• Informacje na temat:

  urlop listopad

Artykuły na temat: urlop listopad
 • Zimowy urlop dla wymagających

  Dogodna lokalizacja, cztery ośrodki narciarskie z infrastrukturą dla narciarzy, snowboardzistów, freeriderów i miłośników sanek, oferta dla rodzin w ramach BIG Family Stubai, doskonale utrzymane stoki oraz śnieg od października do czerwca - to wszystko przyciąga urlopowiczów do Doliny Stubai w Austrii.

 • ...i Was pokrzepić ;-)       (teraz sobie myślę, że przereklamowałam, bo w sumie zwyczajny on, taka tam pochwala listopadowej codzienności poniekąd ;-))    no to:   " Wiosną urabiam sobie(...) tratują co i rusz dzieło moich rąk. Syzyfowe prace trwają do lata, tu uszczknąć, tam przyciąć, cholera znów nie padało, a tu urlop i jak tu wyjechać? Lato skłania długim dniem do mycia okien, przez...

 • Zdecydowana większość osób swoje urlopy rezerwuje latem, ale udany wypoczynek jest przecież możliwy nie tylko w tym czasie. Oto zaledwie kilka argumentów przemawiających za wyjazdem w celach(...) też większy wybór. Ponadto, jesienią o wiele łatwiej jest uzyskać zgodę na urlop. Większość Twoich współpracowników właśnie powróciła z urlopów, ich wspomnienia z wyjazdu bledną, a Ty dopiero...

 • Nie stać nas na urlop

  W tym roku aż 62 proc. z nas nie było na urlopie poza miejscem zamieszkania. Główną barierą są względy finansowe - wynika z sondażu CBOS.

 • Biznesowy horoskop na listopad

  Według przysłowia w biznesie przyjaźń nie istnieje, czy na pewno? Dobrze rokujące propozycję zawodowe mogą się pojawić właśnie od dobrych znajomych, zaś imprezy okolicznościowe mogą wiele odmienić w twoim życiu. Które znaki zodiaki mogą liczyć na dobrą passę w interesach a które powinny nieco zwolnić tempo? Przeczytaj biznesowy horoskop na listopad.

 • ​Słowenia - ważne informacje dla turystów

  Porady dotyczące dokumentów, zdrowia i transportu, które przygotowaliśmy, zapewnią ci bezpieczną, idealną podróż, której nie zepsuje żadna przykra niespodzianka. Zaplanuj swój wymarzony urlop bez przeszkód!

 • Największe atrakcje Majorki

  Gdy poprosisz tu kelnera o kawę, przyniesie ci szampana („cava”). Nic więc dziwnego, że to idealne miejsce na urlop! Hiszpańską wyspę pokochali nie tylko turyści. Od lat przyciąga też artystów i celebrytów.

 • Sześć rzeczy, których nie wolno robić w październiku

  Październik to mocne wyzwanie dla ciała i duszy. Temperatura spada, dnia ubywa, lato definitywnie i ostatecznie się kończy, a w perspektywie – deszczowy i wietrzny listopad. Czy jest sposób, by przeżyć ten miesiąc z głową podniesioną do góry i uchronić się przed październikowym dołem? Oto nasze rady!

 • Urlopy wypoczynkowe, dni wolne od pracy w 2014 roku

  Sytuacja na rynku pracy sprawia, że niektóre firmy nie dbają nawet o podstawowe prawa swoich pracowników. Takim jest prawo do urlopu.

 • ​Szwajcaria - ważne informacje dla turystów

  Szwajcaria słynie z ogromnej ilości zabytków i prześlicznych krajobrazów, ale aby zobaczyć je wszystkie, należy najpierw odpowiednio się przygotować. Mamy dla ciebie krótki poradnik, dzięki któremu organizacja wymarzonego urlopu stanie się łatwa i przyjemna. Sprawdź, na kiedy najlepiej zaplanować urlop, jakie dokumenty przygotować i dowiesz się, czy szwajcarskie ceny są aż tak wysokie, jak ci się...

Dyskusje na temat: urlop listopad
 • Re: Sanatorium

  przyjaciółkę. Wczoraj dzwoniłam do Szczawna-Jedlina i mają wolne miejsca w listopadzie, urlop załatwiony. Mam nadzieję, że pogoda będzie sprzyjała, bo listopad bywa zdradliwy. Jak na razie zapowiada się

 • Re: Kierunki egzotyczne - gdzie spędzić urlop zimą?

  Hmmm.... Listopad/grudzień 2016. 54C na Wyspach Zielonego Przylądka, co prawda w słońcu. Rano, ok 7, na balkonie w cieniu przeciętnie było 26-27C, przez 18 dni, później spadło do 24C.

 • Re: Jak nie przenosić stresów z pracy do domu?

  cześć! Niestety tylko tydzień, jutro idę do pracy, Nie wiedziałam czy mam napisać czy nie, ale napisałam. Było dobrze, zresztą zawsze mam udany urlop. Nieznajomy, ponieważ brzmi to tak tajemniczo i trochę podniecająco. To tak jak listopad, który bardzo lubię. Jest taki zamglony i tajemniczy i trochę straszny.