• Informacje na temat:

  wyjazdy do belek

Artykuły na temat: wyjazdy do belek
 • Niesamowite miejsca w Dolinie Katmandu

  Nepal to jeden z tych nielicznych krajów, w którym każdy może odpoczywać tak jak lubi - albo na zorganizowanych wyjazdach, albo z plecakiem i bez ustalonego planu. Szczególnym miejscem jest Dolina Katmandu, którą tworzą trzy ważne miasta - Katmandu, Patan i Bhaktapur.

 • ...i starych belek tez byl. Wlasciwie wszystko fantastycznie zrobione, wszystko przemyslane. Dla wygodnisiow byly do uzytku dwa spore domy z w pelni urzadzonymi kuchniami, lazienkami itd. Kto jednak chcialby...

 • ​Monika Rogozińska: Nazwali mnie "sir Monika"

  ..., którymi obsadzone były drogi; skakałam na siano z belek poddaszy w stodołach; robiłam tamy z kamieni w górskich potokach, żeby kąpać się w spiętrzonej wodzie. Pomagałam też sprzątać kościół, o który dbały(...) i ojca. Nie wyjazdy zagraniczne nas najbardziej rozwijały w dzieciństwie tylko rozmowy z rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami, którzy nas kochali. A jak pani udało się to wszystko pogodzić...

 • W drogę na święta i ferie bez niespodzianek

  Zima to okres, kiedy twoje auto znacznie bardziej podatne jest na awarie. Na oblodzonych drogach nawet najbardziej doświadczonym kierowcom zdarza się stracić panowanie nad pojazdem. Jednocześnie czas świąt i początek nowego roku to okres intensywnych podróży – do rodziny i na ferie. Przed udaniem się w dłuższą przejażdżkę w zimę zrób wszystko, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia kolizji i nie zepsuć sobie długo wyczekiwanego urlopu.

 • Waga drugiego kroku

  „Chciałabym kiedyś...”, zaczynasz, ale już wiesz, że to tylko marzenie. O wielkiej podróży, o zmianie zawodu. A są przecież tacy, którym się udaje. Robią pierwszy krok do celu, potem drugi... Są silniejsi, bardziej wytrwali? Może tylko wiedzą, jak to osiągnąć. On też wie: Erik Bertrand Larssen, trener mentalny, który pomaga norweskim narciarzom zdobywać złote medale.

 • Mieszkanie na miarę

  Stan przed: brak wody, potworny bałagan. Stan po: niepowtarzalne mieszkanie uszyte na wymiar. Po drodze: nielojalne ekipy, męcząca biurokracja i wiara, że jednak się uda.

 • Pomysły na aktywny dzień z dzieckiem

  Nie warto siedzieć w domu, gdy za oknem piękna pogoda. Wspólne wycieczki, zabawy na powietrzu to zastrzyk energii, zdrowia i dobrego humoru dla całej rodziny. Zorganizuj dzień pełen wrażeń w plenerze!

 • Pomysły na aktywny dzień z dzieckiem

  Nie warto siedzieć w domu, gdy za oknem piękna pogoda. Wspólne wycieczki, zabawy na powietrzu to zastrzyk energii, zdrowia i dobrego humoru dla całej rodziny. Zorganizuj dzień pełen wrażeń w plenerze!

 • Bolesne.. i trudne jak diabli.  Po raz pierwszy w żcyiu brakło mi jezyka w gębie... Przez dwa dni usiłowaliśmy załatwić wszystko co sie da.. odbyc kilka...