• Informacje na temat:

  wycieczka na teneryfę

Artykuły na temat: wycieczka na teneryfę
 • Teneryfa. Kraina wiecznej wiosny

  ...znajduje się w parku Teide. Jego ostatnia erupcja miała miejsce w 1909 roku. Wycieczka na jego szczyt dostarcza niesamowitych wrażeń i stanowi jeden z obowiązkowych punktów każdego turysty. Na szczęście nie(...). Zwyczaj symbolizuje żal końca zabawy i wypoczynku oraz początek nastającego postu. Warto wiedzieć Ceny jednotygodniowych wycieczek na Teneryfę są zachęcające – zaczynają się od 1,4 tys. zł...

 • ​Teneryfa dla aktywnych

  ...przeżyć.  Ciekawą opcją spędzenia wolnego czasu jest również udział w rejsie... katamaranem! Wycieczka w poszukiwaniu delfinów i waleni to świetny pomysł na kilkugodzinną przygodę dla całej rodziny...

 • ​Teneryfa - jakie miejsca warto odwiedzić?

  Wybierasz się na Wyspy Kanaryjskie i zastanawiasz się, jakie atrakcje czekają tam na ciebie? Mamy kilka propozycji, które sprawią, że wakacje na Teneryfie staną się niezapomnianą przygodą dla całej rodziny! Przepiękne wybrzeże, malownicze widoki, piaszczyste plaże, luksusowe kurorty... Raj dla siebie znajdą tutaj zarówno miłośnicy zwiedzania, jak i amatorzy sportów ekstremalnych. Odkryj wszystkie tajemnice Wyspy Wiecznej Wiosny!

 • Największa z Wysp Kanaryjskich cieszy się zasłużoną sławą. To idealne miejsce na udany wypoczynek o tej porze roku. Panują tu bardzo przyjemne temperatury. W styczniu i lutym w okolicach 20˚C. Można odnieść wrażenie, że wiosna tutaj nigdy się nie kończy.

 • Majka Jeżowska na wakacjach

  Mimo, iż sezon wakacyjny już za nami, to kapryśna, jesienna pogoda w Polsce zachęca do podróży właśnie teraz. Chętnie wyjeżdżają przede wszystkim gwiazdy - jedną z nich jest Majka Jeżowska, która od kilku dni przebywa na gorącej Teneryfie.

 • Wakacje na ​Wyspach Kanaryjskich

  Wybierz się na wulkaniczny archipelag Wysp Kanaryjskich! Ten całkiem popularny, lecz nie zawsze doceniany cel wycieczek zapewnia nie tylko cały rok ciepłych, słonecznych dni, ale też mnóstwo atrakcji: luksusowe kurorty, warunki do uprawiania sportów wodnych i możliwości zwiedzania historycznych miast.

 • Gdzie jechać jesienią na urlop?

  ...górzysty archipelag składający się z kilkunastu wysp, wśród których należy wymienić m.in. Teneryfę, Fuerteventurę czy La Palmę.  Zajęcie znajdą tu wszyscy, zarówno wakacyjne leniuchy, jak i miłośnicy...

 • Wakacje przed sezonem? To dobre rozwiązanie!

  Zanim zdecydujesz się na wakacyjny wyjazd w szczycie sezonu, który zwykle przypada na drugą połowę czerwca i ciągnie się aż do września, warto wygospodarować kilka wolnych dni i ruszyć na podbój gorących plaż nieco wcześniej.

 • Wakacje 50 plus

  ...z mężem pokonaliśmy lęk i choć nie znamy języków, od kilku lat sami podróżujemy po świecie. Zwiedziliśmy np. Włochy, Hiszpanię, Portugalię, Maroko, Teneryfę... Jak tanio zorganizować taki wyjazd...

 • Trzy twarze Teneryfy

  Teneryfa jest nazywana "kontynentem w miniaturze" z powodu swojej różnorodności. Co roku 10 mln turystów odwiedza wyspę, by odkrywać jedno z jej trzech oblicz - zieloną północ, wulkaniczny środek, a szczególnie często skąpane w słońcu południe.