• Informacje na temat:

  zwyczaje seksualne

Artykuły na temat: zwyczaje seksualne
 • Żydowskie zwyczaje pogrzebowe

  Po śmierci Żyda należy zasłonić wszystkie lustra, a na oczy zmarłego położyć skorupki. Podobnie ciekawe zwyczaje związane są z żydowskim pogrzebem.

 • Żydowskie zwyczaje pogrzebowe

  Po śmierci żyda należy zasłonić wszystkie lustra, a na oczy zmarłego położyć skorupki. Podobnie ciekawe zwyczaje związane są z żydowskim pogrzebem.

 • Wzrośnie twoja atrakcyjność. Wasze sercowe sprawy nabiorą rozpędu. W waszym łóżeczku zagościć mogą egzotyczne niezwykłości. Dla samotnych: Niektóre seksualne...

 • Wielkie ochłodzenie

  .... Z filmów uczyłam się udawać orgazm. Ile razy poszłam do łóżka? Trzy. Po ostatnim wymiotowałam z obrzydzenia do samej siebie. W końcu trafiłam na portal dla "asów", tak nazywają siebie osoby aseksualne(...) kiedyś Darek nie zacznie jednak czuć pociągu seksualnego? A co, jeśli pożałuje, że związał się z "przezroczystą" kobietą? As ma asa Ich dzień kończy się wspólnym oglądaniem zdjęć w komputerze albo...

 • Odkryte sekrety...

  Obywatele Wielkiej Brytanii mają od niedawna zwieszone nosy na kwintę a to za sprawą najnowszego badania zwyczajów i zachowań seksualnych u dorosłej populacji. Panowie pewnie bowiem sądzili, iż są istnymi maszynami do miłości, a tu naraz eksperci odarli ich ze złudzeń.

 • Erotyka przekracza granice

  O erotyce mówimy wtedy, gdy człowiek zachowuje się w sposób, który stoi w jaskrawej sprzeczności z utartym zwyczajem i poglądami.

 • Zakupy jak seks?

  Naukowcy z University of Westminster w Londynie udowodnili, że podczas zakupów i wyprzedaży poziom endorfiny skacze nam do tak, jak podczas stosunku seksualnego. Oznacza to, że kupując nowe buty czy płaszcz, odczuwamy podniecenie.

 • Obchodzone co roku 8 marca Święto Kobiet to międzynarodowy zwyczaj, który znów jest modny. W tym roku na całym świecie dzień ten stał się pretekstem do manifestacji feministycznych, a przede wszystkim - antywojennych. 

 • Nasze grzeszki przeciw wątrobie

  Warto je poznać, by wiedzieć, czego unikać! Podpowiadamy, jakie drobne zmiany wprowadzić w codziennych zwyczajach, by mieć zdrową wątrobę.

 • Zachowaj intymną równowagę

  Zdrowa kobieta nie powinna odczuwać w okolicach intymnych żadnego swędzenia, pieczenia ani innego rodzaju dyskomfortu. Stosunki seksualne również nie powinny być bolesne. Naturalna wydzielina(...) Niestety, często zdarza się, że zaburzenia intymnej mikroflory fundujemy sobie same. Sprzyja im (niestety) bogate życie seksualne - a szczególnie częste zmiany partnerów. Seks może przyczynić się...

Dyskusje na temat: zwyczaje seksualne
 • seks

  tak to wielka przyjemnosc moc opowiedziec swoje marzenia seksualne. ja np.lubie kazdy seks z plcia odmienna chcialbym miec w lozku dwie panie ale nie koniecznie lubie kiedy dziewczyna bierze inicjatywe i robimy seks oralny ja jej takze robie tosamo. uwazam ze panie sa zbyt powsciagliwe wplyw ma tu kultra i zwyczaje w danym kraju.kraje katolickie maja w tym pruderi