• Informacje na temat:

  zabawy

Artykuły na temat: zabawy
 • Zabawy z kotem

  Wielu z nas myśli, że koty najchętniej wylegują się na słońcu i są raczej nieskore do ruchu - nic bardziej mylnego! Zwierzaki te z zapałem uganiają się za piłeczkami, myszkami czy sznurkami. Tylko my, właściciele, możemy sprawić, że wspólna rozrywka okaże się niezapomnianą frajdą. Jakie zabawy są najciekawsze dla naszego pupila oraz jakich zabawek używać?

 • Skutki szampańskiej zabawy

  Najlepszym sposobem na uniknięcie złego samopoczucia po wypiciu alkoholu jest oczywiście zachowanie umiaru. Można jednak nie dopuścić do kaca. Co zjeść przed i podczas zabawy? Sposobów na złagodzenie działania alkoholu jest kilka. Warto wcześniej spożyć tłusty posiłek, dobrze jest także jeść szparagi i pomidory - dostarczą magnezu i potasu, które tracimy pijąc alkohol. Ich niedobór potęguje...

 • Kreatywne zabawy artysty eksperymentalnego

  Wszyscy do dziś pamiętamy najróżniejsze zabawy z dzieciństwa, a wśród nich te przy biurku, gdy pogrążaliśmy się w odnajdywaniu różnic na obrazkach, kolorowaniu oraz łączeniu kropek... Z ciekawością odkrywaliśmy, co kryje się za pozornie chaotycznym gąszczem ponumerowanych punktów lub oznaczonych numerami pól. Teraz możemy wrócić do tych wspomnień, i to w niesamowitym stylu - wszystko dzięki...

 • Bez nich nie było dobrej zabawy

  Panowie od rozrywki, zarówno kaowiec (czyli instruktor kulturalno-oświatowy), jak i jego "balowa" wersja (czyli wodzirej), dbali o to, byśmy nigdy nie odczuwali nudy. Ten drugi starał się, by wszyscy doskonale bawili się na balu, a nogi same rwały się do tańca. Ten pierwszy zaś organizował i prowadził wieczorki integracyjne, zabawy w świetlicy, imprezy sportowe i rekreacyjne dla wczasowiczów...

 • Cesarskie miasto gwarantuje zabawę godną cesarza. Koło południa na Sylwestrowym Szlaku – od Rathausplatz po Prater – zabawa rusza pełną parą i trwa tradycyjnie do 5 rano. Muzyka? Do wyboru – od słynnych operetek po ostry rock.

 • ​Moto Z2 Play: Nie tylko do zabawy

  Smartfon, który jest jednocześnie aparatem fotograficznym z zoomem, stacją głośnika bezprzewodowego, albo projektorem. Żeby go naładować bezprzewodowo, nie trzeba nosić powerbanka na kablu. Gdyby ktoś mi kilka lat temu powiedział, że będę mogła pracować takim sprzętem, nie uwierzyłabym. A teraz pracuję Moto Z2 Play i - przyznaję - znacznie mi ją ułatwia i uprzyjemnia.

 • Skóra nie lubi zabawy w "ciepło-zimno"

  Zimą najważniejsze jest nawilżanie przez natłuszczanie - podkreśla dermatolog dr Magdalena Szymańska-Bueno. Warto również zwracać uwagę na witaminy zawarte w kremach, zimą skóra potrzebuje szczególnego odżywienia.

 • Kolejny chłopiec do zabawy?

  Modelka szuka pocieszenia w ramionach młodego mężczyzny, który wcześniej zasłynął romansami z jej koleżankami.

 • Numer alarmowy nie dla zabawy

  112 to numer, który ratuje życie. Tylko w 2014 r. Polacy wybierali go ponad 21 mln razy. Niestety, 48 proc. zgłoszeń do centrów powiadamiania ratunkowego było fałszywych.

