• Informacje na temat:

  wola malowana

Artykuły na temat: wola malowana
 • Niewierna mimo woli

  ...zaborczo? Na początku kręciła mnie jego nieufność. Ale gdy zarzucił, że uwodzę własnego teścia, dławiło mnie zażenowanie. Dla Michała na awantury był jeden sposób - mocny seks. Ja wolałabym pogadać...

 • Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą, Anna Kryszkiewicz

  ..."Jimmy Joe", "Malowana lala", "Tato, kup mi dżinsy", "Trzysta tysięcy gitar", "Chłopak z gitarą", "Jedziemy autostopem...". Chyba nie ma człowieka w naszym kraju, który nie słyszał o Karin Stanek. Każdy zna jej przeboje, wie, że miała dwa charakterystyczne warkoczyki, grała na gitarze, a na estradzie poruszała się tak, że zapierało dech! Mało kto jednak zna jej życie.

 • Rimmel: Eyeliner Scandaleyes Micro Precision

  Eyeliner z prezycyjną końcówką ułatwiającą precyzyjne malowanie.

 • Wolę być taki, jak jestem

  ...w wiejskich kościołach nie, wolałbym być w tym niebie, o którym mówi ks. prof. Michał Heller. On potrafił pogodzić tę swoją olbrzymią wiedzę kosmologa z dogmatem wiary. Wiara jest wielkim darem. Łatwiej...

 • Gdy maluch woli komputer...

  Jeszcze tylko chwileczkę. Obiecuję! – krzyknął 8-letni Ignaś, wołany od dłuższego czasu przez mamę. Wizja wyprawy do lasu nie wywołała wcale na jego twarzy uśmiechu. Wolał grać w grę komputerową. Co możesz zrobić, by wyciągnąć dziecko z wirtualnego świata do tego rzeczywistego? Zacznij wprowadzać akcję: odwyk od Internetu. Chcąc odzwyczajać malucha od komputera, musisz powoli ale...

 • Chiny - kraj sprzeczności

  Marcin Jacoby - doktor sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, autor książki "Chiny bez makijażu" wyjaśnia, jak Chiny z kraju eksportującego malowane w kwiaty termosy i herbatę stały się jednym z liderów technologii kosmicznej oraz światową potęgą ekonomiczną.

 • Makijaże na jesień

  Co łączy czerwone wino, bakłażana i śliwkę? Apetyczny kolor! Odcienie fioletu królują i w modzie, i w makijażu. Każdy jest hitem sezonu. A więc... rozsmakuj się w nich do woli!

 • Anna Ficner-Ogonowska: Czas pokazuje, czy tak miało być

  - Moja trasa to godzinna podróż przez uliczne korki, podczas której można robić dużo różnych rzeczy. Jak już skończę malować paznokcie, to zaczynam myśleć. Niepostrzeżenie zakradam się do powieściowego świata - opowiada Anna Ficner-Ogonowska, autorka bestsellerowych książek dla kobiet. Właśnie ukazuje się jej najnowsza powieść "Czas pokaże".

 • Gwiazdy na co dzień lubią naturalny i delikatny makijaż

  Makijaże gwiazd wykonywane są przez profesjonalistów, którzy wiedzą, jak podkreślić urodę i sprawić, aby wypadły one dobrze w błysku fleszy. Na co dzień wiele z nich woli jednak delikatny make-up i stonowane kolory.

 • Wzór na ideał

  Jak wygląda kobieta idealna? Na co zwracają uwagę mężczyźni? Wolą chude modelki czy pełne kobiece kształty? Za jakimi dziewczynami oglądają się na ulicy? Zapytałyśmy panów o to, co jest dla nich atrakcyjne u przedstawicielek płci pięknej.

Wideo na temat: wola malowana
 • Przyznała, dlaczego musi się malować

  Patrycja Kazadi wyznała, że nie wyobraża sobie makijażu bez wykonturowanej twarzy. Piosenkarka jest często fotografowana, więc jej wygląd musi być nienaganny. Aby uniknąć niekorzystnych zdjęć piosenkarka stawia głownie na modelowanie oraz rozświetlanie twarzy. Kazadi zamiast oczu i ust woli podkreślać swoje policzki. - Bez wymodelowanej twarzy wyglądamy jak księżyc w pełni - wyznała prezenterka.(Agencja TVN/x-news)

 • Czy Maciej Stuhr podrywał kobiety na samochód?

  Maciej Stuhr jako ambasador marki Mitsubishi gościł w czwartek (31.03) na Poznań Motor Show 2016. Aktor opowiedział o tym, jakim jest kierowcą i za czym nie przepada na drodze. Czy wierzy w stereotyp „baby za kierownicą”? - Czasem się sprawdza, ale wolę nie zgadywać, kto siedzi za kółkiem samochodu, który dziwnie się porusza po drodze - powiedział. Przyznał jednak, że to, co kobiety robią za kółkiem, nie przyszłoby do głowy żadnemu mężczyźnie. - Malowanie rzęs i wysyłanie smsa na skrzyżowaniu...