• Informacje na temat:

  wakacje samolotem dobry hotel

Artykuły na temat: wakacje samolotem dobry hotel
 • Tam nas jeszcze nie było Szukając najlepszych ofert, poprosiliśmy o pomoc duże i popularne biura podróży. I okazuje się, że oferta jest ciekawa – tanie wakacje, z dziećmi albo(...) fotografując magiczne zaułki Marakeszu albo słońce zachodzące nad pustynną oazą. Rumunia. Trudno znaleźć na mapie drugi tak blisko nas położony kraj (samolotem 2 godziny), o którym wiemy tak niewiele...

 • Wyspa Jaskółek, bo tak trzeba tłumaczyć z języka Majów słowo Cozumel, to wymarzone miejsce na egzotyczne leniwe wakacje. Dzikie plaże i atrakcyjne rafy w ciepłym morzu kuszą.

 • Co trzeba wiedzieć jadąc do Macedonii

  Organizacja wyjazdu jeszcze nigdy nie była taka prosta! Sprawdź, na kiedy najlepiej zaplanować wymarzoną podróż do Macedonii, dowiedz się wszystkiego o potrzebnych dokumentach i wybierz najlepszy sposób poruszania się po tym wyjątkowym kraju. Z naszym krótkim przewodnikiem pojedziesz na wakacje bez komplikacji i problemów.

 • ​Malaga - praktyczny przewodnik dla turystów

  ...możemy wybrać się również samolotem. 16 kilometrów od Malagi znajduje się port lotniczy, z którego kursują regularne linie autobusowe i pociągi do centrum. Za przejazd zapłacimy ok. 1,2 euro. Jeżeli(...) znaleźć tam luksusowe, pięciogwiazdkowe hotele niż niskobudżetowe kilkuosobowe pokoje, dlatego musimy nastawić się na fakt, że trochę pieniędzy na noclegi wydamy. Ile w takim razie zapłacimy za noc...

 • 8 porad dla początkujących żeglarzy

  Wakacje bez laptopa, obiady w kambuzie i noc w mesie. Czym zaskoczyć może rejs żeglarski, jeśli wybieramy się na pierwsze wakacje na jachcie?

 • Jej czerwona sukienka

  Na wakacje jeździła pod Żyrardów. Gdy wyrastała z dziecięcych ubrań, nowe organizowała sobie sama. Miłość do mody i wyniesione z domu przekonanie, że szczęście daje ciężka praca, zaprowadziły Annę B. Sheppard na sam szczyt świata filmu. Do Hollywood.

 • Za pożyczone...

  Chodzi o lepsze życie. I o pieniądze, których ciągle brak. Nie będę zawsze młoda - myślą. - Dlaczego muszę czekać na mieszkanie, dobry samochód, wakacje? Biorą więc kredyt na marzenia.

 • Polki żyją na kredyt

  Chodzi o lepsze życie. I o pieniądze, których ciągle brak. Nie będę zawsze młoda - myślą. - Dlaczego muszę czekać na mieszkanie, dobry samochód, wakacje? Biorą więc kredyt na marzenia. Już co trzecia Polka spłaca raty. Jedne cieszą się szczęściem za pożyczone, inne budzą z lękiem, że zachorują, stracą pracę, że zostaną bankrutkami. Jest przyjemność, jest ryzyko. Jak duże?

 • O czym milczą gwiazdy

  Piękne, młode i bogate. Ubierają się u projektantów, wakacje spędzają na tropikalnych wyspach. Podróżują bez przerwy. St. Moritz, Saint-Tropez, Nowy Jork, Bora Bora. Dobre mamy, dobre żony. Na(...) Rozenek. Mówi pani, że nad profilami głowią się specjaliści, dlaczego więc relacje zamieszczane na Instagramie są tak nudne? Widzimy gwiazdę, która siedzi w samochodzie i mówi: "Dzień dobry, kochani...

 • 8 chorwackich miejsc, które cię zaskoczą

  ...i dlatego stanowi idealne miejsce na wakacje. W tym roku Chorwację odwiedzi wielu turystów, którzy na pewno zastanawiają się gdzie pojechać, żeby zobaczyć jak najwięcej i zarazem solidnie odpocząć(...) na skraju nadmorskiego bulwaru. Ta wielowarstwowa, szklana konstrukcja została pomyślana jako instalacja przestrzenna w kształcie amfiteatru. Do Zadaru można dotrzeć samolotem, połączenia realizowane...