• Informacje na temat:

  w morze weekendy w polsce

Artykuły na temat: w morze weekendy w polsce
 • Toruń na weekend

  .... Znajduje się tu najwięcej po Krakowie XIII-XV-wiecznych zabytków w Polsce. Są tak bardzo jednorodne stylowo, że w 1997 r. toruńskie Stare i Nowe Miasto oraz ruiny zamku zostały wpisane na Światową(...)? Krzywa wieża - jeden z najbardziej znanych budynków w Polsce ma ponad 700 lat. Odchylenie szczytu od pionu w roku 2006 miało już prawie półtora metra (dokładnie 146 cm). Jest fragmentem świetnie...

 • Trójmiasto na weekend

  Zabytkowy Gdańsk, modny Sopot oraz portowa Gdynia – trzy miasta, które warto odwiedzić raz na jakiś czas, aby poczuć wiatr od morza i niesamowitą energię tętniącą w tych miejscach, a przy okazji łyknąć trochę jodu.

 • Słowacja na zimowy weekend

  Doskonałe warunki narciarskie, konkurencyjne ceny, smaczne wino i czekolada Studentska - istnieje wiele powodów, by zimą odwiedzić naszych południowych sąsiadów. Jeśli jednak nie lubisz sportów zimowych i właśnie jesteś na diecie, mamy inną propozycję... Na Słowację jedź po relaks!

 • ​Gdynia na (chłodniejszy) weekend

  ...dowiedzieć się, jakie inicjatywy kulturalne pojawiają się w mieście, i zjeść coś dobrego w Chwila/Moment. Tu też można podziwiać morze z przeszklonej wieży widokowej. Największą gratkę znajdziemy...

 • Wyspa Sylt od morza do morza

  Co godzinę z nadbałtyckiego Travemünde odchodzi pociąg do Hamburga, w kilka kwadransów przenosząc nas na drugi brzeg Półwyspu Jutlandzkiego, do Fryzji. Morze Północne jest bardziej chimeryczne niż(...) znalazło się nad wodą. Morze Północne wielokrotnie wdzierało się na ląd, zrywając wznoszone przez pokolenia wały przeciwpowodziowe. Ale w słoneczny sierpniowy poranek nikt tu nie myśli o sztormach. Na...

 • 16 sposobów na długi weekend w Polsce

  To, że Polacy lubią długie weekendy wiadomo nie od dziś. W tym roku biorąc jedynie kilka dni wolnych, możemy liczyć aż na osiem okazji do ich przedłużenia, a najbliższa z nich już na początku maja. Dokąd więc pojechać?

 • ...zwiedzić największą w Polsce elektrownię wodną oraz zobaczyć to, co zostało z planów budowy elektrowni atomowej. W pobliskim Nadolu jest skansen, w którym przetrwała kaszubska zagroda wiejska (bilet(...) zwiedzać codziennie od rana do wieczora. Atrakcją Jastrzębiej Góry jest klif, czyli wysoki urwisty brzeg podcinany przez morze. To dobre miejsce do startu dla paralotniarzy.

 • Cztery najpiękniejsze w Polsce trasy rowerowe

  Kiedy robi się ciepło, to najlepszy sposób na spędzenie wspaniałego rodzinnego weekendu. Wybierz góry, morze albo malownicze lasy.

 • ...wapienne skałki łączące Kraków z Częstochową są w weekendy oblegane przez miłośników wspinaczki. To bez wątpienia sport fascynujący, efektowny, ale i wymagający. I nie dla tych, którzy boją się wysokości(...) golfowe w Wielkopolsce uważane są za najlepsze w Polsce. By grać na prawdziwym polu, trzeba posiadać „zieloną kartę”, którą uzyskuje się po ukończeniu kursu (trwa 3-5 dni i trzeba za niego zapłacić ok...

 • 9 pomysłów na weekend we dwoje w Tatrach

  Góry należą do najbardziej romantycznych miejsc – wysokie szczyty, majestatyczny krajobraz, dachy domów i gałęzie drzew uginające się pod ciężarem świeżego śniegu… Oto 9 pomysłów na spędzenie (nie tylko) walentynkowego weekendu w Tatrach!