• Informacje na temat:

  wyglądały

Artykuły na temat: wyglądały
Zdjęcia na temat: wyglądały
Wideo na temat: wyglądały
 • Tak w przyszłości będą wyglądały operacje

  W Szpitalu im. F. Raszei w Poznaniu przeprowadzono nowatorską operację trzustki przy wykorzystaniu technologii endosonografii i endoskopii. O tym zabiegu opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" chirurg i kierownik Oddziału Chirurgii Gastroenterologicznej w Szpitalu im. F. Raszei dr Aleksander Sowier oraz dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska, gastroenterolog ze Szpitala MSWiA w Szczecinie. Dlaczego tę operację można nazwać rewolucyjną? (DDTVN)

 • Jak wyglądały początki aktorskiej kariery Agnieszki Mandat?

  Jak Agnieszka Mandat wspomina to, że scena z jej udziałem została wycięta z filmu "Aktorzy prowincjonalni" Agnieszki Holland, w którym zagrała zaraz po szkole teatralnej? - Było przerażenie, czy źle zagrałam - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" na premierze filmu "Pokot".

 • Jak wyglądały pierwsze randki Mateusza Janickiego i Pauliny Chruściel?

  Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" Kinga Burzyńska spotkała się z aktorami serialu "Singielka": Pauliną Chruściel i Mateuszem Janickim. Opowiedzieli, jak potoczą się losy Elki i Tomasza. Obecnie w zdjęciach do serialu trwa przerwa. Co aktorzy robią w wolnym czasie? Zdradzili również, jak wyglądały ich pierwsze randki. Jak ma na imię chłopak, w którym Paulina Chruściel zakochała się podczas mszy

Dyskusje na temat: wyglądały