• Informacje na temat:

  w londynie

Artykuły na temat: w londynie
 • Weronika Rosati w Londynie

  Wiosenne spacery z dzieckiem z pewnością należą do wyjątkowych przyjemności zapracowanej mamy, ale jednej rzeczy aktorka nie mogła się oprzeć.

 • Julia Kamińska z mamą w Londynie

  Julia Kamińska to z pewnością jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Aktorka znana głównie z roli Uli z kultowego serialu "BrzydUla" wzbudza sympatię wśród widzów nie tylko pełną wdzięku grą aktorską, ale też pozytywną energią i uśmiechem.

 • Olbrzymia pierś w Londynie dla karmiących matek

  W Londynie postawiono wielką instalację przedstawiającą pierś. Ma ona nagłośnić problemy, z jakimi zmagają się kobiety karmiące dzieci w przestrzeni publicznej. Akcja rozpoczęła się 26 marca, gdy obchodzono dzień matki w Wielkiej Brytanii. Pięć lat temu w Polsce planowano podobny projekt, jednak nigdy nie został zrealizowany.

 • Gdzie tanio przenocować w Londynie?

  Rocznie do stolicy Wielkiej Brytanii przyjeżdża aż 16 mln odwiedzających! Miasto dysponuje więc dużą bazą noclegową dostosowaną do potrzeb różnych turystów. Jak się w tym odnaleźć, żeby nie przepłacić za byle jaki nocleg? W Londynie znajdziecie zarówno luksusowe hotele w najwyższym standardzie, jak i wieloosobowe pokoje - noclegownie na studenckie wypady.

 • ​Londyn w 48 godzin

  ...kwadrans spacerem na północ od Big Bena. Noc na mieście Trudno wyobrazić sobie to pełne energii miasto bez jego nocnego życia. Rodzaj clubbingu w Londynie zależy od dzielnicy, w której znajduje się(...) atrakcjach pieniądze. Warto zaplanować to wcześniej, gdyż w Londynie jest wiele ulic handlowych, które pełne są drogich butików i tych mniej kosztownych sieciówek. Obowiązkowym punktem w planie...

 • Ania Lewandowska rozszerza działalność na Londyn

  ..."Pytaliście, kiedy będą w Anglii?" - napisała na profilu Anna Lewandowska. "Event w Londynie już za dwa tygodnie" - odpowiedziała żona naszego najlepszego piłkarza, Roberta Lewandowskiego. "Już 18.02 w CitySport w Londynie poprowadzę trening wraz z warsztatami. Widzimy się?" - pyta fanów Lewandowska. I dodaje: "Zmotywowana powracam na Wyspy! Razem z Katrin Kargbo z mojego Healthy Teamu, która...

 • Amber Heard imprezuje w Londynie

  Ostatnie miesiące były dla Amber Heard wyjątkowo burzliwe. Gwiazda rozstała się ze swoim mężem Johnnym Deppem, jednocześnie oskarżając go o przemoc domową. Do sądu wpłynął już pozew rozwodowy, a aktor konsekwentnie odpiera stawiane mu zarzuty. Taka sytuacja bez wątpienia musi być dla Amber stresująca. Gwiazda napięcie odreagowuje w klubach.  Ostatnio była widziana w Londynie, gdzie bawiła się...

 • Adele solidaryzuje się z ofiarami ataku w Londynie

  Podczas swojego koncertu w Auckland w Nowej Zelandii, Adele dedykowała utwór "Make You Feel My Love" ofiarom ataku terrorystycznego w Londynie.

 • Taste of London - smakowity festiwal w Londynie

  Już pod koniec czerwca w Londynie rozpocznie się jeden z najprzyjemniejszych festiwali na świecie - szczególnie dla łasuchów. W Regent’s Park swoimi umiejętnościami pochwalą się najlepsi kucharze z całego kraju. Spodziewajcie się znacznie więcej, niż angielskie fish & chips!

 • Robert De Niro planuje otworzyć luksusowy hotel w Londynie

  Amerykański aktor Robert De Niro przystąpił do projektu budowy luksusowego hotelu w centrum dzielnicy Londynu Covent Garden. Aktor ma udziały w podobnym projekcie w Nowym Jorku.

Zdjęcia na temat: w londynie
Wideo na temat: w londynie
 • Zac Posen wiosna-lato 2013

  Tydzień mody w Londynie. Bardzo kobiece kroje, rozkloszowane sukienki i spódnice na pokazie Zaca Posena. Na wybiegu m.in. Naomi Campbell. Zobacz!

 • Taylor Swift szuka domu w Londynie

  Taylor Swift rozgląda się za domem w Londynie. Według „The Sun” wokalistka poszukuje rezydencji na terenie luksusowej dzielnicy Chelsea. Dzięki temu gwiazda mogłaby być bliżej swojego ukochanego. Gwiazda od niedawna spotyka się z brytyjskim aktorem Joem Alwynem. (Cover Video/x-news)

 • Ewan McGregor: Co robił w Londynie?

  Przystojny Ewan McGregor na premierze familijnej produkcji „Krzysiu, gdzie jesteś?”

Dyskusje na temat: w londynie