• Informacje na temat:

  zawadzka

Artykuły na temat: zawadzka
 • Zawadzka pozuje z karabinem

  Wszystko wskazuje na to, że Marcelina Zawadzka zapewniła sobie stałe miejsce wśród ulubieńców prezesa Telewizji Polskiej.

 • Zawadzka na torze wyścigowym

  Marcelina Zawadzka ma ostatnio ręce pełne roboty. Od marca 2017 roku współprowadzi w telewizji publicznej program „Bake Off – Ale ciacho!”.

 • Marcelina Zawadzka zachwyciła fanów

  Marcelina Zawadzka jest jedną z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a rok później zakwalifikowała się do pierwszej szesnastki wyborów Miss Universe.

 • Marcelina Zawadzka na wakacjach w Tajlandii

  Marcelina Zawadzka doskonale bawi się w Tajlandii, a na swoim instagramowym profilu podzieliła się zdjęciem eksponującym jej doskonałą figurę.

 • Marcelina Zawadzka zachwyca bez makijażu

  Marcelina Zawadzka bez wątpienia jest jedną z najładniejszych znanych Polek. Nic dziwnego, że na dobre zapuściła korzenie w telewizji.

 • Marcelina Zawadzka: tak wygląda bez makijażu

  Marcelina Zawadzka ma pełne prawo mówić o sobie, jako o jednej z najpiękniejszych Polek – siedem lat temu zdobyła tytuł Miss Polonia.

 • Wielka radość w rodzinie Marceliny Zawadzkiej

  Marcelina Zawadzka wywołała niemałe zamieszanie publikując na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak trzyma w ramionach niemowlaka.  W komentarzach posypały się gratulacje od fanów(...). Wkrótce będę pokazywać Ci świat" (pisownia oryginalna) - można przeczytać na Instagramie Zawadzkiej.  Marcelina Zawadzka w 2011 roku otrzymała tytuł Miss Polonia. Obecnie w telewizji polskiej...

 • Katarzyna Zawadzka zaliczyła wpadkę na wernisażu

  Na zdjęciach fotografki możemy zobaczyć m.in. Anię Rusowicz, Beatę Sadowską, Lidię Popiel, Helenę Norowicz, Agnieszkę Cegielską, Edytę Herbuś czy Katarzynę Zawadzką. Większość z wymienionych pań przyszła na wernisaż wystawy. 34-letnia Zawadzka jest znana z takich filmów jak "Chce się żyć", "Listy do M. 3" czy "Polandja". Sympatię telewidzów zdobyła rolami w serialach "Powiedz TAK!" i "Drogi...

 • Marcelina Zawadzka: Wracam do przeszłości

  ...społecznościowych. Ostatnio na swoim Instagramie umieściła fotografie z lat 90- tych. Słoneczna Sycylia. I skąpo ubrana Zawadzka, która już wtedy wiedziała, jak ustawić się do zdjęcia, aby wyglądało...

 • Magdalena Zawadzka: Moje szczęśliwe wyspy

  ...jej z dystansem patrzeć na siebie. Tytułowe szczęśliwe wyspy to nie tylko wyspy na całej kuli ziemskiej, które Magdalena Zawadzka - pełna pasji podróżniczka - odwiedzała. Wyspy szczęścia to(...) aktorka lubimy powracać jak do bezpiecznej przystani. Magdalena Zawadzka urodziła się 29 października 1944 roku w Filipowicach. Po wojnie mieszkała z rodzicami w Szczecinie, bo za działalność w AK...

Zdjęcia na temat: zawadzka
 • Marcelina Zawadzka
Wideo na temat: zawadzka
 • Marcelina Zawadzka o swojej diecie

  Marcelina Zawadzka przyznała, że ciężko jest jej dbać o dietę. - Nie mam silnej woli i uwielbiam podjadać, uwielbiam też słodycze - powiedziała modelka. - Chciałabym przejść na oczyszczającą dietę, będę o tym za chwilkę myślała - dodała. (przeAmbitni.pl/x-news)

 • Marcelina Zawadzka: Nie rozbiłam małżeństwa

  W jednym z magazynów plotkarskich pojawiała się informacja, że Marcelina Zawadzka spotyka się z żonatym mężczyzną. Miss Polonia 2011 zdemontowała tę plotkę.

 • Marcelina Zawadzka: jako dziecko chciałam być karateką lub pilotem

  Biorę pełnymi garściami to, co daje mi los – mówi Marcelina Zawadzka. Modelka twierdzi, że długo nie miała pomysłu na siebie – marzyła o karierze karateki lub pilota, zdecydowała się jednak na kosmetologię. Nie wyklucza, że kiedyś będzie pracować w tym zawodzie, na razie jednak wykorzystuje takie okazje, jak praca w telewizji czy na planie serialu. (źródło: Newseria Lifestyle)

Dyskusje na temat: zawadzka