​Nowa taryfa LOT-u na korzyść nie tylko krajowym pasażerom

Nowa oferta PLL Lot wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, którzy poszukują połączeń krajowych i do europejskich metropolii w rozsądnych cenach. Dodatkowo przygotowano promocję, w ramach której do końca marca można jeszcze taniej latać do Polskich miast.

Z Economy Simple po Polsce i Europie

Nowa taryfa polskich linii, Economy Simple, to bardzo konkurencyjna oferta szczególnie dla tych pasażerów, którzy planują niedługie podróże do najważniejszych miast w Polsce i w Europie. Dzięki niej z m.in. z Warszawy do Krakowa czy Poznania dolecimy już za 149 złotych, a do Gdańska i Wrocławia za 199 złotych. Opłata ta obejmuje wodę i przekąskę na pokładzie. 

Reklama

Bardzo atrakcyjne są także połączenia na trasach międzynarodowych, szczególnie z uwagi na fakt, iż docierają one, w przeciwieństwie do tanich linii, główne do miejskich portów - jak przykładowo na lotnisko Charlesa de Gaulle’a w Paryżu. Bilety w obie strony na to połączenie można nabyć już za 299 złotych. Wśród innych destynacji są także m.in. Sztokholm, Kopenhaga czy Moskwa. Economy Simple obejmuje rezerwacje wykonywane z minimalnie 90-dniowym wyprzedzeniem.

Podróżni mają także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego, za który dodatkowa opłata wynosi 54 złote. Bagaż podręczny, który wliczony jest w cenę podstawową, nie może przekroczyć wagi 8 kilogramów.

Do końca marca jeszcze taniej

Nowa taryfa to jednak nie koniec niespodzianek, które przygotował LOT. Pasażerowie mogą teraz skorzystać z promocyjnej oferty, obejmującej połączenia krajowe. Ceny biletów zakupionych z minimalnie 60-dniowym wyprzedzeniem zaczynają się już od 60 złotych, zaś na minimalnie 90 dni przed wylotem od 142 złotych. Promocja obowiązywać będzie do końca marca.

Wypełnienie luki po Eurolocie?

Oferta LOT-u z całą pewnością ucieszy tych, którzy zmartwieni byli wiadomością o zawieszeniu działalności Eurolotu od 1 kwietnia. Nowa taryfa okazuje się konkurencyjna także dla tanich przewoźników, szczególnie w przypadku podróży do miast europejskich. Lotów krajowych i międzynarodowych można poszukiwać na Tanich lotach, gdzie znajdziecie połączenia w bardzo korzystnych cenach.

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Zwiedzaj Polskę

FRU.PL
Więcej na temat:

Zobacz również

  • Są miejsca, gdzie klimat sprzyja osobom ze schorzeniami kardiologicznymi. Odwiedzamy uzdrowiska, w których można podreperwać zdrowie, zregenerować siły i się odstresować. więcej