• Informacje na temat:

  zemst

Artykuły na temat: zemst
 • Zemsta białych kozaczków

  Zakładać białe buty, czy nie? W Polsce od lat białe kozaki są synonimem bezguścia, złego smaku i prowincjonalnego szyku. A tu, okazuje się, że znane marki mają je w swojej jesienno-zimowej ofercie. Białe kozaki mają szansę odzyskać uznanie w tym sezonie.

 • "Projekt Klaudiusz", czyli zemsta inceli

  Kilka dni temu w polskich mediach zaczęły pojawiać się informacje dotyczące tajemniczego „projektu Klaudiusz”. Temat zawędrował nawet do porannego pasma Telewizji Polskiej. Wtedy też pojawiły się głosy oburzenia, zaangażowanych w akcję, młodych mężczyzn. Twierdzą oni bowiem, że nikt nie dostrzega prawdziwego znaczenia ich działań wymierzonych prosto w polskie kobiety.

 • "Służąca": Pożądanie, kłamstwa, zemsta

  Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy "Oldboya" i "Pani Zemsty". Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters "Złodziejka".

 • Zazdrość, zawiść, zemsta

  Już jedno z tych uczuć jest trudne do zniesienia, a one często chodzą trójkami. Zazdrość kłuje, zawiść jątrzy, chęć zemsty chwyta za gardło. O tym, co począć z mrocznymi emocjami, z psychoterapeutą Pawłem Droździakiem rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Słodka zemsta

  Ona, ceniona dziennikarka, wspierała go w kampanii prezydenckiej. A gdy wygrał, poświęciła karierę dla jego urzędu. Przez jakiś czas byli pierwszą (choć nieślubną) parą Francji.

 • Pokazała wszystko! To zemsta po rozstaniu?

  Te zdjęcia przejdą do historii Instagrama. Już dawno żadna polska gwiazda nie zdecydowała się na tak odważne ujęcia!

 • To nie koniec jej zemsty

  ...do zdjęć, a w rewanżu za odrzucenie, nazwała go krętaczem, marionetką bez moralnego kręgosłupa. Na tym nie koniec zemsty. Isabel zamierza wydać książkę o kulisach małżeństwa. Marcinkiewicz boleśnie...

 • Zemsta po zdradzie. Dobry pomysł?

  Ilona Łepkowska, Adriana Sobol, psycholog i Marcin Popowski, detektyw rozmawiają o tym, co dają zdradzonym kobietom i mężczyznom ataki furii i jak rozładowują swój stres.

 • "Zemsta Sithów"

  Film "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" zadebiutował jednocześnie na ekranach światowych i polskich kin 19 maja 2005 roku. O pracy na planie opowiadają m.in. twórca całej serii George Lucas, producent Rick McCallum, kompozytor John Williams oraz odtwórcy głównych ról: Hayden Christensen, Ewan McGregor i Natalie Portman.

 • Słodycz zemsty

  ...londyńskie salony. Obracając się w barwnym towarzystwie z wyższych sfer, Celia szuka okazji do realizacji planu zemsty. Niespodziewanie na jej drodze staje lord Colter Northington - syn mężczyzny, na(...), że łączy ich wspólny cel? Czy po tak wielu latach zemsta może mieć słodki smak? Czy Celia znajdzie w sobie siłę, by nie patrzeć na syna przez pryzmat nienawiści do ojca? I czy w chwili, gdy nad...

Wideo na temat: zemst
 • Marek Krajewski i boginie zemsty

  Zależy mi tylko na jednym. Na uznaniu czytelników - mówi Marek Krajewski. Niedawno ukazała się jego nowa powieść "Erynie".

 • Emily VanCamp i Joshua Bowman zaręczeni

  Emily VanCamp i Joshua Bowman zaręczyli się. Gwiazdy serialu „Zemsta” chcą przenieść ekranowe małżeństwo do prawdziwego życia. Para spotyka się od pięciu lat. Aktorka pokazała pierścionek z diamentem na swoim instagramowym profilu. (Źródło: x-news/ DDTVN)

 • Johnny Depp przychodzi z mnóstwem pomysłów

  Francja. Trwa promocja filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Reżyser produkcji (Espen Sandberg) oraz jej producent (Jerry Bruckheimer) powiedzieli, jak wyglądała współpraca z Johnnym Deppem. Filmowcy pochwalili go chociażby za kreatywność i wnoszenie powiewu świeżości. (x-news)

Dyskusje na temat: zemst
 • Re: Taka śmierć jest niepotrzebna

  To wyobraź sobie scenariusz ze cie zostawia i jeszcze walczy z tobą. I na ten scenariusz się zabezpiecz organizacyjnie i finansowo. By cie nie zaskoczył. Jeśli nie będzie potrzebny to dobrze. A jeśli okaże się ze jednak masz racje to uwierz komuś kto już to przeszedł. ŻADNYCH AWANTUR LAMENTÓW ZEBRANIA CZY SZANTAŻU GRÓŹB I ZEMST. OPANUJ SIĘ I ABSOLUTNIE NIE WOLNO CI WYKLINAĆ ODGRAŻAĆ SIĘ

 • Re: Złamałam zasadę

  I po co ta mściwość? To niczemu nie służy a jeszcze tylko skomplikuje i tak już trudne sprawy. Efektem takich zemst jest tylko eskalacja złości. Ona się zemści to go sprowokuje do tego, żeby jej dopiec. On jej dopiecze to ona znowu coś na niego wymyśli - powstanie błędne koło które bardzo trudno jest później przerwać. Satysfakcja jest bardzo chwilowa i bardzo pozorna. Zamiast budować sobie życie

 • plotka

  charakteru złośliwego najczęściej pojawia się kiedy mamy do czynienia z dużymi grupami plotkującymi. c) plotka - zemsta - plotka zdecydowanie złośliwym zabarwieniu, często rozwija się w serię plotek - zemst wydawanych naprzemiennie przez dwie strony konfliktu, plotka rozwija się dynamicznie szybko uzyskując stan niewiarygodności d) plotka celowa (także zwana prowokacyjną) - najczęstszy rodzaj

 • zdradzil mnie..

  ..mezczyzna, co prawda nie maz, ale milosc mojego zycia..1) mam mu wiele do zarzucenia, wiele flirtow, zdrad, niewlasciwego zlego zachowania, zemst za "Bóg wie co"..2) nie mamy dzieci..3) istnieje taka obawa, lat mi nie ubedzie..urody nie przybedzie, a on lubi mlode, glupie, łatwe "gesi", ja taka gesia sie nie stane bo wiem, ze i tak mnie zdradzi z pierwsza lepsza..4) on traci rozum bo niestety