• Informacje na temat:

  vincent

Artykuły na temat: vincent
 • Vincent Cassel: małżeństwo leczy go z kompleksów

  Vincent Cassel, który uchodzi za jednego z najseksowniejszych brzydali kina, w ubiegłym roku wziął ślub z młodszą o 31 lat modelką. Aktor przyznaje, że żona daje mu siłę, by stawić czoła kompleksom dotyczącym wyglądu, gdy musi walczyć o role z umięśnionymi przystojniakami.

 • Vincent Lindon: Życie posiada wiele odcieni

  Mam takie same życie jak wszyscy ludzie - czasami przypomina spokojną taflę wody, innym razem wzburzone morze - mówi Vincent Lindon, bohater filmu "Miara człowieka", zdobywcą Palmy na Festiwalu w Cannes w 2015 roku.

 • Cara Delevingne jest "bardzo szczęśliwa"

  Chwali sobie związek z Annie Clark, występującą pod artystycznym pseudonimem St. Vincent.

 • Van Gogh Alive w Krakowie

  Trzy sale z multimedialnymi projekcjami, dzięki którym możemy szczegółowo przyjrzeć się dziełom Vincenta Van Gogha - wystawa Van Gogh Alive przeniesiona została do zabytkowego budynku dworca głównego w Krakowie.

 • zamknąć w sobie

  ...  W czerwcu, tysiąc osiemset dziewięćdziesiątego roku, Vincent van Gogh zamknął w sobie kawałek ziemi, której to powoli wymykała się już z łona, dojrzewającą...

 • Sekretny ślub na Karaibach

  Znana amerykańska tancerka Aliona Vilani wyszła za mąż. W ubiegły weekend powiedziała „tak” Vincentowi Kavanaghowi podczas kameralnej ceremonii na jednej z karaibskich wysp.

 • ​Amsterdam - tulipany i Van Gogh

  W 2015 roku mija równo 125 lat od śmierci genialnego artysty, którym był Vincent van Gogh. Rocznicę obchodzić będzie wiele muzeów i placówek kulturalnych w Holandii, Belgii, Francji i Anglii. W wyjątkowy sposób uczyni to jeden z holenderskich ogrodów, położony niedaleko od Amsterdamu.

 • Wolę życie niż twórczość

  To trzeba reklamować jako kryminał! - mówi o filmie "Twój Vincent" Jerzy Stuhr. Aktor użycza głosu jednej z głównych postaci, ale przyznaje: idąc na pierwszy pokaz, bał się, że "malowanki" mogą okazać się nużące. A tu zaskoczenie! Fabuła próbująca wyjaśnić tajemniczą śmierć van Gogha wciąga, a forma, czyli pierwszy w historii film złożony z tysięcy namalowanych ręcznie obrazów, zachwyca. Z okazji...

 • ...podobno zbliża się do Polski, ma wpaść w odwiedziny na poczatku drugiej połowy tego roku aby zmieść nasze finanse publiczne i budżet.   Komu zawdzięcza swoje imię? Ministrowi finansów - Janowi Vincentemu Rostowskiemu.   Nieeeeeeee - to nie jest wpis polityczny, w żadnym razie. Piszę o tym dla swej pamięci bo aktualnie stoję w "finansowym rozkroku" i nie wiem - złączyć nogi przed tajfunem czy...

 • Jestem wesoły Bill

  Za co kocha Łódź, a z kim biegał w szlafroku tuż obok polsko-niemieckiej granicy? Specjalnie dla TS mówi Bill Murray. Aktor, który już niczego nie musi. Dlatego wybiera takich reżyserów, u których „na planie jest miło”. A że przy okazji powstaje pyszny film - tak jak teraz "Mów mi Vincent" - tym lepiej!

Zdjęcia na temat: vincent
Wideo na temat: vincent
 • Cara Delevingne i Annie Clark spotykają się od roku

  Cara Delevingne zaręczona? Portale plotkarskie sugerują poważny krok w związku z St. Vincent. Spekulacje wywołało zdjęcie modelki z pokaźnym pierścionkiem na serdecznym palcu. Gwiazda pochwaliła się błyskotką również na Instagramie. Cara Delevingne i Annie Clark spotykają się od roku. Panie planują kupno wspólnego domu oraz przygarnięcie czworonoga. (źródło: Cover Video/ x-news)

 • Modelka przefarbowała włosy na różowo

  Cara Delevingne przefarbowała włosy… na różowo. Nowy wygląd modelka podkreśliła, zakładając koszulkę w ananasy oraz bokserki z bekonem. Cara Delevingne nową stylizację zaprezentowała podczas Osheaga Art and Music Festival w Montrealu, gdzie pojawiła się u boku artystki St. Vincent. Czyżby niedawne plotki o rozstaniu modelki i piosenkarki były wyssane z palca? (Źródło: Cover Video/x-news)

 • Cara Delevingne chciała popełnić samobojstwo?

  , a narkotyki były stałą częścią jej rzeczywistości. Cara spotyka się obecnie z wokalistką St. Vincent i długo zajęło jej, by oswoić się ze swoją biseksualnością. (Źródło: FR M6/x-news)

Dyskusje na temat: vincent