• Informacje na temat:

  wyjazd na palma

Artykuły na temat: wyjazd na palma
 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  Niegdyś wyjazd w polskie góry był zadowalający, jeśli chodzi o spędzenie ferii. Dziś Polacy wyjeżdżają za granice - nie tylko w poszukiwaniu ośnieżonych stoków, na których mogliby poszusować na nartach. Szukają też kierunków, gdzie będą mogli wygrzać się pod palmami.

 • Wakacyjna paleta lakierów hybrydowych ChiodoPRO Aloha Aloha

  Mamy już upragnione wakacje, upalne dni i piękne słońce, ale przede wszystkim czekamy na chwile relaksu na urlopie. Fankom odważnych, radosnych kolorów, marka ChiodoPRO prezentuje nową paletę lakierów hybrydowych sygnowaną przez Edytę Górniak. To zestaw barw, które idealnie sprawdzą się w przygotowaniu modnych w tym sezonie stylizacji z ananasami, flamingami i palmami.

 • Wakacje na Wybrzeżu Hiszpanii - poznaj regiony!

  Czego oczekujesz od wakacyjnego wyjazdu? Chcesz znaleźć się w jednym z modnych kurortów czy może wolisz spacerować po uroczych uliczkach małych miasteczek? Bez względu na to, czego szukasz – możesz być pewien, że znajdziesz to w słonecznej Hiszpanii. Poznaj najpopularniejsze wybrzeża kraju i sam zdecyduj, które z nich stanie się celem twoich wakacji.

 • Cztery miejsca, w których poczujesz klimat prawdziwej, polskiej jesieni

  Jesień, ach to ty! Na terenie naszego kraju nie brakuje miejsc, które właśnie o tej porze roku zachwycają magiczną aurą. Mieniące się złotymi kolorami liście, spadające z drzew kasztany i niepowtarzalny zapach to nieodłączne atrybuty polskiej jesieni. Zamiast spaceru uliczkami Paryża czy wyjazdu do ciepłych krajów warto odkryć urokliwe miejsca, które kryją się tuż za rogiem.

 • ...wydatek od około 2300 zł. W sezonie (od listopada do kwietnia) nie potrzebujemy wiz do Gambii. Przed wyjazdem konieczna jest szczepionka na żółtą febrę – ok. 200 zł. Znalezione w internecie Bardzo...

 • Rodzinny skok do wody

  Dzień Dziecka już za chwilę... Może w tym roku zamiast kolejnej zabawki podarować maluchowi wspólne rodzinne emocje? Wyjazd do aquaparku to szansa na niezapomniane chwile spędzone z bliskimi. Które europejskie parki wodne są najlepsze? I jakich atrakcji można się w nich spodziewać?

 • Wakacje tuż-tuż

  To już ostatni moment, aby zaplanować letni wyjazd. Będzie udany nawet z wymagającym niemowlęciem, jeśli wcześniej dobrze się przygotujecie.

 • Jedziemy na Kurpie

  Jeśli zastanawiacie się właśnie, gdzie spędzić Wielkanoc, to warto rozważyć wyjazd na Kurpie. Okres ten przeżywa się tutaj w szczególny sposób. A wszystko zaczyna się już w Niedzielę Palmową, kiedy to we wsi Łyse w powiecie ostrołęckim odbywa się konkurs na najładniejszą palmę.

 • ...co przyniesie wspólny wyjazd po tylu latach ? tego nikt z nas nie wiedział... niezachłannie opowiadaliśmy sobie historie z naszych żyć. żyć, które połączyło się w jedno na ten określony czas urlopu(...) i tego kogoś również. . . zaskakujące uczyniłam sobie te wakacje...  bezapelacyjnie najzgodniejsze małżeństwo na wczasach pod palmami!!! może dlatego, że nam palma nigdy nie odbiła?! bynajmniej nie na...

 • Majdan żartuje z żony na Instagramie

  Instagram Małgosi zaroił się od zdjęć pięknych plaż, zachodów słońca, palm oraz imponujących hotelowych wnętrz. "Perfekcyjna Pani Domu" doskonale przygotowała się do wypoczynku w pełnym słońcu i zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody. Właściwie na każdym zdjęciu prezentuje inny kostium kąpielowy. Skąpe stroje podkreślają idealną sylwetkę - przed wyjazdem Małgosia ostro trenowała...