• Informacje na temat:

  vancouver

Artykuły na temat: vancouver
 • ​Vancouver - 5 powodów, aby odwiedzić to miasto

  Vancouver jest dużym i ciekawym miastem, które ma dużo do zaoferowania. Warto poznać choć pięć powodów, które skłaniają turystów, aby poznać to miejsce.

 • Żona Michaela Bublé zorganizowała imprezę z okazji jego 40. urodzin

  Argentyńska aktorka Luisana Lopilato - ciężarna żona piosenkarza, który obchodzi swoje urodziny dopiero 9 września - zorganizowała dla niego urodzinowe przyjęcie niespodziankę w Vancouver, w Kanadzie.

 • Najpiękniejsze ogrody świata: Butchart

  Każdego roku niemal milion zwiedzających przybywa na wyspę Vancouver, aby podziwiać jedne z najpiękniejszych ogrodów na Ziemi: Butchart.

 • Luiza Złotkowska: Dziewczyna na medal

  Nie boję się łez. Po upadkach wiem, że mogę sobie przeznaczyć dzień czy kilka godzin na to, żeby się wypłakać. Potem zapala się lampka, że im szybciej zacznę działać, pracować przeciwko temu, co mnie zniszczyło w danej chwili, tym szybciej znowu będę na górze - mówi Luiza Złotkowska, łyżwiarka szybka, brązowa medalistka igrzysk w Vancouver i srebrna igrzysk w Soczi.

 • Ostrzeżenie dla Jennifer Lopez

  Tammy Morris, tancerka z nocnego klubu w Vancouver, w Kanadzie, ostrzegła Jennifer Lopez, aby nie wychodziła za mąż za Bena Afflecka.

 • Romans Zellweger i Coopera nie zna granic

  Hollywoodzka para - Renee Zellweger i Bradley Cooper - ze względu na zobowiązania zawodowe została zmuszona do chwilowej rozłąki - on pracuje na planie "Drużyny A" w Vancouver, a ona dzieli czas pomiędzy Nowy Jork i Paryż.

 • Czy mieszkasz w najlepszym mieście świata?

  Pierwsze miejsca w rankingu najlepszych miast na świecie zajęły: Melbourne i Vancouver. Tworząc ranking, brano pod uwagę m.in. opiekę zdrowotną, bezpieczeństwo, kulturę, ochronę środowiska czy transport i edukację. Badania przeprowadził "The Economist".

 • Michał Wiśniewski: Będzie córka?

  Od dwóch tygodni Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje koncertuje po Ameryce Północnej. Przed jednym z występów w kanadyjskim Vancouver wybrał się z Anią Świątczak (28 lat), wokalistką zespołu i prywatnie partnerką, do ginekologa na USG.

 • Złota Justyna

  Trzykrotna medalistka olimpijska lubi książki, nie ma czasu na kino, mówi o sobie, że jest leniwa, ale uchodzi za tytana pracy. Justyna Kowalczyk ma 27 lat i w 21. Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver odniosła największy sukces w karierze zdobywając trzy medale, po jednym w każdym kolorze.

 • Złota Justyna

  Trzykrotna medalistka olimpijska lubi książki, nie ma czasu na kino, mówi o sobie, że jest leniwa, ale uchodzi za tytana pracy. Justyna Kowalczyk ma 27 lat i w 21. Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver odniosła największy sukces w karierze zdobywając trzy medale, po jednym w każdym kolorze.

Wideo na temat: vancouver
 • Ogrody i parki Vancouver

  Pacific Spirit, Stanley Park i ogród botaniczny VanDousen to tylko niektóre z atrakcji Vancouver

 • Gwiazda rozpocznie koncertowanie 31 sierpnia w Vancouver

  To radosna nowina dla fanów Janet Jackson! Wokalistka na swojej stronie internetowej zapowiedziała światową trasę koncertową. Seria występów będzie nosiła nazwę "Unbreakable World Tour" i rozpocznie się 31 sierpnia w Vancouver. Gwiazda zagra między innymi w Toronto, Los Angeles, Chicago czy Miami. Bilety pojawią się w sprzedaży 22 czerwca. (Źródło: CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: vancouver