• Informacje na temat:

  wąsy

Artykuły na temat: wąsy
 • Wąsy i usta

  Zabawne i romantyczne - tak właśnie określić można wesele, na którym królują wąsy i usta. Połączenie dowcipnych i kolorowych ikonek wąsów i ust pojawiło się u nas z pewnym opóźnieniem, pierwotnie podbijając serca nowożeńców za oceanem. Jednak nasze serca stanęły otworem przed tym zabawnym motywem weselnym, a wąsy i usta dumnie wkroczyły na polskie salony ślubne.

 • Wąsy, wulgarność czy sztuczność? Co odstrasza mężczyzn?

  Pewien zagraniczny portal internetowy przeprowadził ankietę, w której ustalił cechy i zachowania kobiet najbardziej denerwujące mężczyzn. Są to między innymi: palenie papierosów, zbyt mocny makijaż, nadużywanie solarium czy wąsy. Co jeszcze odstrasza mężczyzn? Rozmawiali o tym psycholog Joanna Heidtman, aktor Dariusz Kordek i felietonista Michał Ogórek.

 • Wąsy znowu modne

  Jedne wolą ognistych brunetów, inne blondynów. Romantycznych albo energicznych i rzeczowych. W kwestii wąsów, jednak większość z nas ma podobne zdanie...

 • Marcin Dorociński zmienił image

  Marcin Dorociński zdecydował się na drastyczną zmianę wizerunku. Aktor zapuścił wąsy.

 • Javier Bardem znów dał się oszpecić

  Javier Bardem, by zagrać Pabla Escobara, przybrał na wadze, nosił "protezę" brzucha i chodził jak kaczka. Kolejne poświęcenia, jakie poniósł, to szpecąca fryzura i wąsy. Efekt tej metamorfozy będziemy mogli ocenić, oglądając film "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara".

 • Moda i Design przejmą Centrum Stocznia Gdańska

  W ostatni weekend lipca Centrum Stocznie Gdańską przejmą wąsy, czyli największe w Polsce targi mody niezależnej Mustache Yard Sale.

 • Philips: Trymer do zadań specjalnych

  Moda na noszenie brody i wąsów trwa już od dłuższego czasu. Nic dziwnego: dla mężczyzn, którzy nie przepadają za goleniem, noszenie krótszego lub dłuższego zarostu jest po prostu wygodne. Nie oznacza to jednak, że włosy mogą rosnąć, jak chcą. Żeby dobrze wyglądać, brodę i wąsy trzeba regularnie przycinać i stylizować. Czym? Najlepiej trymerem.

 • Paź Kielichów Dziś ogranicz swoje projekcje i wyobrażenia, gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem, uważaj bo możesz zmarnować dzień na bezsensowne spotkania...

 • Niezależna polska moda i design w Katowicach

  Zbliża się kolejna edycja targów Mustache Yard Sale. Tym razem słynne Wąsy po raz drugi odwiedzą Katowice. Już 7. i 8. maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się 18. edycja święta niezależnych polskich projektantów. Organizatorzy, poza dużą dawką mody szykują też wiele dodatkowych atrakcji, takich, jak afterparty podczas którego wystąpią najlepsi polscy DJe.

 • Moda i Design przejmą Pałac Kultury

  W pierwszy czerwca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie przejmą wąsy, czyli największe w Polsce targi mody niezależnej Mustache Yard Sale. Kolejna, już 19. edycja festiwalu wypełni monumentalne wnętrza PKiN już 4 i 5 czerwca. Inspirująca polska moda, wyjątkowy design i najlepsze lokalne smaki a dla najmłodszych wyjątkowa strefa zabaw, już wkrótce w PKiN.

Zdjęcia na temat: wąsy
Wideo na temat: wąsy
 • Piotr Adamczyk zapuścił wąsy!

  Piotr Adamczyk wyjaśnił dlaczego zapuścił wąsy. Aktor przyznał, że zmęczyło go ciągłe przyklejanie sztucznego zarostu i do nowej roli wolał zapuścić swój naturalny. Jednak pod gęstymi wąsami kryje się kolejna historia. Adamczyk wziął udział w akcji "Movember", która ma zachęcić mężczyzn do badania prostaty. - Te wąsy przypominają mi o tym co mam zrobić i nosząc wąsy apeluję do mężczyzn, aby

Dyskusje na temat: wąsy