• Informacje na temat:

  washington

Artykuły na temat: washington
 • Kerry Washington nie chciała poznać płci swojego dziecka

  Gwiazda serialu "Skandal" powitała na świecie swoje drugie dziecko.

 • Denzel Washington radzi dzieciom

  Hollywoodzki gwiazdor Denzel Washington wprawdzie z otrzymywaniem ról nie ma większych problemów, ale mimo tego stara się dmuchać na zimne. Zaapelował on do dwójki swoich starszych dzieci, aby zachowywały się miło w stosunku do swoich kolegów i koleżanek.

 • Żona, Meg Wolitzer

  ...„Nigdy wcześniej Wolitzer nie pisała tak odważnie” – przeczytać można o „Żonie” na łamach „The Washington Post”. Bestsellerowa powieść autorki „Wyjątkowych” to jeden z najgłośniejszych tytułów tej jesieni. Premiera nowego wydania „Żony” 5 września. Kilka dni później w polskich kinach pojawi się ekranizacja książki ze znakomitą Glenn Close w roli głównej.

 • Od kiedy ludzie cieszyli się czekoladą?

  Człowiek nauczył się uprawiać drzewa kakaowca mniej więcej 3600 lat temu - twierdzi na stronie internetowej czasopisma "Communications Biology" międzynarodowa grupa naukowców. Na to, że wtedy właśnie mogło dojść do udomowienia tej rośliny wskazują wyniki analiz genomu współcześnie uprawianych drzewek. Badania pod kierunkiem naukowców z Washington State University pokazały, że doboru roślin...

 • Nieprzespane noce zakłócają nam... wiele zegarów

  Nieregularny tryb życia, praca na zmiany, zwłaszcza nocą, znacząco zakłóca nasz zegar biologiczny - naukowcy mówią o tym od lat. Wygląda jednak na to, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, niż myśleliśmy. Naukowcy z Washington State University i University of Surrey odkryli, że niezależnie od zegara biologicznego w naszej głowie, zależnego choćby od zewnętrznego światła, nieprzespane...

 • Koniec z pęcherzami na stopach

  Zwykła papierowa taśma chirurgiczna, sprzedawana w aptece za grosze, może ochronić stopy biegaczy przed plagą pęcherzy. Pisze o tym na łamach czasopisma "Clinical Journal of Sport Medicine" grupa specjalistów medycyny sportowej ze Stanford University i University of Washington. I ma na potwierdzenie tej tezy wyniki badań przeprowadzonych na licznej grupie uczestników ultramaratonu.

 • Ile będziemy żyć w 2040 roku? Naukowcy już wiedzą

  Postępy medycyny dają nadzieję, że w 2040 roku oczekiwana długość życia praktycznie na całym świecie się zwiększy - informują w opublikowanym w prestiżowym czasopiśmie "The Lancet" raporcie naukowcy z University of Washington. Efekt może być przy tym silniejszy w krajach, których mieszkańcy do tej pory żyli przeciętnie krócej. To jednak wersja optymistyczna, według pesymistycznej, nawet w połowie...

 • 6 przyczyn nadwrażliwości zębów

  Czujesz przeszywający ból zębów jedząc lody lub pijąc gorące napoje? To oznaka, że możesz cierpieć na nadwrażliwość. Nie jesteś jedyna. Problem ten dotyka co ósmą osobę, w szczególności młodych ludzi, kobiet - podają naukowcy z University of Washington.

 • Szczepionka przeciw rakowi piersi

  Szczepionka, stworzona przez naukowców z Washington University School of Medicine w St. Louis, jest bezpieczna dla pacjentek z przerzutami raka piersi i przyczynia się do spowolnienia postępów choroby. Obiecujące, wstępne wyniki testów klinicznych preparatu, który uwrażliwia układ odpornościowy na powszechnie występujące w tkance nowotworowej białko, opisuje czasopismo "Clinical Cancer Research".

 • Polityka to nie wszystko

  Felietonistka "The Washington Post". Laureatka Pulitzera. Żona Radosława Sikorskiego. Teraz Anna Applebaum debiutuje w roli autorki książki kulinarnej "Przepisy z mojego ogrodu".

Zdjęcia na temat: washington
Wideo na temat: washington
 • Kerry Washington spodziewa się dziecka

  Kerry Washington spodziewa się drugiego dziecka! Gwiazda serialu „Scandal” i żona Nnamdiego Asomughi jest w ciąży. Brzuszek aktorki dało się zauważyć już na kolacji w Białym Domu. Para ma już małą córkę Isabelle, której prywatność bardzo chronią. Na razie nie ma informacji o płci dziecka ani o dacie porodu. Gratulacje! (Źródło: Cover video x news)

 • Z Bronxu na czerwony dywan. Styl Kerry Washington

  Kerry Washington znana jest kinomanom jako główna bohaterka serialu „Skandal”. Aktorka przeszła niesamowitą drogę z nowojorskiego Bronxu na czerwone dywany w Hollywood, a kolorowe pisma uwielbiają ją także za jej różnorodny styl. Gwiazda nie boi się założyć zarówno niewyróżniającej się, czarnej kreacji, jak i pokrytej perłami i błyszczącej spódnicy od Miu Miu. Sprawdźcie jej najlepsze stylizacje

 • Złote Globy 2017: Najlepsze kreacje

  Donald Glover, Ruth Negga, Kerry Washington i wiele więcej gwiazd na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Złotych Globów. Zobaczcie najlepsze kreacje.

Dyskusje na temat: washington