• Informacje na temat:

  zwyczaje seksualne

Artykuły na temat: zwyczaje seksualne
 • Żydowskie zwyczaje pogrzebowe

  Po śmierci Żyda należy zasłonić wszystkie lustra, a na oczy zmarłego położyć skorupki. Podobnie ciekawe zwyczaje związane są z żydowskim pogrzebem.

 • Żydowskie zwyczaje pogrzebowe

  Po śmierci żyda należy zasłonić wszystkie lustra, a na oczy zmarłego położyć skorupki. Podobnie ciekawe zwyczaje związane są z żydowskim pogrzebem.

 • ​W jakich pozycjach najchętniej uprawiamy seks? Jest zaskoczenie!

  ...w USA, Wielkiej Brytanii i kilku krajach Europy o ich seksualne zwyczaje i marzenia.  Wyniki są ciekawe, miejscami zaskakujące! Seks na stole? To mało wygodne W jakiej pozycji najchętniej uprawiamy(...) najbardziej smakuje im miłość w pozycji "na łyżeczkę". Wygląda więc na to, że mamy mało masowy gust i seksualne preferencje odmienne od mieszkańców innych krajów. Kto marzy o seksie na stojąco...

 • Pięć rzeczy, które podniecają facetów w sypialni

  ...​Z całą pewnością każdy z mężczyzn ma coś, co wyróżnia go jako kochanka - swoje zwyczaje, swoje preferencje. Jeśli jednak chcesz zaimponować mu w sypialni i zastanawiasz się, co mogłoby zrobić na nim wrażenie, mamy dla ciebie małą podpowiedź. Z dużym prawdopodobieństwem twojego faceta podnieca któraś z wymienionych rzeczy. Ewentualnie każda z tej listy.

 • Wzrośnie twoja atrakcyjność. Wasze sercowe sprawy nabiorą rozpędu. W waszym łóżeczku zagościć mogą egzotyczne niezwykłości. Dla samotnych: Niektóre seksualne...

 • Wielkie ochłodzenie

  .... Z filmów uczyłam się udawać orgazm. Ile razy poszłam do łóżka? Trzy. Po ostatnim wymiotowałam z obrzydzenia do samej siebie. W końcu trafiłam na portal dla "asów", tak nazywają siebie osoby aseksualne(...) kiedyś Darek nie zacznie jednak czuć pociągu seksualnego? A co, jeśli pożałuje, że związał się z "przezroczystą" kobietą? As ma asa Ich dzień kończy się wspólnym oglądaniem zdjęć w komputerze albo...

 • Odkryte sekrety...

  Obywatele Wielkiej Brytanii mają od niedawna zwieszone nosy na kwintę a to za sprawą najnowszego badania zwyczajów i zachowań seksualnych u dorosłej populacji. Panowie pewnie bowiem sądzili, iż są istnymi maszynami do miłości, a tu naraz eksperci odarli ich ze złudzeń.

 • Erotyka przekracza granice

  O erotyce mówimy wtedy, gdy człowiek zachowuje się w sposób, który stoi w jaskrawej sprzeczności z utartym zwyczajem i poglądami.

 • Zakupy jak seks?

  Naukowcy z University of Westminster w Londynie udowodnili, że podczas zakupów i wyprzedaży poziom endorfiny skacze nam do tak, jak podczas stosunku seksualnego. Oznacza to, że kupując nowe buty czy płaszcz, odczuwamy podniecenie.

 • Obchodzone co roku 8 marca Święto Kobiet to międzynarodowy zwyczaj, który znów jest modny. W tym roku na całym świecie dzień ten stał się pretekstem do manifestacji feministycznych, a przede wszystkim - antywojennych. 

Dyskusje na temat: zwyczaje seksualne
 • seks

  tak to wielka przyjemnosc moc opowiedziec swoje marzenia seksualne. ja np.lubie kazdy seks z plcia odmienna chcialbym miec w lozku dwie panie ale nie koniecznie lubie kiedy dziewczyna bierze inicjatywe i robimy seks oralny ja jej takze robie tosamo. uwazam ze panie sa zbyt powsciagliwe wplyw ma tu kultra i zwyczaje w danym kraju.kraje katolickie maja w tym pruderi