• Informacje na temat:

  wielka brytania wakacje

Artykuły na temat: wielka brytania wakacje
 • Brigitte i Emmanuel Macron na wakacjach

  Prezydencka para odpoczywa od codziennych obowiązków. Małżeństwo udało się na krótki urlop na południe Francji.

 • Rita Ora spędziła wakacje z Lewisem Hamiltonem

  Mówi się, że piosenkarka znana z hitu "Poison" spotyka się z kierowcą Formuły 1.

 • Nowy sposób na wakacje bez stresu. Idealne dla pracoholików

  Były już wakacje "offline" dla tych, którzy chcą dosłownie odłączyć się od świata. Teraz nadciąga nowy trend, który nie przerazi "odłączeniem" żadnego pracoholika, a pozwoli połączyć przyjemne z pożytecznym.

 • Pocztówka z wakacji

  .... Z przykrością stwierdzam, że cała Brytania zachowuje się najbardziej hałaśliwie i prezentuje najmniej atrakcyjnie. Nawet dzieciaki mają wokół bioder zbędne oponki i poruszają się ociężale. Panowie(...) tarasu, na którym od świtu do nocy spędzamy z Johnem nasze wakacje. Pola akurat w tym terminie zaplanowała sobie ząbkowanie, więc nie bardzo mamy szansę oddawać się typowym uciechom urlopowiczów...

 • Jego wielkie tajemnice

  Jego odejście z „Szansy na sukces”, którą prowadził przez 19 lat na antenie TVP2, zaskoczyło wszystkich. Życie dziennikarza jest pełne takich niespodziewanych zwrotów akcji. Skąd ta decyzja? Odkrywamy ten i inne sekrety.

 • Odchudzona Gemma Collins w bikini

  Gemma Collins - osobowość telewizyjna znana głównie w Wielkiej Brytanii - poczyniła w mediach społecznościowych dość osobliwe wyznanie.

 • ​Brazylijski szlak kawowy

  Wielka Brytania czy Chiny. Chociaż w Polsce do niedawna kojarzona była z niesławną "zaparzajką", coraz bardziej otwieramy się na kulturę kawy i różne sposoby jej przygotowywania. Dlatego też, udając się na wakacje, warto przyjrzeć się temu, jak ten aromatyczny napar podają miejscowi.

 • Ola toczy wojnę z rakiem o swoje marzenia!

  Ola ma 31 lat i dawno, dawno temu wiodła spokojne, poukładane życie - mieszkała w Wielkiej Brytanii, miała partnera i cudownego małego synka. Gdy w 2011 roku wybiera się z bliskimi na wymarzone wakacje do Grecji pierwszy raz zauważa, że w jej organizmie dzieje się coś złego. Pewnego dnia dostaje ataku padaczki, i panikuje - nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzyło!

 • Zwiedzanie Pałacu Buckingham w Londynie

  ...zostają bowiem ograniczone. Pałacowe apartamenty są wtedy zamknięte dla zwiedzających. Królewskie apartamenty W sierpniu Królowa wybiera się na doroczne wakacje do Szkocji. Trwają one do końca września(...) nawet rzadziej. Za każdym razem jest to wielka atrakcja dla turystów zwiedzających Wielką Brytanię, przyciągająca tłumy. Aby zająć miejsce tuż przed barierką i mieć najlepszą widoczność warto przyjść...

 • Janet Jackson odwołała trasę koncertową po Europie

  Jedyne trzy tygodnie przed rozpoczęciem trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii, a następnie Irlandii, Niemczech i Francji, Janet odwołała swoje europejskie koncerty trasy "Unbreakable".

Dyskusje na temat: wielka brytania wakacje
 • Re: Gdzie na wakacje?

  Dziesiątki kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w takich krajach jak: Wielka Brytania, USA, Irlandia, Malta, Cypr, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Austria, Francja, Hiszpania, Włochy, Rosja, Japonia. Po więcej informacji wejdźcie na www.lexis.edu.pl