• Informacje na temat:

  wraca

Artykuły na temat: wraca
 • Tata nie wraca

  ...wiersza "Powrót taty" Adama Mickiewicza. Znał ją chyba jeszcze sprzed wojny, od swojego polonisty. W oryginale początek brzmi: "Tata nie wraca, ranki i wieczory"... A ojciec recytował, ku uciesze...

 • Wraca do gry

  Elżbieta Zapendowska, która w maju skończy 70 lat, nie daje o sobie zapomnieć. Znowu będzie oceniać uczestników kultowego "Idola", który po 12 latach wraca na antenę Polsatu. "Nie zastanawiałam się, jak się z tym czuję, po prostu weszłam w to jak w masło. Program jest dobrze wymyślony, nie wybieramy najpiękniejszego głosu, ale osobowości. I to jest kluczowe", mówi szczerze w rozmowie z SHOW...

 • Anita Lipnicka wraca silniejsza

  Podniosła się po rozstaniu i pokonała chorobę. Wciąż wierzy, że jeszcze wszystko się może zdarzyć.

 • Czarnuszka wraca do łask

  Przyczynia się do zahamowania rozwoju i śmierci komórek nowotworowych. Z przeprowadzonych dotychczas badań naukowych wynika, że może powstrzymać rozwój komórek rakowych jelita grubego, białaczki, a także raka piersi. Jednak to nie jedyne zastosowanie czarnuszki.

 • Anna Lewandowska wraca do ćwiczeń

  Miesiąc po porodzie Anna Lewandowska wraca do treningów.

 • Karolina Gorczyca: Uparciuch wraca do gry

  Jest piękna, utalentowana i tajemnicza. Jak lwica broni swojego życia prywatnego. Tymczasem wraca do telewizji – dostała interesującą rolę w „Drugiej szansie”.

 • Wraca motyw retro: kratka vichy

  Wiosną w modzie wraca kratka vichy. Motyw drobnej, dwukolorowej krateczki, tak lubiany i popularny w latach 60., tej wiosny powróci w wielu odsłonach.

 • Shannen Doherty wraca do zdrowia

  Gwiazda kultowego serialu "Beverly Hills 90210" znana również z "Czarodziejek" powoli wraca do zdrowia. Cierpiąca na raka piersi aktorka przeszła męczącą chemioterapię, a kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest zdrowa i dziękuje Bogu za drugą szansę. Jak dziś wygląda jej życie?

 • Szare mydło wraca na ścianki

  Pożółkła kostka pozbawiona prawie zapachu wraca do łask. Mydło, którego cena nie przewyższa 4 zł, to dla niektórych idealne rozwiązanie wielu problemów. Trądzik na twarzy, brudne ubrania czy tłuste plamy na ścianach to nie wszystkie niedogodności, z którymi szybko się uporamy.

 • Joanna Krupa wraca do formy

  Romain Zago - były mąż Joanny Krupy - może mieć powody do żalu. Od czasu rozwodu celebrytka nie ustaje w staraniach o wysoką pozycję w show-biznesie i odpowiednie proporcje swojego ciała. Jak sama podkreśla, po wakacyjnym obżarstwie wraca pomału do formy. Ostatnio wrzuciła na swój oficjalny profil kolejne odważne zdjęcie, na którym pozuje w mocno okrojonej bieliźnie, za to z burzą blond...

Zdjęcia na temat: wraca
Wideo na temat: wraca
 • Krzysztof Ibisz wraca na scenę

  Telewizyjny showman postanowił wrócić do wyuczonego zawodu, czyli aktorstwa. Gra w sztuce Emiliana Kamińskiego "I tak Cię kocham".

 • Domowe krawiectwo wraca do łask

  Coraz bardziej popularne staje szycie ubrań w małych pracowniach krawieckich lub po prostu u siebie w domu.

 • Natalia Janoszek wraca do zdrowia

  Natalia Janoszek to aktorka, fotomodelka i tancerka, która ma na swoim koncie główne role w bollywoodzkich superprodukcjach. Niedawno w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Zdiagnozowano u niej zator i zawał płuc, których przyczynami mogły być długie podróże samolotem i stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Czym objawiała się u niej choroba? Co pamięta z dnia, w którym trafiła do szpitala? Jak się dzisiaj czuje? Z Natalią spotkała się Katarzyna Olubińska z "Dzień Dobry TVN". Czy to prawda, że...

Dyskusje na temat: wraca