• Informacje na temat:

  warszawa sylwester

Artykuły na temat: warszawa sylwester
 • Sylwester 2018: W Zakopanem, na stoku czy za granicą?

  Sylwester to szczególny czas, w którym większość z nas pragnie postawić na dobrą zabawę. To jedyny taki dzień w roku, na który czekasz aż 12 miesięcy. Warto się do niego dobrze przygotować, aby nic(...). Sylwester w górach – jak przygotować  się do wyjazdu? Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów celebrowania Nowego Roku. Wymaga uprzedniego zaplanowania – rezerwacji miejsca, sporządzenia listy...

 • Capitalny sylwester z gwiazdami

  ..., a jeszcze raz!" - 31 grudnia 2015 r. godz. 21:30/ Kino Elektronik ul. Gen. Zajączka 7; Warszawa...

 • Teatr Capitol zagra na czterech scenach! 5 różnych sztuk w gwiazdorskich obsadach!

 • Doda cieszy się, że nie będzie fajerwerków w sylwestra

  Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że Warszawa rezygnuje z sylwestrowego pokazu fajerwerków.

 • Fryzura na sylwestra

  Jakie uczesanie wybrać na tę sylwestrową, niezwykłą noc? "Do łask wracają falowania i długa grzywka" - mówi Rafał Foremnik, znany warszawski fryzjer.

 • Gangsterska noc czy impreza hawajska? Wybierz tematykę na Sylwestra

  Maskarada jak w Wenecji, Sylwester w gorących rytmach samby albo gangsterska noc – to tylko niektóre pomysły na tematyczną imprezę sylwestrową. W tym roku Sylwester z motywem przewodnim to prawdziwy hit!

 • Sylwester na jeziorze, w zamku jak z Disneya czy wśród krokodyli?

  Sylwestrowy.pl. – Ale są także nowe oferty, które z pewnością zainteresują wszystkich szukających niecodziennych atrakcji. Sylwester z widokiem na Warszawę Na bal sylwestrowy zaprasza w tym roku już(...).  Nietypowe tematyczne atrakcje zaplanowali dla swoich gości także właściciele Hotelu Grand Chotowa, który w tym roku organizuje Sylwester a’la „Casino Royale”. Scenariusz balu przewiduje między innymi...

 • Katarzyna Zielińska: Boże Narodzenie u rodziców, a sylwester w pracy

  ...niego nigdy nie było rzeczy niemożliwych - opowiada gwiazda. Nietypowy będzie także sylwester. Wieczorem aktorka gra aż dwa przedstawienia! - Po drugim spektaklu wraca do domu i chce z mężem spędzić...

 • Skarpetki Agnieszki Woźniak-Starak

  Agnieszka Woźniak-Starak jest niewątpliwie jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Na konferencji promującej Sylwestra w Warszawie zaprezentowała się w oryginalnej stylizacji.

 • Anna Guzik: Mierzę siły na zamiary

  Miniony rok uważa za udany, udany, choć przyznaje, że nie wszystko poszło jej jak po maśle. Pomimo to, nie robi planów na nadchodzący. Zamierza tylko go powitać inaczej niż zwykle. Sylwester w pracy? Nie tym razem!

Wideo na temat: warszawa sylwester
 • Karpiel Bułecka zdradza receptę na udanego sylwestra

  Jak spędzić udanego sylwestra? - Wystarczy przyjechać do Zakopanego i stana pod sceną na Równi Krupowej– mówi piosenkarz. – W Warszawie można iść na sklepy, a w Zakopanem można się dobrze pobawić, niejednokrotnie dobrze zjeść i oczywiście pojeździć na nartach – dodał.

 • Doda cieszy się, że nie będzie fajerwerków w sylwestra

  Doda cieszy się, że nie będzie fajerwerków w sylwestra w Warszawie. - Z psami żyję od dziecka. Moi rodzice uwielbiają zwierzęta i czasami było wiele psów w domu i wiem, że one strasznie przeżywały i się bały - powiedziała. - To bardzo fajny, innowacyjny pomysł. Wszyscy już te wybuchy widzieli - dodała.

 • Patricia Kazadi o swoich sylwestrowych planach i kreacjach

  - Bardzo się cieszę, że w Warszawie pierwszy raz mam przyjemność poprowadzić Sylwestra dla TVN - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Patricia Kazadi. Jakie kreacje przygotowuje wokalistka? - Mam nadzieję, że zrobią wrażenie - zdradziła.

Dyskusje na temat: warszawa sylwester
 • Re: Sylwester u sąsiadów

  E tam, Praga czy Berlin,u nas we wsi Warszawa kibol z Legii daje fajerwerki na każdym meczu w całej Europie.Polak tak ma !!!!