• Informacje na temat:

  london oko

Artykuły na temat: london oko
 • Rimmel: Akcent na oko

  Odważny i bardzo sexy! Taki właśnie jest jesienny London Look. Sezonowy makijaż marki Rimmel, który prezentuje jej ambasadorka Georgia May Jagger to połączenie dwóch silnych trendów w makijażu oczu: kolorowego smokey eyes i kociej kreski.

 • London girl

  Alexander Wang. Inspirują mnie też: ulica, "London Look", sesje i pokazy, w których biorę udział. Co jest twoim "must have" w tym sezonie? - Płaszcz oversize, moherowy sweter od Wanga oraz...

 • Spopularyzuje London look

  Maja Sablewska będzie promować wolność w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i popularyzować styl London look w Polsce.

 • Rybi tłuszcz zdrowy dla oczu

  Astrid Fletcher z London School of Hygine and Tropical Medicine, cytowana przez serwis Eurekalert, po raz pierwszy europejskie badania potwierdziły związek pomiędzy spożywaniem tłustych ryb a ochroną...

 • Czytanie nam służy

  Ludzie preferujący czytanie książek nad oglądanie filmów i telewizji cechują się większą empatią i gotowością do pomagania bliźnim – przekonuje Rose Turner, doktorantka z brytyjskiego Kingston University London.

 • Karnawałowy look Rimmel: Siła akcentu

  Odważny i przebojowy. Nasycony kolorem oraz promieniujący blaskiem. Tak prezentuje się London Look w karnawałowym wydaniu. Sezonowy makijaż marki Rimmel, który prezentuje jej ambasadorka Georgia May Jagger jest połączeniem dwóch silnych trendów: mocno zaznaczonego oka i ust w nasyconym odcieniu.

 • ​Fenomen mostów donikąd

  Most - wydawałoby się banalna sprawa. Jednak samo pojęcie w kulturze urosło do roli wieloznacznej metafory. Mosty bywają wizytówką miast jak słynny London Bridge, Golden Gate w San Fransisco czy seulski Banpo, który jest jednocześnie fontanną. Nie zawsze jednak mosty łączą brzegi. Czasem są to zapomniane mosty donikąd.

 • SCANDALEYES LYCRA® FLEX

  Nowy tusz Rimmel London zapewnia skandaliczną objętość i elastyczność rzęs – bez grudek i kruszenia się tuszu w ciągu dnia.

 • Nie ma takiego miasta

  Nowak rozmawiał właśnie z jakimś obywatelem, usiłując ustalić jego kolor oczu, odcień skóry, narodowość oraz wyznanie. Mężczyzna miał jedno oko brązowe, a drugie niebieskie, twierdził, że nazywa się David Robert Jones i jest Murzynem albinosem. Nowak był przerażony.

 • Douglas Beauty Days: Joanna Krupa, Ewa Chodakowska i ich całuśne zestawy!

  ...zaznaczone kości policzkowe, lekko metaliczne oko i usta, które nadają ostatecznego charakteru i podkreślają kolor cery - opowiadała Jaga Majkut, Makeup Artist Douglas. - Teraz króluje jesienna(...) taneczne inspirowane zapachami Jo Malone London, By Kilian i  Zadig&Voltaire, pokaz mody marki Guess inspirowany pomadkami Kiss Kit, a także liczne pokazy makijażowe takich marek jak Dr Irena Eris...