• Informacje na temat:

  washington

Artykuły na temat: washington
 • Kerry Washington nie chciała poznać płci swojego dziecka

  Gwiazda serialu "Skandal" powitała na świecie swoje drugie dziecko.

 • Denzel Washington radzi dzieciom

  Hollywoodzki gwiazdor Denzel Washington wprawdzie z otrzymywaniem ról nie ma większych problemów, ale mimo tego stara się dmuchać na zimne. Zaapelował on do dwójki swoich starszych dzieci, aby zachowywały się miło w stosunku do swoich kolegów i koleżanek.

 • Żona, Meg Wolitzer

  ...„Nigdy wcześniej Wolitzer nie pisała tak odważnie” – przeczytać można o „Żonie” na łamach „The Washington Post”. Bestsellerowa powieść autorki „Wyjątkowych” to jeden z najgłośniejszych tytułów tej jesieni. Premiera nowego wydania „Żony” 5 września. Kilka dni później w polskich kinach pojawi się ekranizacja książki ze znakomitą Glenn Close w roli głównej.

 • Nieprzespane noce zakłócają nam... wiele zegarów

  Nieregularny tryb życia, praca na zmiany, zwłaszcza nocą, znacząco zakłóca nasz zegar biologiczny - naukowcy mówią o tym od lat. Wygląda jednak na to, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, niż myśleliśmy. Naukowcy z Washington State University i University of Surrey odkryli, że niezależnie od zegara biologicznego w naszej głowie, zależnego choćby od zewnętrznego światła, nieprzespane...

 • Koniec z pęcherzami na stopach

  Zwykła papierowa taśma chirurgiczna, sprzedawana w aptece za grosze, może ochronić stopy biegaczy przed plagą pęcherzy. Pisze o tym na łamach czasopisma "Clinical Journal of Sport Medicine" grupa specjalistów medycyny sportowej ze Stanford University i University of Washington. I ma na potwierdzenie tej tezy wyniki badań przeprowadzonych na licznej grupie uczestników ultramaratonu.

 • 6 przyczyn nadwrażliwości zębów

  Czujesz przeszywający ból zębów jedząc lody lub pijąc gorące napoje? To oznaka, że możesz cierpieć na nadwrażliwość. Nie jesteś jedyna. Problem ten dotyka co ósmą osobę, w szczególności młodych ludzi, kobiet - podają naukowcy z University of Washington.

 • Szczepionka przeciw rakowi piersi

  Szczepionka, stworzona przez naukowców z Washington University School of Medicine w St. Louis, jest bezpieczna dla pacjentek z przerzutami raka piersi i przyczynia się do spowolnienia postępów choroby. Obiecujące, wstępne wyniki testów klinicznych preparatu, który uwrażliwia układ odpornościowy na powszechnie występujące w tkance nowotworowej białko, opisuje czasopismo "Clinical Cancer Research".

 • Polityka to nie wszystko

  Felietonistka "The Washington Post". Laureatka Pulitzera. Żona Radosława Sikorskiego. Teraz Anna Applebaum debiutuje w roli autorki książki kulinarnej "Przepisy z mojego ogrodu".

 • Blog o modzie - odsłona 75

  ...‘ Seattle sound’ to podgatunek alternatywnego rocka, który w latach 80. zeszłego wieku narodził się w amerykańskim stanie Washington. Inspiracją do jego...

 • Ojcowie nieślubnych dzieci znacznie chętniej żenią się z ich matkami, gdy dziecko jest chłopczykiem, a nie dziewczynką - ogłosiły dwie amerykańskie ekonomistki z University of Washington. Z ich badań wynika także, że dziewczynki częściej wychowują się w biedzie.

Zdjęcia na temat: washington
Wideo na temat: washington
 • Kerry Washington spodziewa się dziecka

  Kerry Washington spodziewa się drugiego dziecka! Gwiazda serialu „Scandal” i żona Nnamdiego Asomughi jest w ciąży. Brzuszek aktorki dało się zauważyć już na kolacji w Białym Domu. Para ma już małą córkę Isabelle, której prywatność bardzo chronią. Na razie nie ma informacji o płci dziecka ani o dacie porodu. Gratulacje! (Źródło: Cover video x news)

 • Z Bronxu na czerwony dywan. Styl Kerry Washington

  Kerry Washington znana jest kinomanom jako główna bohaterka serialu „Skandal”. Aktorka przeszła niesamowitą drogę z nowojorskiego Bronxu na czerwone dywany w Hollywood, a kolorowe pisma uwielbiają ją także za jej różnorodny styl. Gwiazda nie boi się założyć zarówno niewyróżniającej się, czarnej kreacji, jak i pokrytej perłami i błyszczącej spódnicy od Miu Miu. Sprawdźcie jej najlepsze stylizacje

 • Złote Globy 2017: Najlepsze kreacje

  Donald Glover, Ruth Negga, Kerry Washington i wiele więcej gwiazd na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Złotych Globów. Zobaczcie najlepsze kreacje.

Dyskusje na temat: washington