• Informacje na temat:

  wiktorów

Artykuły na temat: wiktorów
 • Wiktory 2013

  ...29 marca 2014 roku na Zamku Królewskim w Sali Wielkiej odbyła się 29. gala wręczenia Wiktorów i SuperWiktorów. Nagrody te są przyznawane od 1985 r. a ich twórcą i dyrektorem jest Józef Węgrzyn. Wiktory przyznaje Akademia Telewizyjna, a kandydatów do nagrody typują stacje telewizyjne, zwycięzców zaś wyłania Akademia Wiktorów składająca się z dotychczasowych laureatów.

 • Wiktor Rubin: Polska jest zrealizowaną ideą Hitlera

  Po serii Czarnych Protestów w całej Polsce, nagłych zmianach na kierowniczych stanowiskach w teatrach i czystkach repertuarowych w Polakach zrodziła się potrzeba zamanifestowania swoich poglądów. Wiktor Rubin z Jolantą Janiczak zadają pytanie: Czy dziś nasz sprzeciw nie pozostaje jedynie pustym gestem?

 • Córka Wiktora Zborowskiego, projektuje... majtki

  Zofia Zborowska po rodzicach, znanych aktorach, przejęła smykałkę do artystycznego zawodu, a "po godzinach" zajmuje się modą. "Chciałam projektować majtki" - wyznaje PAP Life Zborowska i dodaje, że jej chłopak przekonał ją do poszerzenia modowej oferty...

 • Gala Wiktorów 2009

  ..., Robert Korzeniowski, Jacek Fedorowicz, Mariusz Walter, Edward Miszczak, Jerzy Maksymiuk, Ilona Łupkowska i Piotr Rubik. Do Wiktorów 2009 za ubiegłoroczne osiągnięcia nominowano 50 osobowości(...) Wojewódzki. Największym odkryciem telewizyjnym został Wojciech Cejrowski. Z telebimu powiedział: "To zaproszenie wysłano piętnaście lat za późno, bo już byłem nominowany do Wiktorów za program "WC...

 • Lewandowski z synem Natalii Jakuły

  Dziennikarka dodała zdjęcie, na którym znany piłkarz przytula małego Wiktora. Urocze!

 • Mam prawo być szczęśliwa

  Gdy tylko drzwi zamknęły się za moim kolegą z pracy Adamem, Wiktor, mój 13-letni syn, wparował do kuchni z naburmuszoną miną.

 • Mistrzowie telewizyjnej gawędy

  Żeby występować solo na wizji i nie przynudzać, trzeba być naprawdę dobrym! Jan Miodek, Szymon Kobyliński i Wiktor Zin pokazali w tym fachu wielką klasę. Wspominamy ich z sympatią i szacunkiem.

 • Zdobywcy oddechu, Przemysław Piotr Kłosowicz

  Wiktor, chociaż od zawsze chciał być pisarzem, pracuje na wyższej uczelni, opiekuje się dorosłym dzieckiem z zespołem Downa i zmaga się z depresją

 • Błagam. Nie donoś na kolegów

  Powinni państwo porozmawiać z synem – wychowawczyni wyglądała na przejętą. – Musi przestać wchodzić w konflikt z kolegami. My się staramy oczywiście zapobiegać scysjom, ale trudno nam radzić sobie ze wszystkim. A Wiktor nam tego nie ułatwia.

 • Robert Biedroń: Dobrze być sobą

  ...panu w uroczystościach, na które inni oficjele przychodzą z żonami? - To się zdarzyło niedawno na wręczeniu Wiktorów, pierwszy raz od 12 lat. I był to dla niego trudny moment, czuł się obserwowany...

Zdjęcia na temat: wiktorów
Wideo na temat: wiktorów
 • "Dziewiąty Wiktor tak jak pierwszy"

  Grażyna Torbicka otrzymała Wiktora w kategorii Osobowość Roku. Podkreślała, że nagroda jest dla niej ważna, bo w telewizji pojawiła się duża konkurencja.

 • Ola Ciupa o macierzyństwie

  Czy Ola Ciupa myśli już o macierzyństwie? - Jeszcze do niedawna nie myślałam, ale kiedy zostałam matką chrzestną, to zaczynam o tym myśleć. Na pewno chłopca chciałabym nazwać Wiktor. Bardzo mi się podoba od jakiegoś czasu - zdradziła modelka.

 • Kayah: Uważam, że absolutnie na to nie zasłużyłam

  Jak Kayah wspomina odbieranie własnego Wiktora? - Byłam bardzo stremowana i ciągle uważałam, że absolutnie na to nie zasłużyłam - zdradziła wokalistka. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: wiktorów