• Informacje na temat:

  zawadzka

Artykuły na temat: zawadzka
 • Zawadzka pozuje z karabinem

  Wszystko wskazuje na to, że Marcelina Zawadzka zapewniła sobie stałe miejsce wśród ulubieńców prezesa Telewizji Polskiej.

 • Zawadzka na torze wyścigowym

  Marcelina Zawadzka ma ostatnio ręce pełne roboty. Od marca 2017 roku współprowadzi w telewizji publicznej program „Bake Off – Ale ciacho!”.

 • Marcelina Zawadzka zachwyciła fanów

  Marcelina Zawadzka jest jedną z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a rok później zakwalifikowała się do pierwszej szesnastki wyborów Miss Universe.

 • Marcelina Zawadzka kusi w bikini

  Marcelina Zawadzka uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek. Była Miss Polonia wie co zrobić, by przyciągnąć spojrzenia.

 • Marcelina Zawadzka na wakacjach w Tajlandii

  Marcelina Zawadzka doskonale bawi się w Tajlandii, a na swoim instagramowym profilu podzieliła się zdjęciem eksponującym jej doskonałą figurę.

 • Marcelina Zawadzka zachwyca bez makijażu

  Marcelina Zawadzka bez wątpienia jest jedną z najładniejszych znanych Polek. Nic dziwnego, że na dobre zapuściła korzenie w telewizji.

 • Marcelina Zawadzka: tak wygląda bez makijażu

  Marcelina Zawadzka ma pełne prawo mówić o sobie, jako o jednej z najpiękniejszych Polek – siedem lat temu zdobyła tytuł Miss Polonia.

 • Wielka radość w rodzinie Marceliny Zawadzkiej

  Marcelina Zawadzka wywołała niemałe zamieszanie publikując na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak trzyma w ramionach niemowlaka.  W komentarzach posypały się gratulacje od fanów(...). Wkrótce będę pokazywać Ci świat" (pisownia oryginalna) - można przeczytać na Instagramie Zawadzkiej.  Marcelina Zawadzka w 2011 roku otrzymała tytuł Miss Polonia. Obecnie w telewizji polskiej...

 • Katarzyna Zawadzka zaliczyła wpadkę na wernisażu

  Na zdjęciach fotografki możemy zobaczyć m.in. Anię Rusowicz, Beatę Sadowską, Lidię Popiel, Helenę Norowicz, Agnieszkę Cegielską, Edytę Herbuś czy Katarzynę Zawadzką. Większość z wymienionych pań przyszła na wernisaż wystawy. 34-letnia Zawadzka jest znana z takich filmów jak "Chce się żyć", "Listy do M. 3" czy "Polandja". Sympatię telewidzów zdobyła rolami w serialach "Powiedz TAK!" i "Drogi...

 • Wojtek Mazolewski i Katarzyna Zawadzka parą

  Wojtek Mazolewski na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z podróży do Maroka. W wyprawie towarzyszy mu znana aktorka, Katarzyna Zawadzka. Wszystko wskazuje na to, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń.  Na Instagramie aktorki ich wspólna fotografia pojawiła się już kilka dni temu. Zawadzka opisała fotografię emotikoną przedstawiającą serce. W komentarzach posypały się gratulacje.  Para...

Zdjęcia na temat: zawadzka
 • Marcelina Zawadzka
Wideo na temat: zawadzka
 • Marcelina Zawadzka o swojej diecie

  Marcelina Zawadzka przyznała, że ciężko jest jej dbać o dietę. - Nie mam silnej woli i uwielbiam podjadać, uwielbiam też słodycze - powiedziała modelka. - Chciałabym przejść na oczyszczającą dietę, będę o tym za chwilkę myślała - dodała. (przeAmbitni.pl/x-news)

 • Marcelina Zawadzka: Nie rozbiłam małżeństwa

  W jednym z magazynów plotkarskich pojawiała się informacja, że Marcelina Zawadzka spotyka się z żonatym mężczyzną. Miss Polonia 2011 zdemontowała tę plotkę.

 • Marcelina Zawadzka: jako dziecko chciałam być karateką lub pilotem

  Biorę pełnymi garściami to, co daje mi los – mówi Marcelina Zawadzka. Modelka twierdzi, że długo nie miała pomysłu na siebie – marzyła o karierze karateki lub pilota, zdecydowała się jednak na kosmetologię. Nie wyklucza, że kiedyś będzie pracować w tym zawodzie, na razie jednak wykorzystuje takie okazje, jak praca w telewizji czy na planie serialu. (źródło: Newseria Lifestyle)

Dyskusje na temat: zawadzka