• Informacje na temat:

  wyjazd na kubę

Artykuły na temat: wyjazd na kubę
 • Czym kusi Kuba?

  Wycieczki na Kubę zyskują na popularności i nie tylko ze względu na spadające ceny wyjazdów. Turyści chcą odwiedzić kraj, zanim zajdą tam nieodwracalne zmiany.

 • Kuba. Nostalgiczna podróż

  Największym skarbem Kuby nie są ani przepiękne plaże, ani jeżdżące po ulicach samochody sprzed bez mała 70 lat. Magnesem, który ściąga tu turystów z całego świata, są sami Kubańczycy. Gdy Ibrahim Ferrer śpiewa o miłości, nikt nie ma wątpliwości, że tu ludzie naprawdę wiedzą, po co żyją. Kubańczycy opanowali do perfekcji celebrowanie zwykłej radości istnienia. Mimo warunków. I właśnie za to Kubę...

 • Agnieszka Niemczewska: Color cubano

  Warszawski Południk Zero pęka w szwach przed pokazem slajdów z Kuby. Skojarzenia: karaibskie plaże, salsa, rum, cygara i stare samochody. Ale też rozpadające się kamienice Hawany, bieda i komunistyczny reżim. Kontrasty, z powodu których Kubę nazywa się Wyspą Spotkań. Agnieszka, uciekinierka z wielkiego medialnego koncernu, spotkała tam siebie.

 • Martyna na Kubie

  Po 4 latach oczekiwania na pozwolenie Martyna Wojciechowska odwiedziła Kubę.

 • ​Wakacje na Kubie - atrakcje rajskiej wyspy

  Cygara, piaszczyste plaże, lazurowa woda... A Tobie z czym kojarzy się Kuba? Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na wakacyjny wyjazd, zdecyduj się na niezapomnianą podróż. Czekają tutaj historyczne zabytki, przesympatyczni mieszkańcy i wyśmienita kuchnia. Sprawdź, co robić na Kubie, by ani chwili się nie nudzić!

 • Aleksandra Kwaśniewska z przyjacielem

  To kompan na spacery i wyjazdy za miasto, który wymaga też bliskości swoich właścicieli. Z  okazywaniem czułości nie ma problemu Aleksandra Kwaśniewska, dla której pupil jest ważna postacią w rodzinie. Dlatego na swoim Instagramie chętnie publikuje fotografie i filmy z jego udziałem.  Owczarek niemiecki budzi zachwyt wśród internautów, kto wie... może doczeka się swojego  profilu? "Jaki słodki...

 • Co warto robić na Kubie?

  .... Pamiętajmy również o ubezpieczeniu - brak dokumentu może skutkować odmową wjazdu na teren państwa. Przed wyjazdem na Kubę nie ma obowiązku szczepienia na jakąkolwiek z tropikalnych lub typowych dla(...)Z roku na rok do kubańskich kurortów przybywa coraz więcej turystów i wygląda na to, że w najbliższym czasie wyspę czeka prawdziwe oblężenie. Jak przygotować się do podróży na Kubę, co warto zobaczyć...

 • Gdzie na wakacje zimą? 6 najczęściej wybieranych kierunków

  Ujemne temperatury, deszcz, śnieg oraz krótkie dni skutecznie motywują do tego, by choć na chwilę wyrwać się z kraju i zaczerpnąć tropikalnego słońca. Nic dziwnego, że coraz więcej Polaków decyduje się na wakacyjny wyjazd zimą. Gdzie wyjechać, by móc cieszyć się pięknymi widokami i wysoką temperaturą? Oto 6 najatrakcyjniejszych lokalizacji!

 • ​Czy czeka nas fala upadków biur podróży?

  Czy Polską turystykę czeka najcięższy sezon od wielu lat? Czy gwałtowny spadek liczby wyjazdów do krajów kojarzonych z ryzykiem zamachów terrorystycznych takich jak Tunezja, Turcja czy Egipt przełoży się także na miejsca, które do tej pory przez większość Polaków były uważane za bezpieczne?

 • Bez komputera ani rusz

  ...​Bardzo się cieszyłam na ten wspólny, dwutygodniowy wyjazd na Mazury.

Dyskusje na temat: wyjazd na kubę
 • Re: Buntowniczki w kraju macho

  Kto wie, gdzie można starać się o wyjazd emigracyjny na Kubę?

 • Re: Elżbieta Dzikowska: To, co najlepsze dopiero przede mną

  czekać na duuużo wcześniej zaplanowany wyjazd. Dzis jest dość łatwo, jest internet, samemu kupuje się bilety lotnicze, rezerwuje noclegi, przewodników. Ale i tak te emocje, co nas czeka w "dzikich krajach"...Nic mnie tak nie cieszy jak dalekie podróże. A warto zobaczyć te najważniejsze - Meksyk, Brazylię, Kubę, Indie, Tajlandię , Kambodżę, Kenię... itd.

 • Re: Zarabiałam trzy dolary na miesiąc

  w zakładzie mojej mamy trzeba było się zrzucać na wyjazd dieci wojskowych na Kubę

 • -

  -

  Dzięki Emko, na szczęście tak :) Dziś mi się śniło, że mnie kumpela na wyjazd na Kubę namawiała ;))))) Zdecydowanie przyjemniejszy sen!

 • Hawana...La Habana....

  Zazdroszczę!Ja miałam jechac na Kubę w zeszłym roku.Była naprawde atrakcyjna i korzytna oferta. Ale huragany pokrzyżowały mi plany:-( Wrzesień to nienajlepszy okres na wyjazd w tamte srony. Seniorita!Masz rację z tymi podróżami.Również miłego!