• Informacje na temat:

  włoszech

Artykuły na temat: włoszech
 • Klaudia Halejcio we Włoszech

  Sezon na wakacje gwiazd rozpoczęty. Na swoich profilach w mediach społecznościowych celebryci prześcigają się w zamieszczaniu zdjęć z atrakcyjnych wakacji.

 • Hanna Lis spędziła weekend we Włoszech

  Towarzyszyły jej piękne widoki i dobre wino!

 • Szczęsny z żoną świętują urodziny we Włoszech

  Znany piłkarz skończył 27 lat.

 • Kylie Minogue i Joshua Sasse planują ślub we Włoszech

  ...48-letnia australijska piosenkarka i jej 28-letni narzeczony podobno mają zamiar się pobrać w przyszłym miesiącu we Włoszech, donosi magazyn "Hello!". Jak donosi źródło:  - Joshua mówił swoim przyjaciołom w Grecji, że mają zamiar pobrać się we Włoszech. Pomimo, że para - która zaręczyła się w lutym po sześciu miesiącach związku - mieszka w dwóch różnych krajach, jest niemal nierozłączna...

 • Alpy czy Dolomity - odwieczny dylemat narciarzy we Włoszech

  Jeśli kochacie sporty zimowe, zapewne zastanawialiście się nad aktywnym spędzeniem zimy lub choćby ferii we Włoszech. A może już doświadczyliście uroków białego szaleństwa we włoskich Alpach lub Dolomitach? Ci, którzy jeszcze się nie zdecydowali, z pewnością borykają się z dylematem, które góry będzie najodpowiedniejszy dla narciarzy - pomożemy Wam rozważyć wszelkie za i przeciw.

 • Ślub i podróż poślubna we Włoszech

  Włoszech. Wszystko pośród tarasowych wzgórz, wśród gajów oliwnych i winnic, ze wspaniałym widokiem na zatokę. Kuchnia obfituje lokalnymi specjałami i winem. A gdy goście bawią się już w najlepsze...

 • Lady Gaga i Taylor Kinney chcą się pobrać we Włoszech

  Piosenkarka chciałaby wrócić do swoich korzeni i wziąć ślub w tym pięknym europejskim kraju. Mimo to para nie spieszy się z powiedzeniem sobie "tak".

 • Wrześniowy boom w ośrodkach turystycznych we Włoszech

  Tysiące gospodarstw agroturystycznych we Włoszech przeżywa we wrześniu prawdziwy boom. Wypoczynek, czasem połączony z winobraniem, wybrało w ostatnim miesiącu lata pół miliona osób.

 • Wygraj "Wymarzony dom we Włoszech" i inne książki!

  Emily obawia się, że będzie dla niego tylko przygodą na jedną noc... "Wymarzony dom we Włoszech" Romans baletnicy Bronte Bennett i włoskiego milionera Luki Sabbatiniego był gorący, lecz krótki...

 • Jeśli ślub - to tylko we Włoszech

  Coraz więcej obcokrajowców decyduje się na sformalizowanie swojego związku we Włoszech. Młodych przyciągają krajobrazy, piękna architektura oraz niskie opłaty za ceremonię.

Zdjęcia na temat: włoszech
Wideo na temat: włoszech
 • Snoop Dogg zatrzymany we Włoszech z walizką pieniędzy

  Podróż do Włoch kosztowała Snoop Dogga więcej niż mu się wydawało. Tamtejsza policja zatrzymała pieniądze rapera na lotnisku w Kalabrii. Jak podaje źródło CNN, podczas kontroli okazało się, że gwiazdor ma przy sobie ponad 422 tys. dolarów w gotówce. (CNN Newsource/x-news)

 • Wiosną wynajem apartamentu w Hiszpanii, we Włoszech czy Francji nawet o połowę tańszy niż latem

  Rimini, Budapeszt, Ateny i Kraków to miasta, w których najbardziej opłaca się inwestować w mieszkania na wynajem dla turystów – wynika z raportu przeprowadzonego przez porównywarkę HomeToGo.pl. Poziom cen zależy jednak również od sezonu – w ciepłych europejskich krajach wynajem apartamentu latem, zwłaszcza w popularnych kurortach, może być dwukrotnie droższy niż wiosną. (źródło: Newseria Lifestyle)

 • Paulina Sykut spędzi Wielkanoc w Rzymie

  Prezenterkę czeka Wielkanoc w wyjątkowej atmosferze. Spędzi święta w Rzymie, dokąd wyjechała wraz z mężem. Jest to pierwszy pobyt gwiazdy we Włoszech. (źródło: Newseria Lifestyle)

Dyskusje na temat: włoszech