• Informacje na temat:

  wakacje w brazylii

Artykuły na temat: wakacje w brazylii
 • Groźne wakacje?

  ...komary,  przed którymi można się skutecznie chronić za pomocą preparatów owadobójczych, istnieje również skuteczna szczepionka zapobiegająca tej chorobie. W Brazylii trwa również epidemia odry. Jak podaje...

 • Renata Kaczoruk kusi na wakacjach

  Renata Kaczoruk wraz z Kubą Wojewódzkim przed świętami Bożego Narodzenia wyjechali na wakacje. Od tego czasu modelka kusi swoich fanów odważnymi zdjęciami.

 • Wakacje Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk

  Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk przebywają na wakacjach w Brazylii. Ze swoimi fanami dzielą się zdjęciami z podróży.

 • ​Pięć pomysłów na wakacje w Wietnamie

  Jeżeli chcielibyście spędzić wspaniałe i egzotyczne wakacje, podczas których będziecie mieli okazję poznać fascynujące kultury, miejsca i ludzi, z pewnością idealnym celem dla Was jest Wietnam. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na spędzenie urlopu w tym azjatyckim kraju.

 • Wojewódzki i Kaczoruk na egzotycznych wakacjach

  Wczoraj zarówno Renata jak i Kuba opublikowali zdjęcia ze swojej podróży. Nie ujawnili jednak dokąd się udali. Zdradziła ich fotografia Wojewódzkiego, na której widać słynną katedrę położoną w centrum miasta São Paulo, w Brazylii. Na pozostałych zdjęciach Kuba pozuje z tamtejszą policją, Renata przy budowli w Ibirapuera Park zaprojektowanej przez słynnego projektanta Oscara Niemeyer'a.

 • Brazylia: Tu można dobrze zjeść

  Kuchnia stanu Bahia jest - podobnie jak candomblé - hybrydą wpływów afrykańskich, portugalskich i tubylczych. Opiera się w dużej mierze na łatwo dostępnych w tym rejonie rybach oraz owocach morza i ma reputację dużo bardziej interesującej niż zdominowane przez mięso menu przeważające w pozostałej części Brazylii.

 • Wakacje dla singli

  Nie masz partnera? Marzysz o wspaniałych wakacjach? Nie musisz już "przyklejać się" do znajomych połączonych w pary. Możesz wyjechać na wakacje dla singli!

 • Kuba Wojewódzki utopił telefon

  Kuba Wojewódzki od kilku tygodni przebywa w Brazylii. Na wakacjach spotkało go coś, czego się nie spodziewał.

 • Gdzie jechać jesienią na urlop?

  Jesień to nie tylko czas nadrabiania lekturowych zaległości i siedzenia z kubkiem ciepłej herbaty w dłoniach. To również pora, kiedy można, po sezonie, wybrać się na niezapomniane wakacje. Gdzie wyruszyć, by poczuć ciepło słońca? Oto nasze propozycje.

 • Rio de Janeiro od eleganckiej metropolii po favele

  Dawna stolica Brazylii jest zaskakująco górzysta - najbardziej znane są dwie góry - Corcovado (Garbata) z figurą Chrystusa i Pao de Acucar - Głowa Cukru.

Wideo na temat: wakacje w brazylii
 • Kobiecy klan w rodzinie Zborowskich

  Zofia Zborowska i Hanna Zborowska-Neves to córki znanej pary aktorskiej - Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Pierwsza córka poszła w ślady rodziców i została aktorką, a druga mieszka w Brazylii. Czym się tam zajmuje? Czy Zosia często odwiedza siostrę? O tym Maria Winiarska i siostry Zborowskie opowiedziały w "Dzień Dobry Wakacje". Jak się miewa kariera internetowa pani Marii? Źródło: Dzień

Dyskusje na temat: wakacje w brazylii
 • Re: Niebanalne dodatki do bukietów ślubnych

  Ja tam wolę co roku jechać na wakacje i niż zadłużać się na wesele. Wiem, że mój partner mnie kocha, jesteśmy razem od 10 lat i nie potrzebujemy papierka i obrączki do tego aby potwierdzić naszą miłość. Dlatego zamiast wesela jedziemy do Brazylii i na pewno przywieziemy piękne wspomnienia ;)

 • Re: Groźne wakacje?

  Dlaczego zamiast USA lub Stanów Zjednoczonych są Stany Zjednoczone Ameryki (domyślnie mówiąc Stany Zjednoczone mamy na myśli USA), natomiast nie napisano Stany Zjednoczone Brazylii tylko Brazylia ?

 • Re: Wakacje po sezonie w Sharm el-Sheikh...

  Co to za bajeczne plaże? Kilka kroków brunatnego piasku i kamienie. Na Florydzie nad Zatoką Meksykańską to sa plaże. Szerokie i biały, delikatny jak mąka piasek. Albo w Hiszpanii koło Alicante "Playa San Juan" to jest bajeczna plaza. Nie wspomnę o bajecznych plażach na Hawajach, Bora Bora czy nawet Australii lub Brazylii.

 • Re: Wakacje po sezonie w Sharm el-Sheikh...

  Ok 5 stopni od równika . Ćwierć wieku temu nic aż tak atrakcyjnego w Brazylii nie było ... ceny tanie ; dziewczyny też . Fotki też sprzed ćwierć wieku . Może i do dziś coś się zmieniło ? Za rok jadę tam , oraz dalej na południe - na rekonesans . Póki co , na Costa Brava jest fajny gruby piasek - idealny do pumeksowania stóp . PZDR