• Informacje na temat:

  aquapark

Artykuły na temat: aquapark
 • Aquaparki pod Tatrami: Polska vs Słowacja

  Jeszcze do niedawna głównymi atrakcjami, które przyciągały turystów w Tatry były oczywiście góry i podtatrzańskie kurorty - po polskiej stronie Zakopane, a po słowackiej - Tatrzańska Łomnica, Smokowce czy Szczyrbskie Jezioro. Dziś jednymi z największych atrakcji przyciągających turystów są aquaparki.

 • Dwie kosztowne minuty

  Sopocki Aquapark: Matka niepełnosprawnego chłopca musiała zapłacić 23 zł za możliwość wejścia do szatni, gdzie pomagała mężowi przebrać dziecko. Pracownicy parku wodnego poinformowali ją, że pieniądze zostaną zwrócone jeśli zdąży wyjść w ciągu 10 minut. Niestety, nie zdążyła.

 • Wodne atrakcje na Słowacji

  Jeśli chcemy wypocząć, jak w nadmorskim kurorcie, a w dodatku kochamy góry, nie musimy łamać sobie głowy. Zaledwie 60 km od polskiej granicy ze Słowacją znajduje się Tatralandia. To aquapark położony w Roztokach, w pobliżu Liptowskiego Mikulaszu. Ten główny ośrodek sportów wodnych na Słowacji cieszy się popularnością także wśród Polaków, czego dowodem są zdjęcia spotkanych tam naszych aktorek.

 • Wodne szaleństwo w Polsce: 5 miejsc na weekend z dziećmi

  Ty i Twoje dzieci uwielbiacie wodne szaleństwa? Wakacje to wymarzony czas, aby móc je wreszcie zrealizować! Żeby nacieszyć się wodą (zarówno tą w aquaparkach, termach, jak i nad morzem czy jeziorem) – wcale nie musisz wyjeżdżać z kraju. Oto 5 wyjątkowych miejsc w Polsce, które (prócz pływania) oferują szereg atrakcji dla całej rodziny!

 • Nowości zimowe w Aquacity i Tatrach Wysokich

  W słowackich Tatrach trwają końcowe przygotowania do sezonu narciarskiego. Część ośrodków już z otwarła pierwsze trasy zjazdowe, a większość nowych inwestycji jest już na ukończeniu. Także najchętniej odwiedzany aquapark na Słowacji, Aquacity Poprad, przygotował nowości i atrakcje na sezon zimowy.

 • Liptów: Kraina wielu wrażeń

  Słowacki Liptów słynie między innymi z uzdrowisk termalnych, aquaparków i stref wellness & SPA, z Tatralandią i Beszeniową na czele. Przyjemne chwile zapewnią też malownicze widoki i smaczna kuchnia, zarówno w regionalnych kolibach, jak orientalnych restauracjach. Niespokojne duchy również świetnie odnajdą się w Liptowie - wybierając gokarty i bungee trampolinę na Chopoku czy funflight...

 • Morski klimat w... Popradzie

  Co prawda Słowacy dostępu do morza nie mają, ale wynagrodzili to sobie budową licznych aquaparków i kompleksów termalnych rozsianych po całym kraju, które od lat przyciągają turystów z Polski.

 • Turecka Riwiera - wakacje Kleopatry

  Na tutejszym wybrzeżu Morza Śródziemnego rano można jeździć na nartach, a po południu opalać się na plaży. Dla dzieci wybudowano rekordową liczbę aquaparków, dla dorosłych pola golfowe. Inne atrakcje? Antyczne zabytki i znakomita kuchnia!

 • Wakacyjne wodne szaleństwo

  Tym, bez czego wakacje nie mogą się udać, jest niewątpliwie piękna pogoda. A gdy z nieba leje się gorący żar, marzymy , by ochłodzić się w basenie. Od wakacji oczekujemy również rozrywki. Gdzie więc się udać na rodzinne wakacje, aby wszystkie te warunki były spełnione? Do hotelu, którego największą atrakcją jest wspaniały Aquapark! Serwis Qtravel.pl przedstawia 10 miejsc, w których ani dzieci...

 • 15 najpopularniejszych atrakcji Słowacji

  ...turystów odwiedzających największe atrakcje Słowacji. Na opublikowanej liście 50. najczęściej odwiedzanych atrakcji Słowacji znalazło się aż 11 aquaparków i kąpielisk termalnych. Zobaczcie zestawienie...

Zdjęcia na temat: aquapark
Dyskusje na temat: aquapark
 • Re: Gdzie na wakacje?

  zwiedzanie Aquaparku Babilon, rewelacyjna sprawa :) http://www.centrumbabylon.cz/pl/zabawa/aquapark/

 • Re: Aquaparki pod Tatrami: Polska vs Słowacja

  Uważam że Besenova zasługuje na 2 miejsce zaraz po Tatralandi. Jest tam równie fajnie zagospodarowany teren z atrakcjami dla młodszych i starszych plus baseny termanle. Wiec nie rozumiem dlaczego jest doppiero na 4 miejscu. Co przed nia robią Termy bukowina w których nie ma tyle atrakcji a na dużo mniejszej powierzchni gnieździ się wiecej ludzi. Jak ktoś ma wydać kase na aquapark to zdecydowanie

 • Re: Zimowe atrakcje Bieszczadów

  I jest bardzo tanio! A jaki fajny aquapark?

 • Re: Piękna Polska: Karpacz

  Sandra Spa. Fajny aquapark. Wiec razem z golebiem sa dwa spore w Karpaczu.

 • Re: Dwie kosztowne minuty

  Wiesz co oznacza termin projektowanie uniwersalne? Kiedy powstał ten aquapark? W ubiegłym stuleciu?

 • Re: Zimowe atrakcje Bieszczadów

  Aquapark!!!!!! Dokładnie, szkoda że on nie jest mobilny, no nie? To było by super, zabrać go na Gubałówkę no nie ?

 • Re: Roztoczańskie szumy - nasz cud natury

  Tam powinien powstać aquapark i kompleks biurowo-eventowy oraz zielone centrum edukacyjne, aby uczyć młodych, jak dbać o przyrodę i demokrację.

 • Re: Aquaparki pod Tatrami: Polska vs Słowacja

  , trzeba wypocząć. Aquapark na Krecie polecam!!!

 • Re: Dubaj. To trzeba zobaczyć

  Wlasnie wrocilismy z rodzinka z tego hotelu. Nic specjalnego, ani hotel, ani aquapark nie zrobily na nas wrazenia. Wszedzie pelno ruskich i ukraincow!

 • Re: Modlitwa, która czyni cuda

  Powinni się zgłosić do T. Rydzyka, on ich nauczy biznesu. On ma świetne pomysły biznesowe. Najpierw wszedł w ciepłownictwo i jest ciepłownia, która nie dostarczy ciepła, a teraz chce działać w branży rozrywkowej czyli Aquapark. Brawo T. Rydzyk, brawo sponsorzy z rządu.