• Informacje na temat:

  ursynów

Artykuły na temat: ursynów
 • Stworzyć miejsce do życia

  Osiedle Ursynów był jedną z ostatnich wielkich inwestycji urbanistycznych w PRL-u. Zaprojektowane jako modelowe miejsce do życia dla 40 tys. ludzi, szybko stało się symbolem bylejakości i dezorganizacji. O tym idealnym i realnym osiedlu, opowiada Lidia Pańków, autorka książki „Bloki w słońcu. Mała Historia Ursynowa Północnego”.

 • Najważniejszy w życiu jest szacunek!

  Spotykamy się w wytwórni Pink Crow Records na Ursynowie. Wita mnie szef i założyciel - Hirek Wrona. Ubrany w luźne spodnie, adidasy i hip-hopową bluzę budzi od razu sympatię i wywołuje uśmiech.

 • Lidia Pańków "Bloki w słońcu"

  Trudno sobie wyobrazić pejzaż polskiego miasta bez blokowisk. Trójmiejska Zaspa, wrocławski Nowy Dwór czy wreszcie warszawskie pasmo Ursynów-Kabaty. Zgodnie z polityką urbanistyczną ówczesnych władz, osiedla miały odciążać centrum aglomeracji, tworzyć odrębne struktury społeczne i zapewniać powierzchnię do życia dla setek tysięcy mieszkańców. Ursynów Północny zaprojektowano jako jedną...

 • Banasiuk, Marcel Borowiec   MULTIKINO URSYNÓW 17:30 i 21.30  - "DWIE PARY DO PARY"   Obsada: Agata Załęcka, Dominika Kryszczyńska, Jakub Wieczorek, Piotr Gawron-Jedlikowski, Hiroaki...

 • Fidusiewicz, Anna Iberszer, Robert Wabich, Magdalena Wróbel, Marta Chodorowska. MULTIKINO URSYNÓW 17:00 i 21.00  - "KIEDY KOTA NIE MA" Obsada: Piotr Zelt, Jacek Lenartowicz, Viola Arlak, Cynthia...

 • Asi jeszcze można pomóc. Sposób jest prosty

  ...sprawić, że Joasia znów zacznie się uśmiechać.  Od czwartku do soboty (23.09.2017) w sklepie Gia LaModa w Galerii Ursynów organizowana jest akcja ratująca sklep. Adresy pozostałych butików możecie...

 • Zdradź ją, zanim ona zdradzi ciebie!

  ..., Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź. Bilety na lutowe "Kino na Obcasach" można nabyć od 7 lutego 2017 r. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

 • Noc Kina w kinach sieci Multikino

  ..." - "Witaj w klubie" - "Grand Budapest Hotel" - "Sekretne życie Waltera Mitty" - "Wszystko co kocham" - "Beats of Freedom" - "Egzorcysta" - "Mechaniczna pomarańcza" Warszawa Ursynów, Warszawa(...), Tychy - "Non-Stop" - "Need for Speed" (tylko Multikino Tychy) - "Labirynt" - "Grand Budapest Hotel" - "Wszystko co kocham" - "Egzorcysta" Ceny biletów: - Warszawa: Złote Tarasy, Ursynów...

 • GO Sport wprowadza do sprzedaży odzież Nessi

  GO Sport został wyłącznym dystrybutorem marki w kanale tradycyjnej sprzedaży. W pierwszym etapie odzież Nessi dostępna będzie w aż 7 lokalizacjach – Galeria Ursynów, Mokotów, CH Promenada i Wola Park w Warszawie, CH Janki, 3 Stawy w Katowicach oraz w łódzkiej Manufakturze. Marka Nessi idealnie współgra z naszą ideą promocji aktywnego trybu życia. Bieganie stało się trendem, który szturmem...

 • "Podróż na sto stóp” w cyklu „Kino na Obcasach”

  ...- Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź. Partnerem sierpniowej edycji "Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.

Dyskusje na temat: ursynów
 • Re: dentysta ursynów

  Ja od kilku lat chodzę do Centrum Ortodoncji i Implantologii Odent, właśnie na Ursynowie. Co do samej opieki medycznej to jestem jak najbardziej zadowolona. Leczyłam tam ubytki w zębach oraz usuwałam jedną ósemkę. W planach mam również aparat ortodontyczny, ale to dopiero za kilka miesięcy.

 • Re: dentysta ursynów

  Ja regularnie odwiedzam klinikę Bonelli Bental i osobiście polecam skorzystać z leczenia u ich specjalistów.

 • Re: Justyna Pochanke: Z płonącą czupryną

  Moja ex, która też pracowała w TV, zanim trafiła na Sobieskiego 1 w W-wie, w nocy też skradała się do mnie z długim nożem, żeby mnie dźgnąć.

 • Re: dentysta ursynów

  Polecam dr Justynę Ramotowską, obecnie przyjmuje w Klinice http://cordentis.pl/ Naprawdę przyjemna osoba, a i wizyta nie droga.

 • Re: ​Niedziela w Krakowie

  np. praga i Mokotów, a jeszcze Ursynów w warszawie i bytom, Katowice, tychy -cały śmierdzący i brudny ślunsk, a do tego patologia, że hej

 • Re: dentysta ursynów

  Zdecydowanie vita medica (http://vita-medica.pl). Naprawdę profesjonalnie i przystępnie. Byłem tam 3 razy i naprawdę jest miło i bez stresu.

 • Re: Powiększanie ust

  Jeżeli chcesz powiększyć usta to polecam Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów, bardzo dobrze wykonują tam zabiegi. Moja znajoma robiła u nich powiększani ust i wyszły bardzo naturalnie, z efektu jest bardzo zadowolona.

 • Re: Jaki fitness Warszawa???

  Jak nie lubisz zbyt siłowych ćwiczeń fitness, to polecam pilates, jest lżejszy, bardziej dla leniwców ;p A kluby z pilatesem znajdziesz w wyszukiwarce zajęć sportowych FitPlanner. Wpisz sobie szukane zajęcia i miasto lub dzielnice np. " pilates ursynów " i wyświetli Ci się lista klubów z zajęciami w okolicy.

 • Re: Powiększanie ust

  Robiłam zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego, po zabiegu usta sa pełniejsze, mają bardzo ładny kształt i wyglądają bardzo naturalnie. Bardzo jestem zadowolona z zabiegu który wykonałam w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów.