• Informacje na temat:

  w europie

Artykuły na temat: w europie
 • Odra zabija w Europie?

  To FAKT. W ostatnich 12 miesiącach zmarło z jej powodu 35 osób. Mało? To klasyczne zgony, których można uniknąć - szczepiąc się przeciwko tej chorobie.

 • Najlepsze miejsce urlopowe w Europie

  Portugalia została uznana najlepszym miejscem do wczasowania w Europie. Z łącznej liczby 37 nagród, jakie przypadły w tym roku temu krajowi podczas ogłoszenia World Travel Awards, jeden to uznanie go za najlepszy kierunek turystyczny na Starym Kontynencie.

 • Białe złoto już w Europie

  Pustynne mleko Zyskuje na popularności w Europie. Właśnie tu powstają wielbłądzie farmy. Holandia, czy Austria to pionierzy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z hodowlą pustynnych ssaków. Wielbłądzie mleko doceniane jest przez dietetyków. To "białe złoto" ma wysoką koncentracją potasu i żelaza. Wartości odżywcze trunku zachwycają także naukowców. Spożywanie pustynnego mleka...

 • Gozo. Ostatni skrawek raju w Europie?

  Położona między włoską Sycylią i Afryką, Malta składa się z trzech wysp: Malty, Gozo i Comino. Najbardziej znana jest pierwsza. Gozo zaś to spichlerz Malty. Ale nie tylko...

 • Jak wyglądały porody w średniowiecznej Europie?

  „Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci” – tę karę, nałożoną na Ewę za zerwanie zakazanego owocu, średniowieczne kobiety poznały aż za dobrze. Ciąża i poród wiązały się w ich czasach ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. Jak próbowano temu zaradzić?

 • Polacy są najbardziej zestresowanym narodem w Europie

  Jeśli stres jest długotrwały, nasz układ odpornościowy przestaje pracować sprawnie, a jak wskazują badania z zeszłego roku, Polacy są najbardziej zestresowanym narodem w Europie - wskazuje psycholog Monika Anna Popowicz.

 • Małopolskie Zalipie wśród 30 najpiękniejszych miejsc w Europie

  Małopolska wieś Zalipie, słynna ze zwyczaju ozdabiania kwiecistymi motywami ścian domów i budynków gospodarczych zachwyciła Japończyków, którzy umieścili ją na liście 30 najpiękniejszych miejsc w Europie, które koniecznie trzeba zobaczyć.

 • Tani Sylwester w Europie

  ...​Sylwester to wyjątkowy moment, dlatego warto spędzić go w oryginalnym miejscu i z wyjątkowymi ludźmi. Wiele osób spędza go romantycznie ze swoją drugą połówką, inni organizują wyjazdy ze znajomymi. My podpowiadamy, gdzie w Europie można dobrze bawić się w ostatnią noc roku, nie wydając zbyt wiele.

 • Cheryl chce podróżować po Europie

  Twórczyni hitu "Call My Name", o której mówi się, że spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim chłopakiem Liamem Paynem, bardzo chciałaby zrobić sobie przerwę od życia w blasku fleszy i poświęcić czas na "naukę i odkrywanie". Gwiazda powiedziała:  - Jest wiele miejsc w Europie, których jeszcze nie widziałam. Wspaniale byłoby pojeździć przyczepą po Europie. - Gdy jest się rozpoznawalnym, to...

 • Mieszkańcy kraju najpiękniejszych plaż wypoczywają w... Europie

  ...kraj w Europie z ich ojczystym językiem. Szczególnie chętna do migracji jest klasa średnia" - powiedział Fonseca. Brazylijski przedsiębiorca Luciano Blandy, który od kilku miesięcy jest właścicielem(...) Brazylijczyków dotrze do Portugalii z Wysp Brytyjskich, gdzie na co dzień pracują. Zazwyczaj wybiorą oni popularny wśród turystów region Algarve, na południu kraju. Szacuje się, że w Europie żyje dziś...

Zdjęcia na temat: w europie
Wideo na temat: w europie
Dyskusje na temat: w europie
 • Kobiety ośmieszają siebie w Europie i w Polsce teraz w demokracji.

  Coraz to więcej kobiet w Polsce i w Europie pisze na różnych portalach, że mężczyźni coraz to częściej je zdradzają, korzystając z usług prostytutek. Kto jednak rozszerzył prostytucję w Europie i w Polsce teraz w demokracji, zrobiły to niestety właśnie same kobiety, zatrudniając się w tej branży. Przed demokracją w Polsce kobiety zajmowały się domem, dziećmi i swoją rodziną, jednak chciały

 • Re: Aborcja - w jakich krajach legalna?

  W Europie to się będzie zmieniać wraz z powstawaniem nowych kalifatów.

 • Re: Odra zabija w Europie?

  przez rok: - 35 osób umarło na odrę w Europie; - 2993 osoby (tylko w Polsce) zmarły w wyniku wypadku komunikacyjnego; ale oczywiście odra sieje spustoszenie

 • Re: Wyjazd na własną rekę za granicę - gdzie najtaniej?

  Ja z całego serca polecam bookapart.com jako serwis w którym możecie bezpiecznie i tanio zarezerwować nocleg, praktycznie w całej Europie, a i często poza nią :)

 • Re: Odra zabija w Europie?

  Najwięcej ludzi w Europie zabił marksizm a mimo to nie uczymy o tym zagrożeniu już w szkołach podstawowych. To duży błąd, bo marksizm jest podstawą założenia Unii Europejskiej, co daje potencjalnie dużo ofiar.

 • Re: Jak spędzacie wolny czas w niedziele?

  Spędźcie go inaczej niż zwykle i przedłużcie wolne na sobotę i niedzielę. Wyjedźcie wtedy nieopodal, aby odpocząć lub zwiedzić pobliskie atrakcje. Noclegów w różnych miejscach w Polsce i w Europie szukajcie na www.edom.pl.

 • Re: Odra zabija w Europie?

  Zabija najwięcej osób w Europie? Az 35 osob- gdzie, kto i jak, nie wiadomo. Co za bzdury!!! Nie rak, ani choroby krazenia, ani grypa.......To dopiero jest PROPAGANDA i liczenie na ludzką głupotę.

 • Re: Czy może nam zagrozić dur brzuszny

  Dur brzuszny - częsta choroba w czasie drugiej wojny światowej w Polsce ale też i w Europie inaczej zwany TYFUSEM - Okupanci , Niemcy bardzo bali się , że tyfus i ich może dosięgnąć.-że mogą się zarazić.

 • Re: Odra zabija w Europie?

  To dziwne bo niemcom od 50 lat nie udało się wyizolować żywego wirusa Odry w związku z tym uchwalili uchwałę o jego wymarciu w europie. Kto tu kłamie? Nie przypuszczam ze tak poważny naród jak niemcy.