• Informacje na temat:

  urlop w październiku

Artykuły na temat: urlop w październiku
 • Julia Kamińska podróżuje palcem po mapie

  Julia Kamińska w te wakacje była już nad polskim morzem, ale na prawdziwy urlop wybiera się dopiero w październiku. - Na razie podróżuję palcem po mapie - mówi aktorka, która marzy o podróży do Indii.

 • ​Sześć miejsc w Polsce najpiękniejszych wczesną jesienią

  Są w Polsce miejsca, których uroda najpełniej rozkwita właśnie teraz, na przełomie września i października. Jeśli więc należysz do amatorów urlopu po sezonie, albo po prostu masz ochotę na kilkudniowy wypad, skorzystaj z naszych propozycji. Niezapomniane widoki bez tłumów gwarantowane!

 • W poszukiwaniu promieni słońca. Tajlandia, Sycylia i Gruzja

  Jeśli tylko nie wiążą nas wyznaczane szkolnym rytmem wakacje, właśnie teraz nadszedł czas, by wyruszyć na urlop marzeń. Także ze względu na niskie ceny. Dokąd w takim razie? Choćby na piękną Sycylię, do egzotycznej Tajlandii albo coraz modniejszej Gruzji.

 • W poszukiwaniu promieni słońca

  Jeśli tylko nie wiążą nas wyznaczane szkolnym rytmem wakacje, właśnie teraz nadszedł czas, by wyruszyć na urlop marzeń. Także ze względu na niskie ceny. Dokąd w takim razie? Choćby na piękną Sycylię, do egzotycznej Tajlandii albo coraz modniejszej Gruzji.

 • Będą mieli dziecko

  Dwa lata starali się o kolejnego maluszka. Udało się i w październiku ich rodzina się powiększy. Tylko SHOW zna kulisy ich walki o szczęście.

 • Wakacje na Costa Blanca

  Wakacje na hiszpańskim wybrzeżu to idealny wybór dla tych, którzy nie mogą zdecydować się, jak chcieliby spędzić urlop. Góry i morze, głośne kurorty i niewielkie, klimatyczne miasteczka - ten region ma wiele oblicz i podróż do tej części Hiszpanii z pewnością nie będzie nudna. Gdzie najlepiej jechać? Bardzo popularne są Costa del Sol i Costa Brava, ale warto zwrócić uwagę także na Costa Blanca.

 • ...... propozycji pracy na pół etatu. Nawet nie przeczytał tego mojego oświadczenia. Zaraz za tym dałam podanie o urlop od piątku do 4 stycznia. I się...

 • Odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry - powakacyjne SOS

  Promieniowanie słoneczne - oprócz swych niekwestionowanych zalet - posiada również bardzo destrukcyjny wpływ na naszą skórę. To ono w dużej mierze odpowiada za procesy starzenia się skóry. Dlatego po letnim urlopie warto zafundować sobie odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry.

 • Magdalena Lamparska na rodzinnym spacerze

  Magda rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. W kwietniu ubiegłego roku zdecydowała się jednak opublikować zdjęcie z partnerem - Bartkiem Osumkiem. Zakochani spędzali wtedy romantyczny urlop we Włoszech. Zdjęcie zachwyciło fanów, jak i wzbudziło poruszenie w mediach. Niedługo później pojawiła się też informacja o ciąży! W październiku ubiegłego roku Magda i Bartek zostali szczęśliwymi...

 • Ślub już za miesiąc!

  Już w październiku aktorska para stanie na ślubnym kobiercu. Przed tą ważną uroczystością zakochani postanowili odpocząć na Mazurach, niestety sielankę zakłócił drobny incydent... Ich urlop został przerwany, gdy aktora wezwano na konferencję Polsatu. Od nowego sezonu Matuszak dołączy do serialu "Pierwsza miłość", w którym znów wcieli się w proboszcza! Na spotkaniu miał być uroczyście...

Dyskusje na temat: urlop w październiku
 • urlop....

  to ja spędzam w pracy:P ... mój pracodawca powiedział ze urlop mogę dostać w październiku..więc żadne morze ..mazury i góry mnie nie interesują..ale wszystkim życzę miłego wypoczynku:)