• Informacje na temat:

  wadów

Artykuły na temat: wadów
 • Zaakceptowała swoje wady

  I wcale nie udaje, że jest kobietą idealną. Jak sama mówi, dopiero z wiekiem pokochała siebie. Tylko SHOW opowiada o swojej przemianie.

 • Jessica Biel: Justin nie ma wad!

  Jessica Biel nie znajduje żadnych wad u swojego męża Justina Timberlake'a.

 • Pierwsze objawy problemów ze wzrokiem i najczęstsze wady wzroku

  Jak rozpoznać wadę wzroku, czy astygmatycy mogą nosić soczewki kontaktowe i czym różni się krótkowzroczność od dalekowzroczności? Przedstawiamy najczęściej występujące problemy z widzeniem.

 • ​Seks na stojąco - jakie ma wady, jakie zalety?

  Jest niezwykle podniecający, pozwala przełamać rutynę, dostarcza mnóstwo wrażeń, które długo pozostają w pamięci. Jednak seks na stojąco ma też swoje ograniczenia, które sprawiają, że nie jest to zabawa dla każdego.

 • Piotr Polk: Mężczyzna musi mieć jakieś wady

  – Ja mogę już mężczyznom wytknąć ich wady, bo pięćdziesiątka to taki wiek, że na wiele rzeczy patrzy się z dystansem – powiedział nam aktor.

 • Wady i zalety kabin walk-in i ścianek prysznicowych

  Ścianki, parawany, walk-in - otwarte kabiny z prostych i eleganckich tafli szkła są coraz popularniejsze, choć sporo osób ma wątpliwości, czy warto postawić na takie rozwiązanie. Czym są zatem kabiny prysznicowe walk-in i jakie są ich wady i zalety?

 • Czy kobieta może zmienić mężczyznę? Piotr Mosak o męskich wadach

  Po kilku randkach wiele osób jest zachwyconych swoim nowym partnerem, ale kiedy po kilku miesiącach przekonują się, że odbiega on od ich ideału starają...

 • Wstrzemięźliwość z wadami

  Jeśli brak seksu powiążemy z brakiem związku, to z czasem możemy go odczuwać jako wyraz braku pożądania, miłości i akceptacji ze strony drugiej osoby. To może sprawiać, że zacznie na tym cierpieć nasze poczucie wartości, pewność siebie i atrakcyjności. Każdy potrzebuje czuć się kochany, dlatego często mówi się o sfrustrowanych i zrzędliwych starych kawalerach i pannach, których nikt nie kocha.

 • Ortokorekcja - niechirurgiczna metoda korekcji wad wzroku

  ​Oczy są jednym z najważniejszych narządów człowieka. Dzięki nim, aż 82 proc. bodźców jest przekazywanych do mózgu, dlatego komfort widzenia jest tak niezwykle ważny.

 • Nieleczone opadanie powiek może doprowadzić do wady wzroku

  Wiotkość skóry powiek nie jest problemem wyłącznie estetycznym. Opadająca skóra często ogranicza pole widzenia i zaburza codzienne funkcjonowanie.

Zdjęcia na temat: wadów
Wideo na temat: wadów
 • Joanna Krupa o swoich wadach

  Joanna Krupa odwiedziła kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. Dziennikarz spytał modelkę o jej największe wady. - Często nie myślę, zanim coś powiem - zdradziła. (Źródło: 20m2Łukasza/ x news)

 • Natalia Nykiel o swoich wadach

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była wokalistka Natalia Nykiel. Opowiedziała dziennikarzowi o swoich wadach. Czego w sobie nie lubi? - Moją główną wadą jest to, że jestem straszną bałaganiarą i lubię, że tak powiem delikatnie, studenckie życie - przyznała. Dlaczego jej zdanie o sobie tak diametralnie się zmieniło? (Źródło: 20m2 łukasza/ x news)

 • Natalia Nykiel o swoich wadach

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była wokalistka Natalia Nykiel. Opowiedziała dziennikarzowi o swoich wadach. Czego w sobie nie lubi? - Moją główną wadą jest to, że jestem straszną bałaganiarą i lubię, że tak powiem delikatnie, studenckie życie - przyznała. Dlaczego jej zdanie o sobie tak diametralnie się zmieniło? (20m2 Łukasza/x-news)