• Informacje na temat:

  zimowe kurorty

Artykuły na temat: zimowe kurorty
 • ...dżentelmenów, a nie cwaniaków. Goście nie dość, że uiścili zapłatę za pobyt, to jeszcze opowiedzieli o urokach zimy swoim znajomym. Sławne kurorty ze „śnieżnymi plażami” Sankt Moritz stało się jednym z najpopularniejszych kurortów zimowych. Sławy dodała mu organizacja dwóch zimowych igrzysk olimpijskich. Niestety nie możemy tu już liczyć na darmowe ferie zimowe, a ceny w pięciogwiazdkowych hotelach są...

 • ​Narty w Szwajcarii, czyli gdzie wybrać się na zimowe szaleństwo

  ...imponujące szczyty Alp i lodowce. Okolice Jeziora Genewskiego Prawie 80 wyciągów i 230 km tras zjazdowych znajdziemy również w pobliżu Genewy. Kurorty Glacier, Gstaad, Les Mosses czy Leysin(...) architektów. Warto również dodać, że bliskość Genewy to świetna okazja, by oprócz oddawania się zimowemu szaleństwu, zwiedzić także to klimatyczne miasto i zobaczyć jego największe atrakcje.

 • Top 5 pomysłów na zimowy weekend!

  ...doskonałą okazją do rozpoczęcia przygodny z tym sportem. Aby pobrać pierwsze lekcje, nie musicie wyjeżdżać w górskie kurorty. Warszawska górka Szczęśliwicka to doskonałe miejsce do rozpoczęcia przez(...) napojami, które rozgrzeją Was po zakończonej zabawie. Zimowy kulig Kulig to jedna z najbardziej popularnych form rozrywki w zimowej scenerii. Dodatkową atrakcją jest, gdy odbywa się on w wyjątkowej...

 • ​Hiszpania na 4 pory roku - imprezy i aktywności

  Spójrzmy prawdzie w oczy - nasze wyobrażenia o południowych, śródziemnomorskich krajach są często bardzo uproszczone - widzimy w nich jedynie letnie, plażowe kurorty. Nic bardziej mylnego! Wiele z nich ma bogatą ofertę imprez i aktywności przez cały rok, wystarczy tylko poświęcić trochę czasu na research. Dzisiaj rozwiejemy stereotypy na temat Hiszpanii.

 • Wakacje z dala od tłumów

  Lato, słońce, morze i tysiące turystów. Polacy kochają wakacje nad Bałtykiem i co roku odwiedzają tłumnie nadmorskie kurorty. Pękające w szwach Krupówki i wypełnione szczelnie turystami szlaki – to z kolei urlop w górach.

 • Na narty do Czarnogóry

  Zimowe kurorty Czarnogóry to wyjątkowo piękne miejsca otoczone dziewiczą przyrodą, zachwycają o każdej porze roku. Choć narciarstwo nie od razu kojarzy się z Czarnogórą, już pod koniec XIX w. pojawiło się wraz z norweskim oficerem i pisarzem Henrikiem Angelem, który w 1893 roku przybył do tego kraju. Założył on Cetyńskie Towarzystwo Narciarskie i zaszczepił Czarnogórcom miłość do tego sportu...

 • ​Słowenia - największe atrakcje i zabytki

  Chorwacja, Grecja czy znowu Włochy? Zamiast w kółko odwiedzać te same, najbardziej zatłoczone turystyczne kurorty, może lepiej i ciekawiej będzie odkryć zupełnie inną twarz południowej Europy? Polecamy ci niezapomnianą wyprawę do Słowenii - kraju jaskiń, barwnej kultury i niezliczonej ilości historycznych zabytków. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na ciebie w tym wyjątkowym, górzystym regionie!

 • Ferie na kredyt

  ...z organizacją zimowego wypoczynku.

 • Ferie w górach

  .... ✻ Podgląd z kamer na żywo – to opcja, którą udostępniają wymienione przez nas ośrodki (www.bialkatatrzanska.pl, www.pl.poprad.sk, www.skibila.cz/pl/zima/). Czeskie i słowackie kurorty mają strony w polskiej...

 • Hity podróżnicze na 2014 rok według National Geographic Traveler

  Magazyn National Geographic Traveler przedstawia listę 21 podróżniczych hitów na 12 miesięcy. Są to destynacje związane zarówno z najważniejszymi wydarzeniami roku, jak zimowe igrzyska olimpijskie czy Mundial, jak i pomysły na wyprawy zgodne z najnowszymi trendami podróżniczymi, np. ekoturystyką.

Dyskusje na temat: zimowe kurorty
 • Re: Rezydencja, typowy budynek. 30...

  ciekawe, dlaczego na twoich zdjęciach nigdy nie ma ludzi. To symptomatyczne. Rozumiem, że zaliczasz kurorty zimowe latem dla oszczędności. Godne pochwały:)