• Informacje na temat:

  zagra bilety bilety

Artykuły na temat: zagra bilety bilety
 • Wygraj bilety na Lady GaGę!

  Szubrycht, podczas koncertu w Londynie: "'Just Dance', 'Poker Face' i zagrany na finał 'Bad Romance' oraz ballada 'Speechless', wykonana solo przez GaGę, akompaniującą sobie na fortepianie (na(...). Tak na marginesie - skomponowane przez siebie utwory. Pod tym względem nie tyle więc dorównuje Madonnie, co bije ją na głowę". Bilety na koncert można kupić na stronie LiveNation.pl . Nagrody...

 • Herbie Hancock zagra w Warszawie

  Phillinganesa (keyboards) oraz Kristina Traina (vocals). Herbie Hancock And His Band "The Imagine Project" - 29 listopada 2010 roku, godzina 20.00. Warszawa - Sala Kongresowa PKiN, Plac Defilad 1. Bilety w cenie: 300 zł - rząd 1a, 1b; 250 zł - rząd 1 do 9; 190 zł - rząd 10 do 23; 130 zł - rząd 25 do 37; 50 zł - bilety studenckie.

 • Michael Bublé w Krakowie!

  Michael Bublé zagra w hali Kraków Arena 7 listopada 2014 roku.

 • Wyjątkowa wokalistka na wyjątkowej scenie koncertowej

  Świeżo po wydaniu ostatniej płyty – „The Escapist” – Gaba Kulka wraca do Och-Teatru i w piątek 20 marca zagra koncert, na który wybrać się powinni wszyscy fani dobrze napisanej i jeszcze lepiej wykonanej muzyki.

 • Weronika Książkiewicz: Książę? Dlaczego nie!

  ...„Wciąż wyobrażam sobie księcia. Może nie na koniu, ale w prywatnym samolocie”, śmieje się aktorka, która właśnie zagrała w komedii o singlach. Nam tłumaczy, czego współczesnym mężczyznom brakuje do ideału.

 • Teatr Capitol: Jak śmiać się z klimakterium?

  ...​Osiem lat klimakterium? To możliwe! A w dodatku blisko milion ludzi w całej Polsce za nie zapłaciło. Sztuka "klimakterium... i już!", napisana przez Elżbietę Jodłowską, świętuje jubileusz. 2000. uroczyste przedstawienie zostanie zagrane na deskach Teatru Capitol już 22 lutego. W całej Polsce terapia śmiechem w wykonaniu świetnych aktorek bije teatralne rekordy popularności.

 • Deep Purple w Spodku

  Legendarny zespół Deep Purple wystąpi w katowickim Spodku. Jako support zagra polska grupa SBB.

 • Zaraz po koncercie w Czechach przyjeżdża do Polski szwedzki zespół Clawfinger. Zagra w sobotę w warszawskiej Stodole.

 • Teraz czas na film

  Kto zagra w "Metrze", a komu Janusz Józefowicz (50) będzie musiał odmówić? Ekranizacja kultowego musicalu budzi wielkie emocje. Tylko w SHOW o tym, co jest prawdą, co plotką.

 • "Lady in Red" na żywo!

  ...16 maja na warszawskim Torwarze zagra Chris de Burgh. Artysta zawita do Polski w ramach trasy koncertowej Moonfleet.

Zdjęcia na temat: zagra bilety bilety
Wideo na temat: zagra bilety bilety
 • Gwiazda rozpocznie koncertowanie 31 sierpnia w Vancouver

  To radosna nowina dla fanów Janet Jackson! Wokalistka na swojej stronie internetowej zapowiedziała światową trasę koncertową. Seria występów będzie nosiła nazwę "Unbreakable World Tour" i rozpocznie się 31 sierpnia w Vancouver. Gwiazda zagra między innymi w Toronto, Los Angeles, Chicago czy Miami. Bilety pojawią się w sprzedaży 22 czerwca. (Źródło: CNN Newsource/x-news)