• Informacje na temat:

  wypoczynek we włoszech

Artykuły na temat: wypoczynek we włoszech
 • Wrześniowy boom w ośrodkach turystycznych we Włoszech

  Tysiące gospodarstw agroturystycznych we Włoszech przeżywa we wrześniu prawdziwy boom. Wypoczynek, czasem połączony z winobraniem, wybrało w ostatnim miesiącu lata pół miliona osób.

 • Aktywność, wypoczynek

  .../tydzień. W Hiszpanii to 35,9, Irlandii 37,9 i 39,3 we Włoszech. Droga do sukcesu Młodzi ludzie rozpoczynając pracę zawodową starają się "dać z siebie wszystko" i łatwo tracą kontrolę nad ilością...

 • Stylowy urlop na polskiej wsi? Ten trend cię oczaruje!

  Szukasz pomysłu na wyjątkowy wypoczynek w Polsce? Kochasz naturę, inspirujących ludzi i pragniesz odkrywać niezwykłe miejsca? Podróżniczka Aleksandra Bogusławska opowiada o polskich domach gościnnych, które oferują więcej niż przeciętne gospodarstwa agroturystyczne.

 • Tam poszalejesz na wyprzedażach!

  Marzysz o zakupach w najmodniejszych butikach Europy i ubraniach od słynnych projektantów? Właśnie zaczyna się okres, w którym europejskie stolice mody kuszą ogromnymi przecenami. Wypad na takie zakupy to nie tylko możliwość upolowania kreacji w świetnej cenie - to też okazja, by zwiedzić piękne miasta i przedłużyć sobie świąteczno-noworoczny wypoczynek.

 • ​Genua - serce włoskiej Ligurii

  Genua to największy port w całych Włoszech, a jednocześnie jedyne miasto na Półwyspie Apenińskim, które do dziś zachowało klimat dawnej republiki nadmorskiej. Takiej atmosfery nie znajdziecie już ani w Wenecji, ani w Pizie. Co o tym zadecydowało? Przekonajcie się sami, odwiedzając to piękne miejsce.

 • Z daleka od chorób

  Czego najbardziej obawiamy się na urlopie? Brzydkiej pogody, tłoku i brudu w hotelu. Jednak okazuje się, że znacznie częściej wypoczynek psują nam kłopoty ze zdrowiem. Jakie są najczęstsze? I jak ich uniknąć? Oto dwanaście najważniejszych zasad, których powinnaś przestrzegać na wakacjach.

 • Najmłodsi górą w górach!

  Dolomity w Południowym Tyrolu to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Region stawia duży nacisk na tradycje rodzinne i robi wszystko by wspólny wyjazd był wyłącznie przyjemnością i zabawą.

 • Ferie na kredyt

  ...jednak strony nie brakuje miłośników nart, którzy wybierają zarówno polskie kurorty jak i te, zlokalizowane w Austrii, Francji czy we Włoszech. Wszystko tak naprawdę zależy od zasobności portfela(...) samochodu, a wypoczynek schodzi na dalszy plan. Po założeniu rodziny wiele się smienia, jesteśmy bardziej stateczni i niejako zobowiązani do zorganizowania zajęć dzieciom, zwłaszcza w czasie wolnym od...

 • Tutaj miłośnicy białego szaleństwa czują się jak w raju

  ...- włoska stolica sportów zimowych To jeden z najbardziej rozpoznawalnych kurortów narciarskich we Włoszech i popularny ośrodek sportów zimowych. Miejscowość z racji swojego położenia(...) - Jak pokazują badania Diners Club Polska, za granicą wypoczywa średnio co piąty Polak. Blisko 40 proc. naszych rodaków wybiera wypoczynek w kraju - dodaje Monika Grabowska z Diners Club Polska. Osoby...

 • Jak zwiedzać Asyż?

  ...turystycznym we Włoszech. Mimo że rocznie odwiedzany jest przez tysiące turystów, nie utracił na swojej unikalności i wyjątkowym klimacie.  Panorama miasteczka to przede wszystkim odcienie bieli i szarości(...) wydaje się być idealnym pomysłem na przerwę w podróży na południe Włoch, który urozmaici wypoczynek.   Polecanymi przez przewodniki punktami, których nie można ominąć są najsłynniejsza Bazylika św...

Dyskusje na temat: wypoczynek we włoszech
 • Re: ​Rodzinny wypoczynek, czyli jak dogodzić wszystkim

  jakoś w restauracjach we Włoszech, czy Francji tamtejsze dzieci z rodzicami nawet o 22 zachowują się grzecznie. W Polsce dzicy rodzice, wychowują, a raczej nie wychowują swoich dzieci. Za to na zachodzie, żaden dorosły nie będzie krzywo patrzył na dzieci, a w Polsce będą je nawet tratować w kolejkach, itp. Dlatego zacznijcie od siebie, a dzieci mając dobre wzorce będą miłe i grzeczne.

 • Re: Świnoujście - kraina 44 wysp

  oj Kaziu Kaziu... gdybyś wystawił nos nieco dalej niż własne podwórko to byś wiedział , że wczasy w Chorwacji , Włoszech czy na Wyspach Kanaryjskich są tańsze niż wypoczynek nad polskim morzem... i to w warunkach o których możesz pomarzyć za podobne pieniądze w Polsce... oczywiście polskie morze jest piękne - zgoda , ale ceny są wzięte z kosmosu!!

 • Re: Bułgaria - wakacyjny raj na każdą kieszeń?

  Bułgaria niestety kojarzy mi się z dziadostwem. Tani wypoczynek z pięknymi widokami,cudnymi plażami i niedrogim jedzeniem to tylko Czarnogóra, najlepiej wybrać się własnym autem lub na miejscu pożyczyć,żeby pozwiedzać i znaleźć naprawdę piękne i nizatłoczone plaże.Wbrew temu co niektórzy twierdzą nie jest brudno.Byłam bardzo miłe zaskoczona,a bywałam na plazach we Włoszech, Hiszpanii, czy