• Informacje na temat:

  warszawski maciej

Artykuły na temat: warszawski maciej
 • Taśmy rodzinne, Maciej Marcisz

  Przenikliwa, szczera, zabawna i bezkompromisowa. „Taśmy rodzinne” Macieja Marcisza – opowieść o pokoleniu dorastającym w latach 90. – już od 24 kwietnia w księgarniach.

 • Maciej Stuhr: Jak uwolnić endorfiny

  Jest pan już dziś po treningu? Maciej Stuhr: - Jeszcze przed. Na razie nie pada, więc trzeba będzie przekręcić na rowerze ze 40 km. Dzisiaj mam luźniejszy dzień (śmiech). A wczoraj(...) pierwsza myśl. Może po triatlonie zajmę się wspinaczką? Teraz, gdy zrzuciłem parę kilo, wydaje mi się, że mam dobre warunki do wspinania. Niedawno przebiegł pan półmaraton warszawski. - Udało mi się...

 • Warszawski pokaz marki F&F

  Imprezę, na którą przybyło wielu polskich celebrytów, poprowadzili Paulina i Maciej Kurzajewscy. Kolekcja poprzez nacisk na linię ramion nawiązywała do stylu lat 80. Dominującymi kolorami były szarości, czerń i biel. Nie zabrakło jednak innych kolorów, choć pojawiały się przeważnie w dodatkach lub jako element stroju w otoczeniu ciemniejszych barw. Niezależnie czy kolor pojawiał się solo czy...

 • W stylu Macieja Zienia

  ...7 listopada w Soho Factory na warszawskiej Pradze odbył się pokaz kolekcji Macieja Zienia na sezon wiosna-lato 2012.

 • Pokaz Macieja Zienia, 7 listopada, 2011

  ...  Najnowsze stylizacje Macieja Zienia, jak mówi sam projektant, inspirowane są Berlinem, z całym jego blichtrem, żywiołowością i nowatorstwem. W pełni rozumiem ten wybór, mam szczególny sentyment do tego miasta, na które patrzę przez pryzmat absolutnie fenomenalnej architektury. Pokaz, który odbędzie się w warszawskim klubie Soho Factory, nosi delikatnie prowokującą nazwę "Look at me". Zapewne...

 • Katarzyna Błażejewska dzieli się życiem rodzinnym

  Wygląda na to, że Maciej Stuhr znalazł u boku Katarzyny Błażejewskiej prawdziwe szczęście. Para wzięła ślub w 2015 roku i doczekała się syna Mateusza (ur. 2016).

 • Warszawski Teatr Capitol zagra cztery hitowe komedie w gwiazdorskich obsadach! Powitanie Nowego Roku z aktorami to już capitalna tradycja!

 • Na głowach będzie kolorowo

  Co słychać we fryzjerstwie? Znany z telewizyjnego ekranu Maciej Wróblewski zauważa, że wracamy do wyrazistych odcieni włosów. - Kobiety zapragnęły włosów fioletowych, żywo czerwonych, różowych - mówi mistrz nożyczek i grzebienia.

 • Agnieszka Kaczorowska odbiera nagrodę w śmiałej kreacji

  Agnieszka Kaczorowska 7 września tego roku wzięła ślub z tancerzem Maciejem Pelą. Przy świeżo upieczonym mężu tancerka promienieje!

 • KOMEDIOWE LATO Z TEATREM CAPITOL!

  Warszawski Teatr Capitol zaplanował już wakacje dla swoich widzów. Przez całe lato będzie grać hitowe komedie w gwiazdorskich obsadach. Jeśli nie wiecie jak spędzić wakacyjny wieczór lub rozpocząć letnią, imprezową noc, proponujemy postawić na porządną dawkę humoru.

Wideo na temat: warszawski maciej
 • Maciej Wisławski o Rajdzie Warszawskie Safari

  Legendarny pilot rajdowy Maciej Wisławski miał okazję wystartować w Rajdzie Warszawskie Safari, podczas którego nawigował kucharza Pascala Brodnickiego. Jak zdaniem popularnego „Wiślaka” Pascal radził sobie za kierownicą samochodu terenowego?

 • Czy Maciej Zień zdefraudował pieniądze spółki?

  Zarząd spółki Macieja Zienia zarzuca projektantowi defraudację pokaźnej sumy pieniędzy. - Jeśli to prawda, to jest to największa afera w historii polskiego show-biznesu po 89. roku w kontekście świata mody - skomentował w programie "Pytanie na śniadanie" właściciel portalu "Gala". Maciej Zień we wtorek pojawił się w warszawskim butiku, którego jest współwłaścicielem i, jak donoszą media

 • Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski o najnowszym pokazie Macieja Zienia

  Projektanci Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski zdradzili Katarzynie Olubińskiej "Dzień Dobry TVN", co sądzą o ostatnim pokazie kolekcji Macieja Zienia w jednym z warszawskich kościołów. - Każdy ma prawo do własnych wyborów - zaznaczył Paprocki. - Nie pierwszy raz ktoś pokazał kolekcję w kościele - zauważył Brzozowski. (X-news DDTVN)

Dyskusje na temat: warszawski maciej