• Informacje na temat:

  warszawa jedzenie

Artykuły na temat: warszawa jedzenie
 • Warszawa

  Miasto nareszcie zwróciło się do Wisły. Tu powstaje wiele nowych atrakcji, tu znajdziemy knajpki z dobrą atmosferą i dobrym jedzeniem.

 • Jedzenie musi dawać szczęście

  Prawdziwie zdrowym jedzeniem jest to, które sprawia przyjemność, budzi pozytywne wspomnienia, daje spokój - mówi Weronika Lewandowska, która na co dzień zajmuje się przewidywaniem trendów, nie tylko kulinarnych.

 • Gala Mistrzów Sportu: Co podano do jedzenia?

  W sobotni wieczór w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się Gala Mistrzów Sportu. Decyzją czytelników Przeglądu Sportowego" i telewidzów TVP główna nagroda trafiła do podwójnej mistrzyni olimpijskiej i rekordzistki świata w rzucie młotem Anity Włodarczyk.

 • Kiedy w jedzeniu nie chodzi o jedzenie...

  Teorię wszyscy znają - jedzenie jest paliwem dla ciała, dostarczającym mu potrzebnych do przeżycia składników. Ale biorąc pod uwagę 1.5 miliarda ludzi z nadwagą, w tym 200 milionów otyłych mężczyzn(...)) i emocjonalnych (80% Amerykanek jest niezadowolona ze swego wyglądu). Jedzenie bowiem nie jest dziś już jedzeniem i nabrało znaczenia, które unieszczęśliwia, przyczynia się do rozwoju chorób i tuczy całe...

 • Moda na zdrowe jedzenie: Czy to trwały trend?

  ...i hummus na kilka sposobów. Kiedyś miało być szybko, a nie zdrowo - Ludzie zawsze interesowali się jedzeniem, bo wierzyli, że to klucz do lepszego samopoczucia. Zmieniało się tylko znaczenie tego(...) kuchni. Zainteresowanie zdrowym jedzeniem sięgnęło chyba szczytu popularności. Co miesiąc 9 mln z nas szuka w sieci przepisów i informacji dotyczących gotowania, a 2,5 mln robi to systematycznie...

 • Katarzyna Bosacka: W kwestii jedzenia nie jestem fundamentalistką!

  ...jestem w podróży i jadę z rodziną na trasie Warszawa - Poznań, gdzie są wyłącznie fast foody, często tam lądujemy. Ja zwykle wybieram jakąś sałatkę. Dzieci frytki albo coś innego. Ale gdyby się trafił...

 • Jedzenie, joga i kamienie

  ...się być w Warszawie. Zadbam o zdrowie - głównie o swój kręgosłup, który trochę "nawala". A gdy Warszawa się wyludnia, wtedy mogę pożyć miastem. Będzie też pracowicie. Gram niedużą, ale za to bardzo miłą(...) z najbardziej pożywnych substancji. Także nie jest to takie stricte jedzenie, tylko przedziwne substancje, które są w formie mgiełek, musów czy płynów, które oddają esencję smaków różnych znakomitych potraw...

 • Gdy mamy alergię na... jedzenie

  Leczenie alergii pokarmowej zaczyna się od testów, zmiany jadłospisu i... kuracji odpowiednio dobranymi lekami przeciwalegicznymi.

 • Prawda o jedzeniu ukryta drobnym drukiem

  Kupisz konserwę "Turystyczna" i dziwisz się, że nie smakuje jak za dawnych lat? Nie może, bo zawiera tylko 4 proc. mięsa. Przekonasz się o tym, gdy sprawdzisz listę składników. Nie robisz tego? To błąd!

 • Mariaż idealny, czyli organoleptyczne "parowanie" dla początkujących

  Matching, pairing, czy z francuskiego accord - terminy dotyczące łączenia w pary. Ale nie będzie tu żadnych porad matrymonialnych, chyba że te wskazujące drogę od żołądka do serca. Jak dobrać, dopasować, sparować, zgodzić, stworzyć harmonię między winem i jedzeniem - radzi Katarzyna Kordaś z warszawskiej Vinoteki 13.

Wideo na temat: warszawa jedzenie
 • Jak rozmieścić jedzenie w lodówce, żeby się nie psuło?

  Warszawa, Polska. Jak prawidłowo zagospodarować przestrzeń w swojej lodówce? Okazuje się, że sprawa nie jest jest taka prosta i produkty należy rozmieszczać adekwatnie do poziomu temperatury na półkach. A czego nie powinniśmy trzymać w chłodni?

 • Jakiego jedzenia lepiej nie trzymać w lodówce?

