• Informacje na temat:

  warszawa włochy

Artykuły na temat: warszawa włochy
 • Targi LINGERIE Warszawa to miejsce gdzie prezentowane są najnowsze, światowe tendencje w modzie bieliźnianej na kolejne sezony. To przegląd zmysłowej bielizny prezentowanej przez piękne modelki. To miejsce cennych kontaktów i poszerzenia wiedzy o tej subtelnej modzie. Targi gościć będą ponad 60 producentów i importerów bielizny damskiej, męskiej, strojów kąpielowych i pończosznictwa z kraju...

 • Dniem Polskim rozpoczął się 25 sierpnia I Europejski Festiwal Muzyki Filmowej w Warszawie. Półtora tysiąca osób zgromadził na Placu Teatralnym koncert muzyki polskich kompozytorów nagrodzonych na międzynarodowych festiwalach filmowych.

 • Borys Szyc: Dobrze odpoczywać razem

  Kilka dni poza Warszawą? Czemu nie. Borys Szyc z partnerką udali się w podróż do Włoch w towarzystwie czworonoga.

 • Festiwal Lalka też człowiek

  ..., "Preludes, duck death tulip" (Włochy) / Teatr Druga Strefa, ul. Magazynowa 14a 9 października godz. 20:00 Hilary Chaplain, "Ostatni Szczur Terezina" (USA) / Instytut Teatralny, ul. Jazdów 1 10(...)" Włodzimierza Pawłowa / Centrum Promocji Kultury Warszawa Praga Południe, ul. Podskarbińska 2 13 października, godz. 20:00 Ferenc Fehér, "Morgan and Freeman" (Węgry) / Teatr "SOHO", ul. Mińska 25 14

 • Polish Burlesque Festival

  Polish Burlesque Festival to wydarzenie, którego formuła opiera się na formacie największych światowych festiwali burleski. Warszawa w końcu dołączy do listy miast, które goszczą najbardziej znanych(...) Cat (Słowacja), Coco de Chocolat (Polska), Gonzalo de Laverga (Włochy), Juicy Jane (Polska), Lady Francescca (Szwecja), Minouche Von Marabou (Szwajcaria), Miss Chrissy Kiss (Estonia), Pepper...

 • ...lepiej omijać z daleka? Co przywieźć na pamiątkę? Podziel się tą wiedzą z innymi! Swoje rady wraz ze zdjęciem z podróży przyślij do naszej redakcji (Tele Tydzień, ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa lub...

 • Niech moje polskie marzenie długo trwa

  Jest Włochem, urodził się w Niemczech, a dom znalazł w Polsce. Kocha nasz kraj za wartości bliskie tym, jakie wpoiła mu mama.

 • Piotr Adamczyk "Lewandowskim" polskiej kultury

  Piotr Adamczyk otrzymał w Wiecznym Mieście specjalną nagrodę Rzym- Warszawa, ustanowioną w ramach partnerstwa obu stolic. Premio Roma dostali też przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani i laureat Oskara, komik, aktor i reżyser Roberto Benigni.

 • ​Wenecja - praktyczny poradnik dla turysty

  Podstawowe informacje Wenecja to miasto położone w północnych Włoszech, na malowniczym wybrzeżu Morza Adriatyckiego. To stosunkowo niewielki obszar aglomeracyjny - w jego granicach zamieszkuje około 270 tysięcy osób. Będąc w Wenecji  nie musisz obawiać się o przestawianie zegarków, gdyż leży ona w tej samej strefie czasowej co Warszawa.  W tym rejonie Włoch panuje bardzo przyjazny i łagodny...

 • Warsztaty Cucinare Bene

  Miłośnicy prawdziwej, włoskiej kuchni jeszcze przez kilka miesięcy mają szansę zgłębiać jej tajniki podczas odbywających się cyklicznie warsztatów prowadzonych przez Bartka Kiezuna, znanego jako Krakowski Makaroniarz. Warsztaty odbywają się w Katowicach, Krakowie i Warszawie, a wolne miejsca znikają niczym ciepłe, słodkie, sycylijskie bułeczki.

Wideo na temat: warszawa włochy
 • Walter Busalachi: Flirt jest potrzebny w każdym związku

  Warszawa, Polska. Czego można nauczyć się w szkole uwodzenia? Założycielka jednej z takich placówek zdradziła, jakie w niej można poznać tajniki oczarowywania płci przeciwnej. Włoch Walter Busalachi opowiedział z kolei o potrzebie flirtowania.

 • Nie można desperacko uwodzić

  Warszawa, Polska. Czego można nauczyć się w szkole uwodzenia? Założycielka jednej z takich placówek zdradziła, jakie w niej można poznać tajniki oczarowywania płci przeciwnej. Włoch Walter Busalachi opowiedział z kolei o potrzebie flirtowania.

 • Jak nie spłoszyć obiektu pożądania?

  Warszawa, Polska. Czego można nauczyć się w szkole uwodzenia? Założycielka jednej z takich placówek zdradziła, jakie w niej można poznać tajniki oczarowywania płci przeciwnej. Włoch Walter Busalachi opowiedział z kolei o potrzebie flirtowania.

Dyskusje na temat: warszawa włochy
 • Re: ortodonta Warszawa :D

  Ja bym polecała jako Ortodonta Warszawa Akademię Zdrowego Uśmiechu w dzielnicy Włochy. Sprawdziłam ich już kilka razy, zarówno pod względem ortodontycznym jak i stomatologicznym, dlatego bez wahania mogę na nich stawiać.

 • Re: Zupa pomidorowa z grissini

  Sorry gdzie we Włoszech taką pomidorową gotują?? Chyba autor miał na myśli Włochy - Warszawa Włochy.

 • Re: Dlaczego kobiecie potrzebna jest gra wstępna?

  Jak to kiedyś ujął mój mechanik kobieta jest jak Warszawa. Z jednej strony Wola i Ochota a z drugiej Brudno , Włochy i Moczydło . Bez obrazy to tylko żart .

 • Re: Madryt w weekend

  Neapol, 1533 Włochy, 1540 Neapol, 1541 Praga, 1541 Genua, 1550 Bawaria, 1551 Praga, 1557 Państwo Papieskie, 1569 Węgry, 1582 Hamburg, 1649 Wiedeń, 1669 Słowacja, 1744 Mainz, 1483 Warszawa, 1483 Hiszpania, 1492 Włochy, 1492 Morawy, 1744 Czechy, 1744 Moskwa, 1891 Powyższe zaczerpnięto z „Synagogi Szatana” Andrew Carrington