• Informacje na temat:

  victoria wycieczka

Artykuły na temat: victoria wycieczka
 • Położona w północno-wschodniej części wyspy Mahé Victoria to jedna z najmniejszych, ale zarazem najurokliwszych stolic świata. Tak jak w innych miastach archipelagu, można odnaleźć w niej ślady naprawdę wielu kultur. Zobacz, co warto zobaczyć, by poczuć jej unikalny klimat!

 • Bal w muzeum

  Guinness. Ale zdziwi się ten, kto spodziewa się chronologicznego wykładu. Bo suknie z różnych okresów zestawiono... kolorystycznie (BZ Wystawa Ballgowns: British Glamour Since 1950, Victoria&Albert...

 • Przygody Internetowej Dziewczyny Wakacji

  Kocham to co robię, uwielbiam aktywny tryb życia, nie znoszę monotonii i nudy. Udział w konkursie to bez wątpienia kolejna przygoda mojego życia - mówi INTERIA.PL Agnieszka Wróblewska, której nasi użytkownicy przyznali tytuł Internetowej Dziewczyny Wakacji w konkursie organizowanym przez nasz portal. W nagrodę spędzi wakacje w czterogwiazdkowym hotelu Victoria na Mauritiusie.

 • Na te prezenty celebryci wydali majątek!

  Oprah Winfrey Pierwsza dama amerykańskiej telewizji  postanowiła docenić ekipę pracująca przy tworzeniu jej legendarnego talk show. Swoim pracownikom Oprah podarowała 10-cio dniowy rejs po Morzu Śródziemnym. Wycieczka luksusowym jachtem kosztowała 750 tys. dolarów i skorzystało z niej 100 osób. Jay Z Beyonce jak wiele kobiet, ma słabość do torebek. Na jedną z gwiazdek, Jay Z podarował...

 • Brighton - najsłynniejszy kurort Anglii

  ...dobiegała muzyka, a przed nimi gromadzili się młodzi ludzie...  Monika Szablewska Zapamiętaj Pociągi z Londynu do Brighton odjeżdżają z dworca Victoria Station. Cena biletu w obie strony ok. 35 funtów...

 • ​Atrakcje Gozo. Kierunek - Malta!

  Gdzie by tu pojechać na wakacje? Marzy ci się błoga atmosfera, piaszczyste plaże, ciepłe morze, a do tego urokliwe małe miasteczka? Jeśli tak, nie wahaj się i rezerwuj lot na Maltę! Wyspa Gozo posiada wszystko, czego potrzebujesz do udanego wypoczynku, a nawet wiele więcej. Daj się uwieść jej wyjątkową atmosferą, ciszą i sielskim krajobrazom.

 • Brighton - najsłynniejszy kurort Anglii

  ...muzyka, a przed nimi gromadzili się młodzi ludzie...  Monika Szablewska Zapamiętaj Pociągi z Londynu do Brighton odjeżdżają z dworca Victoria Station. Cena biletu w obie strony ok. 35 funtów...

 • Na Mahé – autobusem po bocznych drogach, na Praslin – samochodem po restauracjach, na La Digue – rowerem na rajską plażę. Wszędzie – łodzią nad kolorową rafę lub na niewielkie wysepki. Co tu robić poza hotelową plażą?

 • Zapomniane teleturnieje. Polacy je kochali!

  W latach 90. w polskiej telewizji niepodzielnie królowały teleturnieje. I choć niektórym tytułom udało się przetrwać nieco dłużej, to właśnie dekadę 1990-2000 śmiało można nazwać złotym czasem tego gatunku.

 • "Słoiki" jadą do domu

  Miasta są dla nich ziemią obiecaną. Tu jest praca, rozwój, prestiż. Osoby z małych miejscowości żartobliwie nazywane "słoikami" jadą po szczęście. Kim się stają? Odcinają się od prowincji jak Marta? Tęsknią za nią jak Lidka? A może jak Renata wciąż nie wiedzą, co odpowiedzieć na pytanie: "skąd jesteś?". Wakacyjne powroty do domu dają okazję, by o tym pomyśleć. Zrobić bilans zysków i strat.