  Warszawa, Polska. Jak prawidłowo zagospodarować przestrzeń w swojej lodówce? Okazuje się, że sprawa nie jest jest taka prosta i produkty należy rozmieszczać adekwatnie do poziomu temperatury na półkach. A czego nie powinniśmy trzymać w chłodni?

 • Jakie są fundamenty zdrowego odchudzania?

  Warszawa, Polska. Konrad Gaca zdradził pięć tajników skutecznego odchudzania. Najważniejsze są: motywacja, regularne posiłki, ćwiczenia, odchudzanie przez jedzenie, a nie głodzenie się i oczywiście regeneracja. Dietetyk także radził, jak nie zboczyć z drogi do sukcesu. Czym jest bulimia treningowa i ortoreksja?

Dyskusje na temat: warszawa jedzenie
 • Re: Restauracja Oberek - jako sala weselna - Warszawa - OPINIE

  Jedzenie mają wyborne.... W sumie głównie z tego względu zdecydowałam się na organizację wesela.

 • Re: Warszawa lat 60.

  Jak się robiło imieniny - to było jedzenia w bród i byli goście. A dzisiaj jest jedzenie a niema gości !.

 • Re: Restauracja Oberek - jako sala weselna - Warszawa - OPINIE

  Robiłam :) Było fajnie. Restauracja jest świetnie przystosowana do imprez okolicznościowych. Jedzenie znakomite. Z właścicielem uzgodniliśmy jakie chcemy MENU. POLECAM :)

 • Re: Warszawa lat 60.

  mają,mają-sto gatunów kiełbas a ile w tym konserwantow,ulepszaczy tylko gdzie to mięso w tych kiełbasach,,,to samo sto gatunków serów i masła ale pytam gdzie to prawdziwe jedzenie a nie plastikowe,chemiczne------no oczywiście pózniej choroby a słuzba zdrowia tylko z nazwy

 • Re: Sala weselna - Warszawa, okolice

  Sprawdzone miejsce macie o tutaj - http://wesele-resthotel.pl/sala-weselna.html Nadal mamy w okolicy wawy sale z dobrymi cenami. Do 200 osób, jedzenie pyszne, na miejscu na prawdę wszystko perfekcyjnie dopracowane - miejsce zdecydowanie polecam.

 • Re: Warszawa lat 60.

  Byłem mały z tego co pamiętam to pamiętam biedę dziś niewyobrażalną, dziurawe i ciasne buty,mokre nogi, za krótkie spodnie , który nie ma w czym wyprać oprócz mydła. zimno w domu. Ale wszyscy zadowalani, weseli,życzliwi, co niedziele rano rodzinna nasiadówka druga po południu,co imieniny to śpiew harmonia, wódka , dobre jedzenie. A dziś w domu ciepło, we wszystkich pokojach cisza, nikt się nie

 • Re: Sala weselna - Warszawa, okolice

  Wszystko zależy od tego ile chcecie wydać, ale generalnie jeśli dobre ceny to zdecydowanie pod miastem, choćby Rest w Morach - normalna stawka za bardzo dobre menu, apartament, tanie pokoje, smaczne jedzenie i piękną salę. Po co zatem szukać inaczej?

 • Re: Wojciech Modest Amaro: Marzy mi się druga gwiazdka

  tylko 3 miesiące??? do kopenhaskiej Nomy czekaliśmy 2 lata,aż wreszcie udało nam się zarezerwować stolik!! niestety nie udało nam się dostać na kolację,tylko lunch,ale podobno serwują to samo.już nie mogę się doczekać lunchu w najlepszej restauracji świata. a'propos Amaro uczył się swojego rzemiosła właśnie w Nomie,a to co robi jest wpaniałe,jedzenie dosłownie rozpływa się w ustach.Wiem,bo

 • Re: Sala weselna - Warszawa, okolice

  Rest jest ok, tym bardziej patrząc na stawki - byliśmy tam gośćmi na weselu, nawet nie wiedzieliśmy, że to miejsce tak mało kosztuje, a jednak wrażenie robi znakomite. Wiem, że mieli apartament w cenie, samo jedzenie na miejscu na prawdę super - pozytywne miejsce.

 • Re: Magda Gessler - gospodyni...

  Skoro o jedzeniu,to ogórki trzyma się w beczce.Ale ja z innej beczki.Braciszek Piotr Ikonowicz walczy z burżuazją jako przywódca partii PPS,a mężuś zalega gminie Warszawa 22,5 miliona złotych od niepłaconych podatków za czynsz od restauracji w których jest jedynie żarło,a nie jedzenie, w cenie ekskluzywnych europejskich restauracji. GWIAZDORKA się znalazła-niech dalej maluje swoje bohomazy.