• Informacje na temat:

  weronika

Artykuły na temat: weronika
 • Weronika Rosati urodziła!

  Weronika przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Urodziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędziła kilka ostatnich lat. Informację o porodzie przekazała na Instagramie Teresa Rosati - jej mama. Córeczka Weroniki otrzymała na imię Elizabeth. Gratulujemy!

 • Weronika Rosati na wakacjach

  Marzycie o uroczych wakacjach, słońcu, pustej plaży i szumiącym morzu? Lepiej nie zaglądajcie na instagramowy profil Weroniki Rosati, bo spłoniecie z zazdrości!

 • Weronika Rosati. Zapracowana mama

  Weronika Rosati nie traci czasu i już wróciła do pracy, ale okazuje się, że ze swoją córeczką Elizabeth są nierozłączne. Aktorka z pewnością może liczyć też na pomoc mamy, która była przy niej zarówno zaraz po porodzie w Stanach, jak i po powrocie do Polski. Przed Weroniką pracowity czas, już w sobotę będzie ja można zobaczyć w finale finale SNL Polska, wkrótce też wejdzie na plan serialu...

 • Weronika Rosati w bikini

  W grudniu zeszłego roku Weronika Rosati została mamą Elizabeth - dziecka poczętego ze związku z ortopedą Robertem Śmigielskim. Dziś głównie skupia się na swoich macierzyńskich obowiązkach, od czasu do czasu pokazując się na wybranych imprezach w branży rozrywkowej. Jak większość celebrytek, pani Rosati musi zmagać się ponadto z hejtem wycelowanym w jej metody wychowawcze. Ostatnio "oberwało się...

 • Weronika Rosati w Londynie

  Wiosenne spacery z dzieckiem z pewnością należą do wyjątkowych przyjemności zapracowanej mamy, ale jednej rzeczy aktorka nie mogła się oprzeć.

 • Weronika Rosati urządziła Baby Shower

  ...33-letnia Weronika Rosati lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest partner aktorki – znany ortopeda Robert Śmigielski.

 • Weronika Książkiewicz na zdjęciu sprzed lat

  ...37-letnia Weronika Książkiewicz urodziła się w Moskwie. Jej mama jest Polką, a ojciec Rosjaninem. Piękna aktorka od lat mieszka w Polsce.

 • Weronika Książkiewicz pozuje nad basenem

  Gwiazdy kochają wakacje! Mogą wreszcie pochwalić się fotkami z dalekich podróży, luksusowymi strojami bikini i świetną formą. Tej przyjemności nie odmówiła sobie Weronika Książkiewicz i zaprezentowała na Instagramie perfekcyjną figurę.

 • Ciężarna Weronika Rosati pozuje nago

  Weronika Rosati na początku 2016 roku zaczęła spotykać się z Robertem Śmigielskim, znanym ortopedą, który opiekował się między innymi Justyną Kowalczyk i Anitą Włodarczyk. W lipcu tego reku menadżerka aktorki potwierdziła, że gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Weronika Rosati postanowiła to uczcić w wyjątkowy sposób. Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży, rozwiązanie wystąpi...

 • Weronika Książkiewicz zachwyca na Instagramie

  Aktorka grała też w wielu polskich serialach (m.in. "Samo życie", "Na Wspólnej", "Stacyjka", "Zakręcone", "Mrok", "Prawo miasta", "Linia życia", "Piąty stadion", "Na noże" czy ostatnio "Leśniczówka" i "Trzecia połowa). Książkiewicz niewątpliwie ma talent komediowy, który chętnie wykorzystują polscy reżyserzy. Weronika zagrała m.in. w "Dzień dobry, kocham cię!", "Disco polo", "Planecie singli...

Zdjęcia na temat: weronika
Wideo na temat: weronika
 • Weronika Książkiewicz: seksownie, ale wygodnie

  W modzie na co dzień preferuję wygodę. Jeśli chodzi o wielkie wyjścia, najważniejsze jest dla mnie to, abym nie czuła się "przebrana" - mówi aktorka.

 • Weronika Książkiewicz o swoich nowych rolach

  Film, serial, dubbing, teatr - Weronika Książkiewicz nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Jak sama przyznaje, jej nowe role to role kobiet silnych, pogmatwanych i... wyrachowanych.

 • Weronika w pałacowych wnętrzach

  Weronika Książkiewicz to kolejna gwiazda, która udowodniła, że los chorych dzieci nie jest jej obojętny. Aktorka wzięła udział w zdjęciach do charytatywnego kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń.

Dyskusje na temat: weronika