• Informacje na temat:

  warszawa sylwester

Artykuły na temat: warszawa sylwester
 • Capitalny sylwester z gwiazdami

  ..., a jeszcze raz!" - 31 grudnia 2015 r. godz. 21:30/ Kino Elektronik ul. Gen. Zajączka 7; Warszawa...

 • Teatr Capitol zagra na czterech scenach! 5 różnych sztuk w gwiazdorskich obsadach!

 • Fryzura na sylwestra

  Jakie uczesanie wybrać na tę sylwestrową, niezwykłą noc? "Do łask wracają falowania i długa grzywka" - mówi Rafał Foremnik, znany warszawski fryzjer.

 • Gangsterska noc czy impreza hawajska? Wybierz tematykę na Sylwestra

  Maskarada jak w Wenecji, Sylwester w gorących rytmach samby albo gangsterska noc – to tylko niektóre pomysły na tematyczną imprezę sylwestrową. W tym roku Sylwester z motywem przewodnim to prawdziwy hit!

 • Sylwester na jeziorze, w zamku jak z Disneya czy wśród krokodyli?

  Sylwestrowy.pl. – Ale są także nowe oferty, które z pewnością zainteresują wszystkich szukających niecodziennych atrakcji. Sylwester z widokiem na Warszawę Na bal sylwestrowy zaprasza w tym roku już(...).  Nietypowe tematyczne atrakcje zaplanowali dla swoich gości także właściciele Hotelu Grand Chotowa, który w tym roku organizuje Sylwester a’la „Casino Royale”. Scenariusz balu przewiduje między innymi...

 • Katarzyna Zielińska: Boże Narodzenie u rodziców, a sylwester w pracy

  ...niego nigdy nie było rzeczy niemożliwych - opowiada gwiazda. Nietypowy będzie także sylwester. Wieczorem aktorka gra aż dwa przedstawienia! - Po drugim spektaklu wraca do domu i chce z mężem spędzić...

 • Skarpetki Agnieszki Woźniak-Starak

  Agnieszka Woźniak-Starak jest niewątpliwie jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Na konferencji promującej Sylwestra w Warszawie zaprezentowała się w oryginalnej stylizacji.

 • Anna Guzik: Mierzę siły na zamiary

  Miniony rok uważa za udany, udany, choć przyznaje, że nie wszystko poszło jej jak po maśle. Pomimo to, nie robi planów na nadchodzący. Zamierza tylko go powitać inaczej niż zwykle. Sylwester w pracy? Nie tym razem!

 • Gorączka sylwestrowej nocy

  ...", "Czterdziestolatek") i teatrów telewizji ("Mieszczanin szlachcicem"), przyznaje, że sylwester to dla niego ciężki dzień. - Łączy się z nim wiele dylematów. Spędzać go z przyjaciółmi czy osobno? A może wyjechać z kraju? Kilka razy się na to zdecydowałem, ale sylwester w Egipcie okazał się koszmarem. Impreza zaczynała się już o 19, dzieliło się stół z obcymi ludźmi. Po chwili wkroczyli obnośni handlarze...

 • To może być najtragiczniejsza noc w życiu twojego czworonoga

  To właśnie w okolicach sylwestra do schronisk dla zwierząt trafia najwięcej psów. Te akurat mają sporo szczęścia, bo pozostałe giną pod kołami samochodów, uciekając w panice przed petardami i fajerwerkami. Nawet te, którym nie uda się pod wpływem sylwestrowych huków zerwać ze smyczy właścicielom, słysząc strzały ogromnie cierpią i przeżywają silny stres. Chcesz się nadal przyczyniać do ich nieszczęścia czy przestaniesz uczestniczyć w "hucznym" obchodzeniu Nowego Roku? Sprawdź, dlaczego...

Wideo na temat: warszawa sylwester
 • Karpiel Bułecka zdradza receptę na udanego sylwestra

  Jak spędzić udanego sylwestra? - Wystarczy przyjechać do Zakopanego i stana pod sceną na Równi Krupowej– mówi piosenkarz. – W Warszawie można iść na sklepy, a w Zakopanem można się dobrze pobawić, niejednokrotnie dobrze zjeść i oczywiście pojeździć na nartach – dodał.

 • Patricia Kazadi o swoich sylwestrowych planach i kreacjach

  - Bardzo się cieszę, że w Warszawie pierwszy raz mam przyjemność poprowadzić Sylwestra dla TVN - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Patricia Kazadi. Jakie kreacje przygotowuje wokalistka? - Mam nadzieję, że zrobią wrażenie - zdradziła.

 • To był trudny rok dla Kasi Kowalskiej

  Za kulisami Sylwestra TVN w Warszawie Kasia Kowalska zdradziła, dlaczego miniony 2017 rok był dla niej tak trudny. - Odszedł mój tata i to jest największy ból, z jakim się mierzę przez ostatnie miesiące i myślę, że potrzebuję jeszcze czasu, żeby to do mnie doszło - przyznała wokalistka.

Dyskusje na temat: warszawa sylwester
 • Re: Sylwester u sąsiadów

  E tam, Praga czy Berlin,u nas we wsi Warszawa kibol z Legii daje fajerwerki na każdym meczu w całej Europie.Polak tak ma !!!!