• Informacje na temat:

  węża

Artykuły na temat: węża
 • Jak szybko naprawić węża ogrodowego?

  Taką kąpiel warto zrobić przynajmniej raz w roku, np. po zakończeniu sezonu ogrodowego albo za każdym razem, kiedy uznasz, że guma zrobiła się twarda. Jeśli wąż przecieka, włącz wodę, by upewnić się, gdzie jest dziurka. Włóż w nią drewnianą wykałaczkę (do połowy lub do 1/3 wysokości - w zależności od średnicy węża). Odetnij wystającą część patyczka. Włącz wodę - pod jej wpływem drewno...

 • FLOSLEK - kosmetyki zawierające jad węża

  Innowacyjne kosmetyki bogate w nowe, czasami zaskakujące składniki aktywne, mogą być alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Pokochały je już kobiety na całym świecie.

 • Jared Leto podarował Jimmy'emu Fallonowi węża

  ...: - To żyje! Co to jest? Podarował mi węża! Mały gad zaczął powoli wychodzić z pudełka, a Jimmy znów krzyknął: - O nie! Wężu, wracaj do pudełka! Joker... Wąż! Wracaj do pudełka. O nie... Odszedł od biurka, gdy wężowi udało się wyjść z pudełka i poprosił widownię, aby go stamtąd zabrała. Jared podniósł węża i podszedł z nim do prowadzącego, który uciekł i zaczął błagać frontmana zespołu 30

 • Co przyniesie chiński rok Wodnego Węża?

  ...9 lutego ponad trzy miliardy ludzi na Dalekim Wschodzie pożegnają rok Wodnego Smoka, aby 10 lutego przywitać rok Wodnego Węża. Rozpocznie się wielkie, trwające blisko dwa tygodnie celebrowanie przejścia w nową jakość czasu.

 • Horoskop chiński na rok Wodnego Węża

  ...- 19.02.1985 19.02.1996 - 06.02.1997 07.02.2008 - 25.01.2009) Miłość Niestety rok Wodnego Węża może Ci przynieść wiele nieprzyjemnych sytuacji na Twoim sercowym gruncie. Na Twojej drodze może stanąć(...) inny biorcą będzie Ci towarzyszył przez większość miesięcy. W roku Węża musisz wytężyć całą swoją uwagę i zachować czujność, aby ktoś nie wdarł się podstępem do Twojego związku i nie wykradł Ci tego, co...

 • Córka Węża Midgardu. Saga Asgard

  ...tajemnicę Węża Midgardu, aby zapobiec niewyobrażalnej katastrofie.  Czy Katharinie uda się uwolnić z sieci politycznych intryg i zdemaskować knowania perfidnego arystokraty? Czy dowie się kim byli jej(...) języków i wydane m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Chinach czy Japonii. "Córka Węża Midgardu. Saga Asgard" Wolfgang Hohlbein Wydawnictwo TELBIT...

 • Kefalinia - wyspa na której węże wieszczą pomyślność

  Kefalinia jest mała. To jej wielka zaleta, bo pobieżnie, ale jednak w całości, można ją poznać nawet w dwa dni. Biura podróży oferują wycieczkę wokół wyspy w jeden dzień, ale to męcząca gonitwa, po której zapamiętamy głównie rajd wąskimi drogami nad przepaścią.

 • Lęk przed wężami i pająkami jest wyuczony

  Wbrew powtarzanemu od dawna twierdzeniu, że człowiek ma wrodzony lęk przed wężami i/lub pająkami, psycholodzy udowadniają, że strachu przed tymi zwierzętami uczymy się w rzeczywistości w niemowlęctwie.

 • Węże i inne gady

  Ponad 80 najdziwniejszych, najgroźniejszych i najpiękniej ubarwionych gadów świata. Wspaniałe, kolorowe ilustracje ze szczegółowymi opisami i mapami występowania zwierząt.

 • Z wężem w kieszeni?

  Żywiołowy i nieprzewidywalny w telewizji, w życiu codziennym nie lubi niespodzianek. Zwłaszcza jeśli mają one dotyczyć kwestii finansowych.

Zdjęcia na temat: węża
Wideo na temat: węża
 • Jad węża zamiast... botoksu

  Jad węża powoli staje się konkurencją dla botoksu. Substancja ta wygładza skórę i zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek.

 • Hit wiosny 2015: Drukarki do paznokci

  Skóra węża, geometryczne wzory i kontrastowe kolory – wiosną nie należy się obawiać szaleństwa na paznokciach. Styliści zachęcają do odwagi, której jedynym ograniczeniem ma być własna wyobraźnia. W osiągnięciu spektakularnego efektu pomoże m.in. drukarka do paznokci, która w niezwykle precyzyjny sposób pozwala odwzorować każdy wzór lub zdjęcie.

Dyskusje na temat: węża