• Informacje na temat:

  zdjęcia wiosna w górach

Artykuły na temat: zdjęcia wiosna w górach
 • Nasze góry kipią od kwiatów

  Wczesna wiosna to najlepszy czas, by oglądać barwne roślinne dywany na halach. Najwspanialszymi miejscami na rodzinny spacer wśród kwiatów są Dolina Chochołowska i polana Kalatówki w Tatrach.

 • Co robić, by mieć więcej energii wiosną

  ...w tobie wiosna. Unikaj towarzystwa malkontentów. Gdy życie nabrało jaśniejszych barw, nie dopuść, by inni przesłonili je szarością. Wykręć się jakąś wymówką, gdy koleżanka znów zaczyna narzekać na(...) kolejny powtórkę swojego ulubionego serialu? Codziennie ścierać kurz z mebli? Wiosna to czas przełomu. Poddaj się tej fali, skończ z monotonią w codziennym życiu. Rozdziel obowiązki. Przestań brać...

 • Mój świat wywrócił się do góry nogami

  ...zmienię nawyków żywieniowych. Dbam jednak o to, żeby były to produkty chude, nie smażone. Zwracam też uwagę na kosmetyki, jakich używam. No i ważny jest sen, chociaż często zaczynam zdjęcia o 6.00 i nie...

 • Odchudzasz się? Ujędrnij ciało

  Na wiosnę chciałabyś zrzucić nieco kilogramów i wymodelować sylwetkę. Jeśli obawiasz się, że skóra stanie się mało elastyczna, skorzystaj z naszych rad.

 • Teoria chaosu

  Tak jak hałas helikoptera może spowodować zejście lawiny w górach, tak błahe wydarzenie jest w stanie zaważyć na całym naszym życiu. Przypadek czy efekt motyla?

 • Sześć rzeczy, których nie wolno robić w październiku

  Październik to mocne wyzwanie dla ciała i duszy. Temperatura spada, dnia ubywa, lato definitywnie i ostatecznie się kończy, a w perspektywie – deszczowy i wietrzny listopad. Czy jest sposób, by przeżyć ten miesiąc z głową podniesioną do góry i uchronić się przed październikowym dołem? Oto nasze rady!

 • Batumi - słynny kurort w Gruzji

  .... Po horyzont ciągną się składy cystern. Kiedy wyciągam aparat, by zrobić zdjęcie, podbiega energicznie młody żołnierz z bronią. Każe mi kasować zdjęcia. Robi się nieprzyjemnie. Na szczęście po chwili...

 • Co warto zobaczyć w Izraelu?

  Wiosną wzgórza Galilei przybierają soczyście zielone barwy i pokrywają się dywanem „biblijnych” polnych kwiatów. To najlepszy czas na piesze, rowerowe i konne wycieczki po historycznych i ewangelicznych szlakach.

 • Szwajcaria: Pociągiem na Szczyt Europy

  ...budowy pochodzą już z 1893 r., a trwająca 16 lat budowa rozpoczęła się pięć lat później. Całą historię powstawania tunelu opowiada nowoczesna trasa turystyczna, na której można oglądać zdjęcia(...) tle mgły. Choć zapierające dech w piersiach widoki oglądaliśmy tylko na zdjęciach, tym bardziej chce się tam wrócić. Żeby pooglądać, pojeździć, pochodzić, pozwiedzać. Ale wcześniej trafi się jeszcze...

 • Nowe pomysły na zielony zakątek

  Wiosną zawsze nas kusi, by dodać ogrodowi blasku lub urządzić balkon na nowo. Ogrodnik Iwona Głuchowska- -Fisz podpowiada, jak łatwo odmienić nasze oazy zieleni.

Dyskusje na temat: zdjęcia wiosna w górach