• Informacje na temat:

  urlop bez tłumów

Artykuły na temat: urlop bez tłumów
 • Wakacje z dala od tłumów

  Lato, słońce, morze i tysiące turystów. Polacy kochają wakacje nad Bałtykiem i co roku odwiedzają tłumnie nadmorskie kurorty. Pękające w szwach Krupówki i wypełnione szczelnie turystami szlaki – to z kolei urlop w górach.

 • Rodzinnie, tanio, bez tłumów – gdzie znaleźć takie miejsce na wakacje?

  Na myśl o planowaniu wakacji (najwyższa pora!), ogarnia cię lekkie przerażenie. Gdzie zabrać rodzinę, by nie spędzać urlopu wśród głośnych tłumów, na zatłoczonej plaży? I jak nie wydać na taki wyjazd majątku? Podpowiadamy!

 • Zdrowotne wczasy. Urlop najlepszą inwestycją.

  Zbliża się okres urlopowy. Jaki kierunek w tym roku wybiorą Polacy? Okazuje się, że wakacje lubimy spędzać aktywnie. To dobrze. Brytyjscy naukowcy dowiedli, że eksploracja nowych miejsc oraz dzielenie czasu z bliskimi, zapewnia najlepszą regenerację. Urlop to również doświadczenie emocjonalne. Badania pokazują, że może on dostarczyć wrażeń silniejszych od myślenia o… wygranej na loterii. Jednak...

 • ​Sześć miejsc w Polsce najpiękniejszych wczesną jesienią

  Są w Polsce miejsca, których uroda najpełniej rozkwita właśnie teraz, na przełomie września i października. Jeśli więc należysz do amatorów urlopu po sezonie, albo po prostu masz ochotę na kilkudniowy wypad, skorzystaj z naszych propozycji. Niezapomniane widoki bez tłumów gwarantowane!

 • Bukareszt na weekend?

  Stolica Rumunii należy do miast nietypowych. W przeciwieństwie do innych metropolii w Europie nie stanowi głównego celu wycieczek. Dlatego jeżeli nie przepadasz za tłumem turystów, cenisz dobrą kuchnię i masz kilka dni urlopu to kierunek idealny dla ciebie.

 • Pomysły na wakacje jesienią

  Wakacje w sezonie jesiennym to dobry pomysł dla tych, którzy nie przepadają za tłumami turystów. Pozostaje tylko pytanie – gdzie tym razem? Podpowiadamy, do jakich miejscowości warto wybrać się na urlop w najbliższych miesiącach.

 • Nie musisz wydawać fortuny na urlop za granicą. Na północy Polski są miejsca stworzone do wypoczynku. Z dala od zgiełku, czyste, ekologiczne i niedrogie.

 • Najpiękniejsze plaże w Kraju Basków

  Kraj Basków na granicy Hiszpanii i Francji od lat przyciąga tłumy turystów ze względu na swoją egzotykę. Kultura Basków zachwyca potrawami, oryginalnymi obyczajami i językiem, którego tajemnicze pochodzenie do dziś nie zostało wyjaśnione. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na urlop, a uwielbiacie plażowanie, przyjedźcie do Kraju Basków - jednego z najciekawszych zakątków Europy.

 • Dominikana. Kraina rajskich plaż

  Kraina rajskich plaż, sportów wodnych, raf koralowych i doskonałego rumu to idealne miejsce na zimowy urlop.

 • Póki idziemy, to ma sens

  ...i poczęstunkiem, które przygotowują dla nich mieszkańcy mijanych miejscowości. O Niemcach, którzy przynieśli świeży chleb i produkty na śniadanie, o dziewczynie, która bez słowa zostawiła przy nich garnek zupy(...) miałbym mu odpowiedzieć: 'Nic', to nie mam już wątpliwości, że warto było poświęcić świąteczny obiad i kilka dni urlopu". Mówi Ola: "Szła z nami taka dziewczyna, Iris. Któregoś dnia bolały ją nogi...

Dyskusje na temat: urlop bez tłumów
 • Re: Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  Ależ wszystkiego dobrego w Twoich upodobaniach. Woli sz takie miejsca? To tam spędzaj urlop, nikt Ci tego nie broni!

 • Re: Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  Osobiście na wakacje jeżdżę do roboty na drugi koniec miasta,bo urlop dostaję we Wrześniu.Ot taka mała złośliwość szefa.......:D

 • Re: Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  Co za brednie piszesz ruski trolu. Za komuny nie było nawet 1/2 ilości wczasowiczów nad naszym morzem, co teraz. Poza wszystkim to czym mieliby dojechać gdy nie było samochodów, były 3-4 pociągi dziennie z W-wy do Gdyni, a młodzież mogła tylko pomarzyć o takim czymś jak PolskiBus. Do tego policz ile ludzi teraz jeździ za granicę na urlop.

 • Re: Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  jeździłem nad Bałtyk bo z żoną bardzo nam się tam podoba, ale od kiedy w lipcu musieliśmy nosić kurtki jesienne powiedzieliśmy dość - jak zapowiedzą ciepły tydzień to można jechać (o ile będzie wolne miejsce) ale żeby planować urlop z wyprzedzeniem pół roku to nigdy! Cro wyjdzie drożej o paliwo, a że my tylko we dwójkę to wolę dopłacić ale polecieć gdzieś w ciepłe kraje

 • Re: Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  , ogniskami wieczornymi. Już bym jechała z rodziną - to magia miejsca. A do lipca, kiedy mam urlop, jeszcze prawie cały miesiąc i dzieciska do szkoły. W każdym razie zdjęłam już z półki walizkę, jest