• Informacje na temat:

  wakacje bułgaria

Artykuły na temat: wakacje bułgaria
 • Kierunek: Bułgaria!

  W portfelu niewiele, a Tobie marzą się słoneczne wakacje? Żaden problem! Wybierz najtańszą riwierę Europy ̶ Riwierę Bułgarską ̶ i ruszaj na wymarzone wczasy.

 • Słoneczna Bułgaria

  Bułgaria jest znanym i lubianym przez Polaków kierunkiem wyjazdów wakacyjnych. Dzięki nowym inwestycjom, bogatszej ofercie turystycznej oraz kampanii promocyjnej bułgarskiego rządu ma szansę znów stać się ulubionym miejscem urlopowym naszych rodaków.

 • ​Burgas - zaplanuj tam wakacje

  Wyjątkowo popularna i często odwiedzana przez Polskich turystów Bułgaria kojarzy się przede wszystkim z błogim lenistwem na plaży, kąpielami w przezroczystej wodzie i wysokimi temperaturami. Wyruszenie w głąb kraju i odwiedzenie miasta Burgas może rzucić nowe światło na postrzeganie urlopu w tym kraju.

 • Bułgaria znowu modna

  Sozopol: Z widokiem na morze Leżąca nad brzegiem Morza Czarnego Bułgaria to kraj, który ma przeszło trzy tysiące lat historii. W najstarszym mieście bułgarskiego wybrzeża - Sozopolu - znajdziemy ślady kultury starożytnych Traków. Spacerując krętymi ulicami, warto zadzierać głowę, ponieważ domy zbudowane na wysokich kamiennych fundamentach zwieńczone są drewnianymi piętrami. Delikatne podmuchy...

 • Tam za rodzinne wakacje zapłacisz mniej niż w Chorwacji

  Alternatywę dla kamienistych chorwackich plaż stanowią złociste piaski skąpanej w słońcu, uznawanej za jeden z najbezpieczniejszych krajów europejskich Bułgarii. To idealny kierunek na tanie, rodzinne wakacje, które upłyną pod znakiem relaksu, wielu atrakcji, dobrej kuchni oraz malowniczych pejzaży.

 • Rodzinnie, tanio, bez tłumów – gdzie znaleźć takie miejsce na wakacje?

  W maju, na początku czerwca i we wrześniu nad Bałtykiem bywa naprawdę przyjemnie, szczególnie w mniejszych miejscowościach. Jeśli jednak planujesz wakacje na lipiec lub sierpień, dwa razy zastanów(...) - warto przyjechać tu poza sezonem - w maju lub wrześniu. Unikniemy tłumów i fali upałów. A dlaczego warto spędzić tu rodzinne wakacje? - Ta okolica ma swój niepowtarzalny klimat, jest słonecznie...

 • Na co zwrócić uwagę, kupując wakacje w biurze podróży?

  ...wakacje? Przede wszystkim warto uzmysłowić sobie, że w wielu krajach, szczególnie afrykańskich i azjatyckich, istnieją zasadnicze różnice w zakresie standaryzowania hoteli. To, co u nas, w Europie, może(...) mocno okrojone oferty składające się z opłaconego hotelu ze śniadaniami, bez dojazdu i dodatkowych atrakcji (zwykle na krótkich odległościach, np. Chorwacja, Bułgaria, Włochy).   Bezpieczeństwo...

 • 7 mało znanych faktów o Bułgarii, które warto poznać

  Rekordowa długość stołu biesiadnego, słynne na cały świat jogurty czy olejek różany do Chanel No.5 - to Bułgaria z mniej znanej strony. Czego jeszcze nie wiemy o tym kraju?

 • Wakacje kobiecym okiem: Miejsca, które musisz odwiedzić

  Sezon urlopowy zaczął się na dobre. Niektórzy już rozpoczęli wymarzone wakacje, inni odliczają dni do wyjazdu. Jeśli należysz do osób, które jeszcze nie zaplanowały, gdzie wybiorą się w tym roku, mamy dla ciebie kilka propozycji. Wybrałyśmy miejsca, w których nie tylko odpoczniesz, ale także o siebie zadbasz. Jesteśmy również pewne, że te kierunki spodobają się również waszym rodzinom!

 • Olejek różany, piękne plaże i wino w dobrej cenie. Do dawnych skojarzeń warto dołączyć wyjątkowe zabytki, rzemiosło i pyszną kuchnię. Bułgaria, chętnie odwiedzana przez Polaków oferuje mnóstwo atrakcji...

Wideo na temat: wakacje bułgaria
 • Grecja wakacyjnym hitem wśród Polaków

  Średnio 2,5 tys. zł na osobę wydadzą wyjeżdżający na zagraniczne wakacje Polacy. Najpopularniejszym kierunkiem będzie Grecja, ale na popularności zyskuje też tania i nieodległa Bułgaria. Tylko około 5 proc. Polaków wybiera ofertę z dojazdem własnym.

Dyskusje na temat: wakacje bułgaria
 • Re: Gdzie na wakacje?

  mi marzy się Egipt lub Bułgaria, ale starym dobrym Władysławowem także nie pogardzę:)

 • Re: Bułgaria - raj w przystępnej cenie

  Wakacje w Bułgarii???? A za co ten wyrok?

 • Polecam

  Bułgariai miejscowość SOZOPOL, to jest to, wymarzone wakacje, bylam juz 4 razy, tanio - na wszystko można sobie pozwolic, pogoda pewna, plaża piekna, morze ciepłe i czego wiecej do szczęścia potrzeba!!! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

 • Re: Bułgaria znowu modna

  Wakacje dla Januszy i Grazyn.

 • Re: Bułgaria znowu modna

  To jedźcie sobie na wakacje do swoich ukochanych Niemiec. Tam macie glaz platz i wszytko pod sznurek. Nie rozumiem ludzi którzy wszytko i wszytkich chcą ukształtować na swój obraz i podobieństwo. Mi się w Bułgarii bardzo podoba. Między innymi dlatego że nie muszę się spinać z kołkiem w dirderze.

 • Re: Bułgaria znowu modna

  na wakacje wyjerzdza się na wypoczynek a nie dla szpanu (cywilizowany ) czlowieku

 • Re: Bułgaria znowu modna

  W Bułgari 10 lat temu buchneli mi audi A6 kilka dni 10tysi i się znalazło drogo mnie wyszły tamte wakacje.

 • Re: Bułgaria znowu modna

  A ja chętnie wybiorę się na wycieczkę po Bałkanach w przyszłym sezonie - wiem, że Almatur ma taką w ofercie, więc powoli zacznę sobie planować przyszłoroczne wakacje. Jedne dopiero niedawno się skończyły, a ja już myślę o kolejnych :))

 • Re: Bułgaria znowu modna

  Byłam w te wakacje w Złotych Piaskach z BUT-em i szczerze mówiąc, podobało mi się. Jeśli ktoś jest nastawiony na imprezowy klimat i plażowanie to będzie zadowolony. Ekskluzywny kurort to nie jest, nie ma co ukrywać, ale za takie pieniądze nie można się przecież spodziewać luksusów.

 • Re: Ekskluzywne wakacje Artura Boruca i jego żony

  Ten Meksyk to dla amerykańców taki sam luksus jak dla nas Bułgaria. No ale autor myśli, że nagle zaczniemy zazdrościć podstarzałemu łapaczowi piłek. Swoją drogą te wszystkie insta i fejsy to typowe ogłupiacze dla wszelkiej maści lanserów.