop za granicę. Boję się jednak, czy lot samolotem oraz silne upały na miejscu nie zaszkodzą maleństwu.

 • Najlepsze oferty wakacyjne dostaniemy w zimie

  Właśnie teraz możemy dostać najciekawsze oferty wakacyjne. Kupując je z dużym wyprzedzeniem skorzystamy z ofert First Minute albo dostaniemy najlepsze ceny za loty i hotele rezerwowane indywidualnie. Zanim jednak na hurra zarezerwujemy lot na Maderę, wycieczkę do Rzymu lub prowansalski hotel, zastanówmy się, czego potrzebujemy.