• Informacje na temat:

  warszawa kajakowego spływu

Artykuły na temat: warszawa kajakowego spływu
 • Zatrzymać czas

  ...obsady teatru TR Warszawa. "W teatrze gram z młodymi ludźmi, którzy traktują mnie jak swoją rówieśnicę. To jest cudne", mawia. Pytana, czy zamierza obchodzić setne urodziny stwierdziła: "Nie lubię...

 • ...w kraju. Popularna jest też La Playa przy Wybrzeżu Helskim. W tutejszym klubie latem imprezuje Warszawa! Miasto Cypel Lato przybywaj, miasto ożywaj! – zapraszają organizatorzy tego unikalnego(...) z perspektywy wody, nieśpiesznie, z nurtem mijając zatłoczone ulice. Można wystartować znad Świdra lub spod mostu Łazienkowskiego. Ceny: od 49 zł/os. Warszawa Powiśle Kultowa klubokawiarnia...

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • wróciłam z wakacji. Było wspaniale. Najpierw spływ kajakowy po jeziorach i rzekach okolic Augustowa. Ta piękna przyroda, wysiłek fizyczny, jagodzianki,...

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Jasiek Mela: Poza horyzonty

  Jasiek Mela - podróżnik, polarnik, najmłodszy zdobywca dwóch biegunów. Jest także pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu! Zdobył kolejno Kilimandżaro i Elbrus. Przebiegł nowojorski maraton. Niósł pochodnię z ogniem olimpijskim. Pokonał wiele innych mniejszych i większych biegów, wysokości i barier. Ale najważniejsze, że cały czas pokonuje z sukcesem ten swój własny życiowy maraton. A wszystko zaczęło się od pierwszej wyprawy w 2004 roku.

 • To naprawdę modne być tatą!

  Przewija i kąpie niemowlę, wstaje w środku nocy, by je nakarmić. Współczesny ojciec z radością uczestniczy w życiu małego człowieka, chce mieć z nim dobry kontakt. Jest dumny, gdy na ulicy szepczą za nim: "Zobacz, jaki fajny tata...".

 • Dostałam pomoc, wystarczyło poprosić

  Bywa, że dopadnie cię nieszczęście. Wydaje ci się, że nie masz wyjścia? Nie załamuj rąk - szukaj pomocnych ludzi! Są obok ciebie: sąsiedzi, kuzyni, urzędnicy. Trzeba wierzyć, że zechcą ci pomóc.

 • ,

  .... Ciocia opowiedziała mi dziś o swoim wspomnieniu z rodzinnego spływu kajakowego, które, jak to ujęła, nie wiedzieć czemu najlepiej zapadło jej w pamięć. Podobno kiedy podczas postoju udałyśmy się do(...) lekcjami tańca udzielanymi nam przez Boga". Białystok, Olsztyn, Białystok, Częstochowa. I Warszawa. Warszawa, Warszawa, Warszawa!