• Informacje na temat:

  weronika

Artykuły na temat: weronika
 • Weronika Rosati urodziła!

  Weronika przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Urodziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędziła kilka ostatnich lat. Informację o porodzie przekazała na Instagramie Teresa Rosati - jej mama. Córeczka Weroniki otrzymała na imię Elizabeth. Gratulujemy!

 • Weronika Rosati obrażona przez fankę

  Weronika Rosati rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko – córkę Elizabeth. Ojcem dziecka jest ortopeda Robert Śmigielski.

 • Weronika Rosati na wakacjach

  Marzycie o uroczych wakacjach, słońcu, pustej plaży i szumiącym morzu? Lepiej nie zaglądajcie na instagramowy profil Weroniki Rosati, bo spłoniecie z zazdrości!

 • Weronika Rosati. Zapracowana mama

  Weronika Rosati nie traci czasu i już wróciła do pracy, ale okazuje się, że ze swoją córeczką Elizabeth są nierozłączne. Aktorka z pewnością może liczyć też na pomoc mamy, która była przy niej zarówno zaraz po porodzie w Stanach, jak i po powrocie do Polski. Przed Weroniką pracowity czas, już w sobotę będzie ja można zobaczyć w finale finale SNL Polska, wkrótce też wejdzie na plan serialu...

 • Weronika Książkiewicz: Serce zarezerwowane

  Ona jest uroczą, samotną mamą, on dojrzałym przystojniakiem, który właśnie dopełnił formalności rozwodowych. Grają razem w serialu "Leśniczówka".  Postać, w którą wciela się Weronika Książkiewicz(...), pocałunkach i spacerach z synkiem Weroniki.  Bez względu na to, czy łączyła ich przyjaźń czy kochanie, znajomość z Mitją to już zamknięty rozdział. Weronika gra w kolejnych częściach "Planety singli...

 • Weronika Rosati w bikini

  W grudniu zeszłego roku Weronika Rosati została mamą Elizabeth - dziecka poczętego ze związku z ortopedą Robertem Śmigielskim. Dziś głównie skupia się na swoich macierzyńskich obowiązkach, od czasu do czasu pokazując się na wybranych imprezach w branży rozrywkowej. Jak większość celebrytek, pani Rosati musi zmagać się ponadto z hejtem wycelowanym w jej metody wychowawcze. Ostatnio "oberwało się...

 • Weronika Rosati w Londynie

  Wiosenne spacery z dzieckiem z pewnością należą do wyjątkowych przyjemności zapracowanej mamy, ale jednej rzeczy aktorka nie mogła się oprzeć.

 • Weronika Rosati szczerze o samotnym macierzyństwie

  Weronika Rosati prawie rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Elizabeth. Ojcem dziewczynki jest Robert Śmigielski.

 • Weronika Książkiewicz drwi z Wendzikowskiej?

  Weronika Książkiewicz jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. 37-latka z upływem czasu wygląda coraz lepiej.

 • Weronika Rosati pokazała zdjęcie z porodówki

  Właśnie minął rok odkąd Weronika Rosati została mamą. Jej córeczka – Elizabeth – przyszła na świat 11 grudnia 2017 roku.

Zdjęcia na temat: weronika
Wideo na temat: weronika
 • Weronika Książkiewicz: seksownie, ale wygodnie

  W modzie na co dzień preferuję wygodę. Jeśli chodzi o wielkie wyjścia, najważniejsze jest dla mnie to, abym nie czuła się "przebrana" - mówi aktorka.

 • Weronika Książkiewicz o swoich nowych rolach

  Film, serial, dubbing, teatr - Weronika Książkiewicz nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Jak sama przyznaje, jej nowe role to role kobiet silnych, pogmatwanych i... wyrachowanych.

 • Weronika w pałacowych wnętrzach

  Weronika Książkiewicz to kolejna gwiazda, która udowodniła, że los chorych dzieci nie jest jej obojętny. Aktorka wzięła udział w zdjęciach do charytatywnego kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń.

Dyskusje na temat: weronika