• Informacje na temat:

  wycieczka do holandii

Artykuły na temat: wycieczka do holandii
 • ​Holandia - informacje praktyczne

  Planujesz wyjazd do przepięknego kraju tulipanów i nie wiesz, jak najlepiej się do niego przygotować? Mamy dla ciebie kilka wskazówek, dzięki którym szybko i tanio dostaniesz się do Holandii, nie zapomnisz o żadnym potrzebnym dokumencie i unikniesz uciążliwych tłumów turystów. Nie wierzysz? Sprawdź sam!

 • Najciekawsze muzea w Holandii

  Muzea w Hadze Jakie wystawy warto odwiedzić podczas zwiedzania administracyjnej stolicy Holandii? Zajrzyjmy przede wszystkim do Muzeum Gminy Haga, które na pewno nie umknie naszej uwadze. A to za sprawą swojej totalnie zakręconej... fasady. Ekspozycja znajdująca się wewnątrz tego futurystycznego budynku poświęcona jest w całości sztuce nowoczesnej, użytkowej oraz modzie - natrafimy tam na...

 • Holandia - największe atrakcje kraju tulipanów

  Najpiękniejsze miejsca w Holandii Z czego znana jest Holandia? Nie tylko z powszechnej tolerancji, legalizacji narkotyków i muzeów, ale także z wyjątkowych krajobrazów i naprawdę niepowtarzalnych(...) mieści się muzeum z bogatą kolekcją sztuki i pamiątek różnych dynastii. Zwiedzanie Amsterdamu Najwięcej zabytków i atrakcji Holandii znajdziemy niewątpliwie w jej przepięknych miastach. Naszą przygodę...

 • Holandia z dziećmi. Co zobaczyć?

  Holenderskie atrakcje dla najmłodszych Wybierając się do Holandii z dziećmi, warto zajrzeć do kilku sprawdzonych miejsc. Jednym z nich jest delfinarium w Hardervijk, w którym mamy okazję zaobserwować pokazy tych niezwykle mądrych stworzeń i zobaczyć słonie morskie w ich naturalnym środowisku.  W podobnej tematyce obraca się przedszkole fok w Pieterburen na północy kraju - to świetne miejsce...

 • Nad rzeką Ij

  Stolica Holandii to miasto kompletne: ma wspaniałe muzea, przytulne kawiarnie, ekskluzywne sklepy, niezliczone targi i najlepsze ścieżki rowerowe. Amsterdam jest pełen kontrastów, dlatego nigdy się nie nudzi. A kanały sprawiają, że jest też piękny.

 • Żuławy. Miejsce pięknych pejzaży

  Okolice ujścia Wisły porównywano do Holandii i nazywano Krainą Tysiąca Wiatraków. Choć przetrwało ich tylko kilka, a pamięć o holenderskich osadnikach na Żuławach mocno się zatarła, grono zapaleńców chce ocalić od zapomnienia menonicką architekturę, kulturę i kuchnię. Żuławy są odkrywane na nowo. Aby je zrozumieć, najlepiej przyglądać się im jak dawni mieszkańcy – z wody.

 • Pejzaż horyzontalny

  Okolice ujścia Wisły porównywano do Holandii i nazywano Krainą Tysiąca Wiatraków. Choć przetrwało ich tylko kilka, a pamięć o holenderskich osadnikach na Żuławach mocno się zatarła, grono zapaleńców chce ocalić od zapomnienia menonicką architekturę, kulturę i kuchnię. Żuławy są odkrywane na nowo. Aby je zrozumieć, najlepiej przyglądać się im jak dawni mieszkańcy - z wody.

 • Co warto zobaczyć w Rotterdamie?

  Rotterdam to drugie co do wielkości miasto w Holandii. Słynie z największego w Europie (do niedawna także na świecie) portu. Dawna rybacka wieś dzisiaj jest miastem z nowoczesną zabudową, świetnie rozbudowaną infrastrukturą i dualistyczną duszą. Rotterdam postrzegany jest jako miasto nowe, podobnie jak Warszawa zostało zniszczone w czasie wojny i przebudowane. Z drugiej strony z budynków...

 • Co warto zobaczyć w Amsterdamie?

  Amsterdam to wyjątkowe miejsce na mapie Europy. Wyróżnia się śmiałym a jednocześnie naturalnym łączeniem dziedzictwa kulturowego z nowoczesnością. Ludzie tak chętnie jak do coffee shopu chodzą do filharmonii. Najważniejsze imprezy, wydarzenia dzieją się właśnie w stolicy Holandii. Tutaj po prostu trzeba być.

 • Wychowanie po królewsku

  W Wielkiej Brytanii tematem numer jeden jest "royal baby", czyli dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Coraz więcej wskazuje na to, że młodzi rodzice chcą zerwać z ultrakonserwatywną tradycją wychowawczą Windsorów i wzorować się na liberalnych dworach Norwegii, Danii i Holandii. Co to oznacza? Możliwe, że nawet obyczajową rewolucję!

Wideo na temat: wycieczka do holandii
 • Zac Efron ma nową dziewczynę!

  Zdjęcia letniego romansu Zaca Efrona i Michelle Rodriguez obiegły cały świat, jednak z nastaniem nowej pory roku aktor zmienił także dziewczynę. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem aktualnej wybranki na Instagramie. Para była widziana także na wycieczce w Holandii na tydzień przed urodzinami Zaca. Sami Miro kojarzona jest z firmą Demand Media Studios i jest związana z modelingiem. Czy tym razem Zac

Dyskusje na temat: wycieczka do holandii
 • Re: Nie chcę oddać mamy...

  Wycieczka do Holandii i po problemie.

 • Re: Za co tak kochamy „Alternatywy 4”?

  w latach osiemdziesiatych bylam w Holandii i w Stanach, moja mama we Francji, Jugosławii, Włoszech. Wykupowało sie wycieczkę w Orbisie, brało kryształy na handel i wycieczka sie zwracała.

 • Re: Znów stara się o dziecko

  ..."kara boska" to... musieć urodzić dziecko z niechcianej, nie zaplanowanej ciąży, albo przymusowa wycieczka do...Holandii. Nie widzę nic "gorszącego" w reklamie środków antykoncepcyjnych, epoka średniowiecza już dawno się skończyła

 • rocznica

  Mi tez "grozi" teoretycznie byc moze kiedys wyjazd do Stanow i jak o tym pomysle, to mi slabo. Nie chcialabym za zadne skarby! Wycieczka- ok, ale nie na stale. Ja w Holandii mieszkam juz ponad 4 lata, ale juz od dosc dawna czuje sie u siebie.

 • -

  -

  pojechal zaraz po naszym "przewrocie" (90te lata) z wycieczka gimnazjalna do Polski no i zaprowadzili ich do jednego z domow dziecka w Wawie (podejrzewam, ze bylo tam znosnie... i na pokaz wszystko(...) zielonego pojecia ... wszystko podane na tacy ... i niech tak zostanie ... historii tez nie ma w szkolach np. w Holandii. Pozdrawiam i udanej podrozy do Chin!