• Informacje na temat:

  z dzieckiem w październiku

Artykuły na temat: z dzieckiem w październiku
 • Będą mieli dziecko

  Dwa lata starali się o kolejnego maluszka. Udało się i w październiku ich rodzina się powiększy. Tylko SHOW zna kulisy ich walki o szczęście.

 • Pippa Middleton spodziewa się dziecka

  Pippa Middleton, młodsza siostra księżej Kate, i jej mąż James Matthews spodziewają się dziecka, które na świecie pojawi się w październiku. Będzie to ich pierwsze dziecko.

 • Kerry Washington nie chciała poznać płci swojego dziecka

  Gwiazda serialu "Skandal" powitała na świecie swoje drugie dziecko - syna o imieniu Caleb - w październiku 2016 roku, ale nie chciała znać płci dziecka aż do porodu. Powiedziała:  -Nie miałam pojęcia czy urodzę syna czy córkę. Żartowałam, że mam nadzieję, iż to będzie człowiek. I tak się stało. Urodziłam człowieka - syna. 39-letnia aktorka, która ma również 2-letnią córkę Isabelle razem z mężem...

 • Candice Swanepoel uważa, że jej czteromiesięczny syn jest niesamowity

  ...28-letnia supermodelka w październiku 2016 roku razem z mężem Hermannem Nicolim powitała na świecie syna.

 • Hair: Narkotyczny dymek, protestsongi i wolna miłość

  Długie włosy burzyły zatopione w stereotypach przekonania o podziale ról między płciami, poddawały rewizji panujący wizerunek męskości. A wreszcie, w czasach, gdy kultura przechodziła nieustanne przewartościowania, przywoływały łączność z naturą i z tym, co pierwotne. Wtedy pojawił się musical "Hair". W październiku 1967 roku.

 • Hayden Panettiere znów walczy z depresją poporodową

  ...26-letnia piękność leczyła depresję poporodową już w październiku - 10 miesięcy po urodzeniu córki.

 • .... W październiku ruszyła ogólnopolska kampania "Żywienie - Witaminy - Zdrowie", której celem jest zbadanie zmian w żywieniu polskich dzieci na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat oraz pomoc rodzicom...

 • Natasha Hamilton ciążę przypłaciła depresją

  Gwiazda zespołu Atomic Kitten w październiku urodziła czwarte dziecko. Hamilton wyznała, że tę ciążę zniosła dużo gorzej niż poprzednie. O sprawie pisze „The Mirror”.

 • Mireille Mathieu - "kopciuszek" francuskiej estrady kończy 70 lat

  Ikona francuskiej piosenki Mireille Mathieu 22 lipca kończy 70 lat. Jedną z najbardziej znanych gwiazd francuskiej estrady w październiku będzie można podziwiać na trzech koncertach w Polsce.

 • Grudniowy wypad do Monachium

  Słynie nie tylko z odbywającego się hucznie w październiku Oktoberfestu, czyli święta piwa. Równie sławny jest rozpoczynający się przed pierwszą niedzielą Adwentu (w tym roku 27 listopada) na placu Mariackim bożonarodzeniowy jarmark Dzieciątka Jezus.

Zdjęcia na temat: z dzieckiem w październiku
Dyskusje na temat: z dzieckiem w październiku
 • (nie)można zrozumieć ...

  nie można zrozumieć człowieka który targnął się na własne życie, każdy to przeżywa w inny sposób. w październiku na oddział trafiła młoda dziewczyna, pocięta, naszpikowana tabletkami niewiadomego(...) być specjalistą żeby zrozumieć dlaczego to zrobiła. 20 letnia panna z dzieckiem... i stał się chyba cud w jednej chwili i matka i dziecko doszli do siebie. kilka rozmów z psychologiem i wszystko było