• Informacje na temat:

  zakopane czy warto

Artykuły na temat: zakopane czy warto
 • ...wejściu znajduje się modrzewiowy kościółek z 1847 r., najstarszy w Zakopanem. Przy okazji warto zobaczyć teatr Witkacego, założony 30 lat temu w miejscu dawnych spotkań młodopolskiej bohemy. Gdy zmęczą(...) 1936 r. wiedzie kolejka na szczyt Kasprowego Wierchu. Zimą jest ona oblegana przez narciarzy, jednak warto wybrać się tam ze względu na widoki nawet, gdy nie jesteś miłośniczką białego szaleństwa...

 • Zima w górach: Co, jeśli nie Zakopane...

  Choć stolica Tatr ma swoich zagorzałych zwolenników, to coraz częściej szukamy mniej popularnych i cichych miejsc na wypoczynek. Gdzie poszusujesz bez tłumów? Sprawdź!

 • Idealna pora na ślub? Podpowiadamy, kiedy warto zorganizować wesele

  Wybór daty ślubu to dla młodej pary nie lada wyzwanie. W końcu wszyscy nowożeńcy marzą, aby ten dzień był jedyny i niepowtarzalny. Kiedy zatem zorganizować ceremonię ślubną, czy istnieje niezawodna pora roku?

 • Gdzie na narty, jeśli nie do Zakopanego?

  Choć stolica Tatr ma swoich zagorzałych zwolenników, to coraz częściej szukamy mniej popularnych i cichych miejsc na wypoczynek. Gdzie poszusujesz bez tłumów? Sprawdź!

 • Choć stolica Tatr ma swoich zagorzałych zwolenników, to coraz częściej szukamy mniej popularnych i cichych miejsc na wypoczynek. Gdzie poszusujesz bez tłumów? Sprawdź!

 • Baseny termalne w Polsce. Gdzie warto jechać

  Polskie ciepłe źródła to wody z cennymi minerałami. Już nie musimy jeździć na Słowację, aby skorzystać z ich dobroczynnych właściwości. I przy okazji świetnie się bawić!

 • Na hasło „zimowa stolica Polski” ciągle jeszcze odzew brzmi „Zakopane”. I chociaż od lat słychać narzekania, że drogo jak diabli, że ceprów tłumy, brudno i męczą tu konie, a za miedzą śnieg bielszy i trasy ładniejsze – cały czas miasto odkryte przez Tytusa Chałubińskiego pozostaje dla wielu numerem jeden.

 • O czym milczą mężczyźni?

  ...​Jak lubię być dotykany? Co mnie najbardziej podnieca? O jakim seksie marzę? Z czym mam problem? Mężczyźni rzadko sami z siebie rozmawiają z partnerkami na ten temat, a trudne sprawy komunikują w zawoalowany sposób - mówi seksuolog dr Michał Lew-Starowicz. I podpowiada, jak rozmawiać z partnerem, czego unikać, co warto wiedzieć o męskim ciele i potrzebach, by seks spajał związek i obu stronom...

 • Sezon turystyczny w Tatrach nie kończy się z latem! Jesień w górach to okazja do odkrywania szlaków.

 • Sylwester na jeziorze, w zamku jak z Disneya czy wśród krokodyli?

  ...w 2014 roku? – W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach możemy spędzić Sylwestra w kopalni soli w Bochni lub w pociągu na trasie Kraków-Zakopane-Kraków. – mówi Mateusz Goliat z portalu(...) po raz drugi Pałac Kultury i Nauki. Impreza w tym najbardziej znanym warszawskim budynku kosztuje 375 zł za osobę, a goście liczyć mogą nie tylko na zabawę taneczną, ale też atrakcyjny szwedzki bufet...

Dyskusje na temat: zakopane czy warto
 • Re: co to znaczy kochać

  moją uwagę od wiadomości poufnych, czy raczej ujawnienia ich przez ciebie. Nic nie pomoże tłumaczenie się, że były dostępne. Były zakopane głęboko i nikt ich nie szukał, dopiero ty musiałeś wsadzić(...)Polskie końcówki to taka mała słabość moja :)Bo te obce to już nie :P Dla przykładu w większości języków wystarczy dodać "a" i mamy formę żeńską... dodając "s" mamy liczbę mnogą... a u nas... nie