 • ​Wysyłasz nagie zdjęcia przez internet? Oto sześć zasad tej zabawy

  Wszyscy wiemy, że wysyłanie rozebranych fotek przez internet bywa ryzykowne i kończy się różnie. Jeśli jednak druga strona warta jest tego ryzyka, a ty bardzo chcesz bawić się w ten sposób, rób to najrozsądniej, jak się da. Oto podstawowe zasady bezpiecznego sextingu.

Zdjęcia na temat: zabawy
Wideo na temat: zabawy
 • Numer alarmowy nie dla zabawy

  112 to numer, który ratuje życie. Tylko w 2014 r. Polacy wybierali go ponad 21 mln razy. Niestety, 48 proc. zgłoszeń do centrów powiadamiania ratunkowego było fałszywych.

 • Adam Darski: Jestem fanem dobrej zabawy

  Adam "Nergal" Darski otworzył w Sopocie swój pierwszy klub o nazwie "Libacja". Dlaczego zdecydował się na taki krok? Czy to oznacza, że już nie będzie zajmował się muzyką? (Dzień Dobry TVN)

 • Gadżety nie tylko dla dzieci idealne do zabawy na świeżym powietrzu

  Jakie akcesoria zabrać ze sobą na wyjazd majowy? Co może się przydać? Anna Nowak-Ibisz w "Dzień Dobry TVN" przedstawiła praktyczne gadżety, m.in. przenośny grill, niewielką kuchenkę gazową, pojemniki, kubki czy przykrywki. Pani Gadżet zaprezentowała także zabawki idealne do gry na świeżym powietrzu. Co najbardziej spodobało się Marcinowi Prokopowi? (Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news)

Dyskusje na temat: zabawy
 • Re: Jakie zabawy na weselu?

  Zabawy na weselu powinien na siebie wziąć zespół albo DJ, a nie druhna

 • Re: ​Wysyłasz nagie zdjęcia przez internet? Oto sześć zasad tej zabawy

  "Wysyłasz nagie zdjęcia przez internet? Oto sześć zasad tej zabawy".

 • Re: Jakie zabawy na weselu?

  Zabawy na weselu powinien na siebie wziąć zespół albo DJ, a nie druhna tak? u nas jest inny zwyczaj, ze druhna organizuje wieczor panienski, zabawy na weselu, dba o ubranie samochodu i przypinki dla gosci...

 • Re: Zabawy z kotem

  Uwielbiam koty. Jako dziecko zawsze chciałam mieć zwierzę (jakiekolwiek) ale w mieszkaniu było zbyt mało miejsca. Teraz mam pięć kotów i jestem szczęśliwa:) (chociaż czasem potrafią mnie zdenerwować;)) Każdy lubi coś innego ale najlepsze są zabawy kiedy bawią się razem. Mamy z mężem ubaw po pachy:):):)

 • Re: Jakie zabawy na weselu?

  Zabawy na weselu powinien na siebie wziąć zespół albo DJ, a nie druhna tak? u nas jest inny zwyczaj, ze druhna organizuje wieczor panienski, zabawy na weselu, dba o ubranie samochodu i przypinki dla gosci... Mój wieczór panieński zorganizowały koleżanki, zabawy na weselu - orkiestra (oczywiście mogliśmy sobie wybrać,co chcemy), o ubraniu samochodu ja decydowałam, a przypinek dla gości nie

 • Re: Jakie zabawy na weselu?

  Będzie grał zespół? Bo jeśli tak, to oni powinni mieć przygotowane zabawy, które Ci przedstawią, a Ty wybierasz co Ci pasuje;) U nas tak było. Mieliśmy zespół Damy Radę, przedstawili nam jakie zabawy mają w repertuarze i które chcemy na weselu;) a było z czego wybierać;) W końcu zabawianie gości to ich działka;)

 • Re: Zabawy z kotem

  Uwielbiam kiciki :)

 • Re: Jakie zabawy na weselu?

  Tylko nie taniec z balonikiem ;)

 • Re: Zabawy z kotem

  koty są piękne